Jump to content

 • 0 comments
  305 views
  1. Słoneczne zebranie na discordzie
  W sobotę o godzinie 18, odbyło się słoneczne zebranie na naszym nowo powstałym discordzie. Na spotkaniu zostały poruszone kwestie organizacyjne całej sieci oraz plan działania na najbliższe miesiące.
  Również poruszono temat serwera only AWP i padło kilka propozycji co do jego rozwoju.
  Po skończeniu zebrania, jak zwykle rozpoczęły się luźne pogaduszki
   
   
   
   
  2.  Elita sieci
  Cały czas możecie oddawać głosy w naszym comiesięcznym plebiscycie na elity słonecznego dusta.
  >>KLIK<<
   
   
   
   
   
  3. Zmiany na serwerze Zombie Mod
   
                                                                                   
  -Nowe klasy
  -Modele rąk
  -!hud dla vipa
  -Pokazywanie dmg jak w fortnite dla vipa
  -Poprawione i dodane komunikaty na czacie
  -Nowa grafika na początku rundy nemezis
  -Zmiany z !guns
  -Zostały naprawione pakiety dla vipa
  -Wróg publiczny- nagroda za zarażenie określonego gracza
  -Po zakończeniu odliczania czasu do końca mapy, na dole pojawia się komunikat że jest to ostatnia runda.
  -Zmiany w stratach punktów za śmierć
  -
   
   
   
  4.  Nowy serwer Team play
   

  Do naszych szeregów zawitał nowy serwer- Team play.
  Nazwa pochodzi jeszcze z cs 1.6
  W tym serwerze postawiono na prostotę, jest to zwykły turniejowy tryb, bez zbędnych błyskotek.
  Poza podstawowymi mapami dostępnymi w oficjalnej grze będą również dodane customowe mapy z warasztatu.
  Opiekunem i zarazem właścicielem owego serwera jest @Lisek.
   
   
   
   
   
  5. Reset HLStats - Kwiecień
  Już można odbierać vipy za topkę z kwietnia lub przekazać vipa innej osobie.
  >>KLIK<<
   
  6.  Redakcja, przecieki
  -Liczby w słonecznej ruletce już zostały wylosowane, sprawdźcie czy udało wam się coś trafić.
  >>KLIK<<
  -Już wkrótce światło dzienne ujrzy wywiad z (a jeszcze nie będę wam zdradzał), pojawi się on w tym dziale.
  -Niedługo po wywiadzie pojawi się Q&A(możecie pisać na dole kogo chcielibyście następnego zobaczyć)
  -Zapraszam również na nasze social media: steam, facebook, instagram, youtube. W niedługim czasie powinno się tam coś ruszyć.
  -Pytanie dnia, od teraz będzie pojawiać się już codziennie.
   
   
  7.   Serwer JB

   
  Cały czas trwają pracę na serwerem Jail Break.
  Osobą odpowiedzialną za robienie serwera jest @Inext.
  Postępy możecie na bieżąco sprawdzać tutaj.
  Ogólne propozycje dotyczące serwera możecie pisać tu.
  A konkretne zabawy, rzeczy do sklepu, mapy możecie proponować w tym miejscu.
   
   
   
   
  8.  Słoneczne Szoty
  Konkurs w którym można pochwalić się swoimi najlepszymi akcjami w cs:go a przy okazji wygrać vipa.
  Najlepsze akcje trafią na naszego youtube, więc warto spróbować.
  Swoje akcje możecie podsyłać w tym temacie.
   
