Jump to content
 • Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje.
  PyNiO ™
  0 comments
  349 views

  Deweloperzy Valve zaczynają duże prace nad CSGO? Zaczyna się to stawać coraz bardziej widoczne.

  Ostatnie aktualizacje do Counter-Strike’a: Global Offensive może nie były zbyt znaczące, jednak wskazują na to, iż zespół programistów ciężko pracuje nad czymś dużym. Mowa tu nie tylko o samej pracy, ale również publiczne wezwanie chińskiego klienta zewnętrznego do podłączenia się do silnika CSGO.

   

  Co takiego robią deweloperzy?

  Programiści Valve “czyszczą” swój tytuł od góry do dołu. Pracują nad plikami tłumaczeniowymi gry wiersz po wierszu, a także dodają nowe opcje, jak chociażby wprowadzone 17 października ustawienie renderowania. Counter-Strike działa teraz po prostu płynnie.

  Interfejs nadal potrzebuje poprawek, jak chociażby brak wierszy oddzielających jeden element od drugiego w menu. Warto również wspomnieć o poprawkach w systemach przeciwdziałającym oszustwom i VAC-u.

  spacer.png

  Część graczy mogło również dostrzec, iż interfejs CSGO generalnie działa dużo szybciej i płynniej. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku ekwipunku graczy, który już się nie zacina, a przedmioty ładują się w nim w zdecydowanie mniejszym czasie.

  spacer.png

  Powyższe zmiany mogą zwiastować nową, dużą aktualizację na horyzoncie. Ciężko powiedzieć czy będzie to nowa operacja, mająca zachęcić do zagrania w CS-a czy też coś zupełnie innego.

   

  Artykuł zarczerpnięty z boop.pl
  Link do artykułu: Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje.


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...