Jump to content
 • Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje.
  PyNiO ™
  0 comments
  46 views

  Deweloperzy Valve zaczynają duże prace nad CSGO? Zaczyna się to stawać coraz bardziej widoczne.

  Ostatnie aktualizacje do Counter-Strike’a: Global Offensive może nie były zbyt znaczące, jednak wskazują na to, iż zespół programistów ciężko pracuje nad czymś dużym. Mowa tu nie tylko o samej pracy, ale również publiczne wezwanie chińskiego klienta zewnętrznego do podłączenia się do silnika CSGO.

   

  Co takiego robią deweloperzy?

  Programiści Valve “czyszczą” swój tytuł od góry do dołu. Pracują nad plikami tłumaczeniowymi gry wiersz po wierszu, a także dodają nowe opcje, jak chociażby wprowadzone 17 października ustawienie renderowania. Counter-Strike działa teraz po prostu płynnie.

  Interfejs nadal potrzebuje poprawek, jak chociażby brak wierszy oddzielających jeden element od drugiego w menu. Warto również wspomnieć o poprawkach w systemach przeciwdziałającym oszustwom i VAC-u.

  spacer.png

  Część graczy mogło również dostrzec, iż interfejs CSGO generalnie działa dużo szybciej i płynniej. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku ekwipunku graczy, który już się nie zacina, a przedmioty ładują się w nim w zdecydowanie mniejszym czasie.

  spacer.png

  Powyższe zmiany mogą zwiastować nową, dużą aktualizację na horyzoncie. Ciężko powiedzieć czy będzie to nowa operacja, mająca zachęcić do zagrania w CS-a czy też coś zupełnie innego.

   

  Artykuł zarczerpnięty z boop.pl
  Link do artykułu: Co świadczy o tym, że do CSGO nadchodzą duże zmiany? Valve ewidentnie coś kombinuje.


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


×
×
 • Create New...