   
  10. Przypały wpadki itp.
  Dość niedawno na forum pojawił się post @Kocham Was zatytułowany "Jeden człowiek - odpowiedzialny za wszystko. Moje podanie na Junior Administratora od spraw zarządzania i rozwoju sieci"
  Opisał on tam swoje refeksje na temat sieci oraz lekko mówiąc zaznaczył iż nie podoba mu się to co robi/robił obecny [email protected] @Pietruch. Opiekun ZM napisał również, że czuje się niedoceniany i są zbierane mu jego zasługi których dokonał dla sieci. Stwierdził również, że nadaje się na stanowisko [email protected] i ma do tego predyspozycje. Do dyskusji dołączyli się seeq oraz 3majsie. Po ostrzejszej wymianie zdań były [email protected] stwierdził, że pisanie o takich rzeczach na forum do niczego nie prowadzi i zaprosił autora tematu do odezwania się na ts3. 
  Jak dalej potoczył się temat? Na razie nie wiadomo. Ale znając Wujka H to jeszcze możemy liczyć na kontynuacje tej dyskusji.
   
  Polecam jeszcze zobaczyć jeszcze ten temat oraz ten.  I z takich gorących rzeczy to chyba wszystko.
   
  I mam jedno  niedopatrzenie które udało mi się znaleźć gdy szperałem w starych zakątkach forum.
  Jednak nie mam bo wiadomości na steam się usuwają po czasie a cały dział cod mod został usunięty albo ukryty.
  Ale chodziło że po roku czasu nie istnienia cod moda nadal jeden ziomek miał uprawnienia admina na forum.
   
  11. Awanse
   1. @3majsie1995- Junior Administrator 2. @Pietruch- Administrator 3. @Kocham Was- Opiekun Zombie Mod  4. @SHAYK_ABDUL- Moderator 5. @DGexpire- Starszy admin Zombie Mod     6. @KuniK- Admin Zombie Mod
  7. @michalczewaski- Admin Zombie Mod 8. @GRACZxPompa- Admin Zombie Mod   9. @ICD- Admin Team Play 10. @dens-  Admin Team Play 11. @Grejzi-  Admin Team Play [email protected] Admin Team Play 13. @[LIS]Sanatar- Admin Surf RPG 14. @Ciukenss- Admin Surf RPG 15. @Gromel_-Admin Surf RPG 16. @Kumigus-Admin Surf RPG 17. @gHastly- Admin Surf RPG 18. @N0thing- Admin Only Mirage #1 19. @Ronaldinho of cs- Admin Only Mirage #2 20. @Adokss- Admin Only Mirage #2   12. Degradacje i rezygnacje Degradacja @karpo- Admin Zombie Mod Degradacja @zielu1999-  Admin Only Mirage #2 Degradacja @SineQ-Admin Surf RPG Degradacja @JustCycu- Admin Surf RPG Rezygnacja @P1otreX- Starszy admin Zombie Mod, Admin Zombie Mod Rezygnacja @Ninja- Grafik Rezygnacja @Grazan- Admin Zombie Mod

  Deweloperzy Valve zaczynają duże prace nad CSGO? Zaczyna się to stawać coraz bardziej widoczne.
  Ostatnie aktualizacje do Counter-Strike’a: Global Offensive może nie były zbyt znaczące, jednak wskazują na to, iż zespół programistów ciężko pracuje nad czymś dużym. Mowa tu nie tylko o samej pracy, ale również publiczne wezwanie chińskiego klienta zewnętrznego do podłączenia się do silnika CSGO.
   
  Co takiego robią deweloperzy?
  Programiści Valve “czyszczą” swój tytuł od góry do dołu. Pracują nad plikami tłumaczeniowymi gry wiersz po wierszu, a także dodają nowe opcje, jak chociażby wprowadzone 17 października ustawienie renderowania. Counter-Strike działa teraz po prostu płynnie.
  Interfejs nadal potrzebuje poprawek, jak chociażby brak wierszy oddzielających jeden element od drugiego w menu. Warto również wspomnieć o poprawkach w systemach przeciwdziałającym oszustwom i VAC-u.

  Część graczy mogło również dostrzec, iż interfejs CSGO generalnie działa dużo szybciej i płynniej. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku ekwipunku graczy, który już się nie zacina, a przedmioty ładują się w nim w zdecydowanie mniejszym czasie.

  Powyższe zmiany mogą zwiastować nową, dużą aktualizację na horyzoncie. Ciężko powiedzieć czy będzie to nowa operacja, mająca zachęcić do zagrania w CS-a czy też coś zupełnie innego.
   
