Jump to content

Tablica ogłoszeń

 • Sign in to follow this  
  Call of Duty: Warzone - darmowy battle royale. Premiera jeszcze dziś!
  SeeQ
  1 comment
  220 views

  Zgodnie z tym, co sugerowały niedawne przecieki, Call of Duty: Warzone to zupełnie nowa darmowa gra battle royale, bazująca na popularnej marce shooterów. Premiera gry zaplanowana jest na dziś i jeśli posiadacie już swoją kopię Modern Warfare, to dziś będziecie mogli rozpocząć zabawę nieco wcześniej (o godzinie 16:00, cała reszta dołączy o godzinie 20:00), zarówno na PC, PS4, jak i Xbox One. Warto dodać, że gra oferuje cross-platformową rozgrywkę, dzięki czemu będziemy mogli rywalizować z graczami na innych platformach. Co więcej, posiadając ostatnią odsłonę serii Modern Warfare będziemy musieli pobrać jedynie aktualizację ważącą 18-22 GB, ale jeśli takowej nie mamy, czeka nas pobieranie aż 80-100 GB. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do zabawy wymagany jest abonament Xbox Live Gold oraz konto na Battle.necie, ale co ciekawe na PS4 nie musimy posiadać wykupionego PlayStation Plus.

  Call of Duty: Warzone to zupełnie nowa darmowa gra battle royale, bazująca na popularnej marce shooterów. Premiera gry zaplanowana jest na dziś.

  Na starcie w grze znajdą się dwa tryby rozgrywki: Battle Royale i Plunder oraz pojedyncza mapa o nazwie Verdansk, na której pomieści się jednocześnie nawet 150 graczy. O ile zwykłego Battle Royale  nie trzeba już tłumaczyć, tak w trybie Plunder naszym celem jest wygranie meczu z największą liczbą pieniędzy, co osiągniemy przeczesując mapę w poszukiwaniu lootu, zabijając innych graczy czy wypełniając kontrakty. W grze znajdziemy pięć różnych pojazdów, z których możemy skorzystać do szybszego poruszania się po mapie, ale Warzone oferować będzie też mechanikę o nazwie Gulag. Ta polegać będzie na tym, że gdy pierwszy raz zginiemy w trakcie meczu, trafimy do specjalnego więzienia z innymi graczami, którzy właśnie polegli. Następnie weźmiemy udział w pojedynku z innym graczem (jeden na jednego) i jeśli wyjdziemy z niego zwycięsko, będziemy mogli ponownie dołączyć do naszej drużyny. Jeśli przegramy, to musimy liczyć na to, że nasi koledzy zarobią wystarczająco dużo pieniędzy, by wykupić nasze odrodzenie.

  Wspomniane kontrakty pozwolą zaś nam i naszym współtowarzyszom na wypełnianie określonych zadań, za które nagradzani będziemy walutą w grze. Z tych funduszy możemy następnie skorzystać w specjalnych stacjach rozsianych po całej mapie do zakupienia killstreaks czy przedmiotów do wskrzeszania po naszej śmierci. W trybie Plunder można też zakupić specjalne balony do przechowywania pieniędzy, za pomocą których chcemy wygrać mecz. Jeśli posiadamy już Modern Warfare, to wszystkie przedmioty z battle passa, bronie czy skórki, które zdobyliśmy w grze, zostaną przeniesione do Warzone (działa to również w drugą stronę, gdyż nasz progres z Warzone zostanie zaliczony w Modern Warfare). Trzeba przyznać, że Call of Duty: Warzone zapowiada się naprawdę ciekawie. Przejście na model free-to-play zdaje się zaś być powieleniem drogi, jaką przeszedł Fortnite. Zobaczymy, czy pozwoli to odnieść podobny sukces.   

  Źródło: https://ithardware.pl/

  • Like 4
  • Cool 2
  Sign in to follow this  

  User Feedback

  Recommended Comments

  Gra jest naprawdę świetna i przemyślana. Tym co najbardziej mi się podoba jest na pewno mechanika gułagu, który tak naprawdę daje nam drugie życie w grze plus do tego mamy to co w każdym battle ryoalu czyli podnoszenie kolegów, a poza tym wszystkim można jeszcze wykupić naszego teammate'a co daje nam długą, ale za to całkiem dynamiczną rozgrywkę. Bardzo fajnym elementem jest też sam skok z samolotu, który nie jest zwykłym pojawieniem się pojazdu latającego, tylko świetną animacją z naszymi postaciami rodem z filmów wojennych.


  Polecam, warto pobierać około 80GB !

  • Cool 1

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Guest
  This is now closed for further comments

×
×
 • Create New...