Jump to content
 • Już jest! "After Hours" - Nowa płyta The Weekend
  Lothbrok
  0 comments
  107 views

  Najbardziej oczekiwana premiera wiosny już na streamingach. Dzisiaj od rana katujemy After Hours – zresztą, nie tylko my.

  Jak podają amerykańskie media, After Hours w zaledwie kilka minut wskoczyła na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt amerykańskiego iTunes. To świetnie pokazuje aktualny status Abla Tesfaye; takiego wyczynu przed nim nie zanotował nikt.

  Sam The Weeknd opisywał After Hours jako psychodeliczny rozdział w jego dyskografii, który stopi mózgi. I nie krył się z nawiązaniami do światowej popkultury; wpływ na krążek miały mieć książka Fear and Loathing in Las Vegas Huntera Thompsona (na jej podstawie powstał zresztą film Las Vegas Parano z Johnnym Deppem) oraz film Po godzinach Martina Scorsese. Zresztą ten psycho-styl dobrze czuć w jego klipach Heartless i Blinding Lights. Wiadomo też, że The Weeknd trochę czerpał ze swojego życia; człowieka, który zamyka się w sobie, gdy gasną światła i nie za bardzo wie, jak radzić sobie ze sławą. 

   

   

  źródło: https://newonce.net/2020/03/jest-juz-after-hours-nowa-plyta-the-weeknd-album-w-5-minut-wskoczyl-na-1-miejsce-itunes/

  Edited by Lothbrok

  • Like 4

  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


×
×
 • Create New...