  Artykuł zarczerpnięty z boop.pl
  Link do artykułu: Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje.

  W kodzie CS:GO zaszły zmiany, których schemat pojawiał się już w przeszłości. Zazwyczaj oznaczało to nową operację, lub spory dodatek.
  Jakiś czas temu społeczność CS:GO obliczała, kiedy może pojawić się nowa operacja, jeżeli Valve będzie podążać dotychczasowym terminarzem.
  Wówczas wyszło, że trzeba będzie poczekać aż do 2025 roku.
  Wygląda na to, że być może wcale nie zajmie to tak dużo czasu. Osoby przeglądające kod CS:GO zauważyły, że właśnie zmieniono tam kilka rzeczy.
  Zmiany w kodzie zwiastują nową operację?


  Valve zazwyczaj przed nowymi operacjami czyściło kod ze zbędnych rzeczy. Dokładnie to dzieje się od kilku dni. W ciągu ostatnich tygodni wydano w sumie kilkanaście różnych aktualizacji, ważących zazwyczaj kilka MB. Teraz okazuje się, że przy okazji czyszczono kod CS:GO.
  Poprzednio zwiastowało to nowe operacje i być może tak jest i tym razem. Warto też wspomnieć o tym, że gdy Valve chce coś dodać do kodu, to zostawia sobie puste w nim puste miejsca, traktując to jak coś w rodzaju “placeholderów”. Dokładnie taką sytuację widać na screenie powyżej.


  Wątpliwe, że deweloperzy planują coś na Halloween, natomiast nie można tego wykluczyć. Operacja to kwestia bardziej miesięcy, niż tygodni, chociaż kto wie – być może Valve wszystkich zaskoczy jakimś specjalnym, halloweenowym wydarzeniem.
   
  Artykuł zaczerpnięty z boop.pl (link do artykułu)

  Wystartowało właśnie cyfrowe wydarzenie Summer Game Fest, ujawniając podczas swojej pierwszej sesji coś, na co zapewne wielu starszych graczy czekało, czyli zestaw zremasterowanych dwóch pierwszych odsłon gry Tony Hawk’s Pro Skater. Nie da się ukryć, że ta niegdyś ciesząca się ogromną popularnością seria w ostatnich latach mocno podupadła, a to za sprawą marnej jakości najnowszych odsłon, ale oryginalna trylogia wciąż ma dużo fanów i ci będą mogli powrócić do pierwszej i drugiej odsłony w nowoczesnej oprawie graficznej. Co warto podkreślić, za ten projekt nie odpowiada oryginalne studio Neversoft, ale remastery Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 znajdują się dobrych rękach, ponieważ przygotowuje je ekipa Vicarious Visions, czyli studio, które dostarczyło nam już Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (zremasterowana trylogia Crasha).
  Powyżej możecie zobaczyć wideo z rozgrywki, gdzie remastery zestawiono z oryginalnymi odsłonami. Skok graficzny jest tu na podobnym poziomie jak w Crashu, więc mówimy o pełnoprawnych remasterach, a nie jedynie podbiciu rozdzielczości i tego typu wybiegach. Warto dodać, że obie gry zawierać będą oryginalne poziomy, jak również tricki, ikonicznych skaterów, tryby oraz oczywiście kultowy soundtrack. Deweloper postarał się jednak nie ograniczać do uwspółcześnienia oprawy graficznej i dodał kilka sztuczek, które podobno sprawią, że gra będzie nowocześniejsza i świeższa. Co więcej, możemy także liczyć na multiplayer i to zarówno w ramach trybów sieciowych, jak i lokalnie na podzielonym ekranie.
  Powrócą także Create-A-Skater i Create-A-Park, choć tym razem oferować mają więcej opcji personalizacji naszego skatera i skateparku. Co więcej, ta druga opcja doczeka się wsparcia online, dzięki czemu gracze będą mogli dzielić się ze sobą stworzonymi miejscówkami. Twórcy obiecali także, że wszystkie kosmetyczne przedmioty będą zdobywane w ramach rozgrywki, a gra nie będzie posiadać na starcie mikrotransakcji. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 będzie pakietem, który oferować będzie obie gry. Premiera zaplanowana została na 4 września tego roku, a produkcja udostępniona zostanie na PC (ekskluzywnie na platformie Epic Games Store), PS4 i Xbox One. Tytuł został wyceniony w sklepie Microsoftu na 189,99 zł. Ktoś chętny, by wrócić do tego klasyka?
  Źródło: https://ithardware.pl/

  1 comment
  619 views
  1. Elita Sieci
  Cały czas możecie oddawać głosy w "Elicie Sieci" czyli naszym plebiscycie. Dla zwycięzców w danych kategoriach oczywiście przypięte zostaną trofea do profilów. TUTAJ
   
   
  2. COD MOD 
  Wrócił do nas stary dobry znajomy, a mianowicie serwer COD MOD, zapraszam wszystkich do gry na nim. Więcej informacji TUTAJ.
   
   
   
   
  3. Słoneczna ruletka 
  Wystartowała ósma słoneczna ruletka, zapraszam do podawania swoich liczb w TYM temacie.
   
   
  4.  Awanse:
  1. @Kreeon_ - Grafik
  2. @SHAYK_ABDUL - Admin Only Mirage #1
  3. ♛ SyNTheTiC ♛ - Admin Only Mirage #1
  4. @KIRITO-KUN - Admin Only Mirage #1 
  5. @P1otreX - Admin Zombie Mod
   
  5. Odeszli od nas:
  1. Degradacja @Stg - Admin Only Mirage #1
  2. Degradacja @HFAH12 - Admin Only Mirage #3
   

  0 comments
  361 views
  W tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek.
   
   
  1. Zakończenie turnieju 2 vs 2
  Ostatnio zakończyła się pierwsza edycja słonecznego turnieju. Gratulacje dla zwycięzców, po więcej szczegółów zapraszam TUTAJ.
   
   
  2. Elita Sieci
  Dziś otwarty został temat, w którym możecie oddawać głosy, w kwietniowej "Elicie Sieci". Osoby które wygrają w poszczególnych kategoriach, tak jak ostatnio, dostaną trofea na forum. Głosować możecie TUTAJ.
   
  3. Awanse:
  1. @HFAH12 - Admin Only Mirage #3
  2. @[LIS]AnanasGaming - Admin Surf + RPG 
   
  4. Odeszli od nas:
  1. Degradacja @Denis - Admin Zombie Mod
  2. Rezygnacja @BARSI - Redaktor
  3. Rezygnacja ★♥ωσנтυś♥★ - Admin Only Mirage #1
  4. Rezygnacja @JOZIN - Admin Only Mirage #3
   

  1 comment
  506 views
  W tym tygodniu trochę ubogo, mało się wydarzyło.
  1. Słoneczna ruletka
  Podawał ktoś swoje liczby na "słonecznej ruletce"? Jeśli tak, to zapraszam do sprawdzenia ich i w razie trafienia, do odbierania nagród TUTAJ.
   
   
  2. Awanse
  1. @0zi - Opiekun Only Mirage #3
  2. @SPIRIT - Admin Only DD2
  3. @Awq1337 - Admin Only Mirage #1
  4. @Pan_NoiR - Admin Only Mirage #1
  5.  @JOZIN - Admin Only Mirage #3
  6. @Malik Ponton - Admin Only Mirage #3
  7. @Nerwus - Admin Only Mirage #3
  8. ✪ kacp3ro - Admin Only Mirage #3
   
  3. Odeszli od nas:
  1. Degradacja @NoMorfe z Opiekun DeathMatch
  2. Degradacja @Bóg Artur z Admin Only Mirage #3
  3. Rezygnacja @Dominik187erz - Admin Only Mirage #1
  4.Rezygnacja @EcK0! ™ ツ | ✺ Sloneczny-Dust.pl - Admin Zombie Mod
  5. Rezygnacja @Leon Kennedy - Admin MultiArena #2
  6. Rezygnacja @Daniel - Admin Only Mirage #3
   
   
  4. Wpadki tygodnia
  W tym tygodniu, pokaże wam, najgłupsze, a zarazem, najśmieszniejsze rzeczy, jakie zrobili nasi użytkownicy.
  1. Kolega bardzo dobrze potrafił określić czy zna regulamin:

  2. Chyba chłopak nie wie ile ma lat, nie potrafi się zdecydować:  0 comments
  381 views
  Na początku chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt, które w sumie już powoli dobiegają końca, ale przed nami jeszcze lany poniedziałek! W tym roku oczywiście wszystko wygląda inaczej i pewnie mało kto cieszy się z "świątecznego wolnego". Pamiętajcie! Wstańcie pierwsi i nie dajcie się oblać, to wy bądźcie oblewającymi!
   
   
  1. Turniej 2 vs 2 
  Obecnie trwają mecze tabeli przegranych, a potem WIELKI FINAŁ.  
  Więcej informacji zapewne wkrótce od organizatorów turnieju @ICD i spółka.
   
   
   
   
  2. Karaoke 
  Wczoraj (sobota) odbyło się, jak to nazwali organizatorzy, "korona karaoke".  Wszyscy dobrze się bawili, jak przy każdym naszym konkursie. Usłyszeliśmy sporo różnych głosów. Były męskie, damskie też się pojawiły. Nie zabrakło śpiewu w duecie. @SeeQ na didżejce zapodawał bit. A cały konkurs zawdzięczamy @ICD i jego spółce. O wynikach możecie przeczytać TUTAJ.
   
   
   

   
  3. Słoneczna ruletka
  Zapraszam do podawania swoich liczb w słonecznej ruletce, jeśli ktoś dobrze strzeli, ma szansę wygrać ciekawe nagrody! Ruletka ---> TUTAJ
   
   
   
   
  4. Nagordy za TOP5 HLStats
  Wciąż można odbierać nagrody za top5 w HLStats na serwerze. LINK TUTAJ
   
   
  5. Tegotygodniowe awanse:
   
  1. @Tygrys1906 - Admin Only AWP
  2. @Rzemcio hellcase.com - Admin Only Mirage #3
  3. @Tysia - Admin MultiArena #1
  4. @exit. G4skins.com casedrop.eu - Admin MultiArena #1
   
   
  6. Degradacje/Rezygnacje:
  1. @NoMorfe - Degradacja Admin Zombie Mod
  2. @blacksanta. - Rezygnacja Admin BF2 Mod
   
   
  7. Aktualizacja CS:GO
  Teraz coś co może nie jest związane bezpośrednio z siecią, ale już z csem tak. Ostatnio miała miejsce aktualizacja w której:
  1. Znerfiono SG 553 - w broni zmniejszono szybkostrzelność i celność, o co gracze prosili już od dawna. Zmiany w karabinie są odczuwalne.
  2. Deagle - zwiększono celność deagla, po sieci już latają filmiki, gdzie gracze strzelają easy heady w locie. Na pewno valve wywołało nie małą dyskusję po ulepszeniu tego pistoletu, mamy nadzieje na szybkiego nerva. 
  3. M4A1-S - zmniejszono cenę z 3100$ do 2900$.
  4. TEC-9 - zwiększono celność.
  5. AUG - zwiększono celność. 
   
   
   
   
   

  2 comments
  479 views
  1. Skiny z nowej skrzyni Prisma 2 już na naszych serwerach! 
  Skiny z tej skrzynki, oraz więcej informacji o najnowszej aktualizacji CS:GO możecie zobaczyć TUTAJ.
   
   
   
   
   
  2. Co z BaseBuilderem? 
  Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tym tygodniu z tabeli serwerów zniknął BaseBuilder. Usunięcie serwera z naszej oferty było spowodowane tym, że była na nim praktycznie zerowa aktywność graczy i to przez dłuższy czas, pozostawienie go było nieopłacalne.
   
   
   
  3. Wyniki "Elity Sieci" 
  @SeeQ zaprezentował nam dzisiaj wyniki "Elity Sieci" czyli naszego plebiscytu. Dla każdego wygranego przypisana została wyjątkowa odznaka.
  WYNIKI TUTAJ
   
   
   
   
   
   
   
   
  4. Reset HLstats
  W nocy zostanie wykonany comiesięczny reset HLS. Dziś ostatni dzień nabijania punktów! Od jutra będzie można odbierać nagrody za topke. Przypominam że od tego miesiąca punkty liczymy już cały czas na nowych HLS 
   
   
  5. Tegotygodniowe awanse:
  1. @rzarski - Organizator.
  2. @Spr1NtuŚ - Opiekun MultiArena #2
  3. @Bartoszenka - Opiekun MultiArena #1 
  4. @GraczMateusz - Admin DD2 
  5. @skrable737#badform - Admin Only Mirage #1
   
   
  6. Odeszli od nas:
  1. @Jexenux - Degradacja Organizator i rezygnacja Admin TS3
  2.  @Klaudyna - Degradacja Admin Only Mirage #2
  3. @Z000000M- Degradacja Admin Only Mirage #1
  4. Avcio - Rezygnacja Admin Only Mirage #2
  5. @sQN! - Rezygnacja Admin Only Mirage #1 
  6. @Jerry - Rezygnacja Admin ZM, Only AWP, TS3
   
   
  7. Zaktualizowane serwery
  DD2: Zostały naprawione błędy oraz został zoptymalizowany pod względem rozgrywki.
  MultiArena 128TR #2: Usunięty został sklep z dodatkami aby poprawić jakość rozgrywki
  MultiArena 128TR #1: Usunięto poszczególne mapy i w ich miejsce zostały dodane nowe
  Ogólne: Zostały naprawione błędy z czarnym ekranem przy wbiciu nowej rangi

  1 comment
  536 views
  Aktualizacja CS:GO – nowa skrzynka, dwie nowe mapy, koniec operacji Shattered Web
   
  Po dłuższym czasie doczekaliśmy się wreszcie konkretniejszej aktualizacji do Counter-Strike: Global Offensive. Ta nie tylko oficjalnie kończy trwającą od listopada operację Shattered Web, ale także dodaje do produkcji nową zawartość. Mowa tutaj o premierowej skrzynce ze skinami do broni oraz Anubis i Chlorine – dwiema mapami, które w puli zastąpią obecne już od jakiegoś czasu Breach oraz Studio. Ponadto update zawiera też kilka pomniejszych poprawek, których pełną listę prezentujemy poniżej:
  Mapy
  Breach i Studio nie są już dostępne na oficjalnych serwerach matchmakingów Anubis i Chlorine zostały dodane to trybów Uproszczonego, Deathmach oraz Sparingowego Operacja Shattered Web
  Operatcja Shattered Web dobiegła końca. Gracze, którzy uzyskali już odznakę operacji, otrzymają na niej pamiątkową inskrypcję  z liczbą wykonanych misji oraz zdobytych gwiazdek Skrzynka Prisma 2
  przedstawiamy skrzynkę Prisma 2, która zawiera 17 wykończeń broni stworzonych przez społeczność, a także noże z kolekcji Horizon jako specjalne, rzadkie przedmioty.  MISC
  gracze, którzy mają możliwość uzyskania promocyjnej zawartości z The Master Chief Collection i Half-Life: Alyx będą otrzymywać promocyjne przedmioty z CS:GO nawet jeśli wcześniej dostali w grze VAC bana naprawiono wyjście danych stanu gry dla klientów w slocie dla trenera naprawiono niewspółosiowość pozycji agenta w menu głównym dodano brakujące wypowiedzi dla Pana Muhlika  
  Poniżej prezentujemy pełną listę skórek znajdujących się w nowej skrzyni:
   
   
   
  Źródło: https://cybersport.pl/249335/aktualizacja-csgo-nowa-skrzynka-dwie-nowe-mapy-koniec-operacji-shattered-web/

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...