Jump to content
 • Nowe zmiany w kodzie CSGO mogą sugerować, że nowa operacja pojawi się już niedługo
  PyNiO ™
  0 comments
  79 views

  W kodzie CS:GO zaszły zmiany, których schemat pojawiał się już w przeszłości. Zazwyczaj oznaczało to nową operację, lub spory dodatek.

  Jakiś czas temu społeczność CS:GO obliczała, kiedy może pojawić się nowa operacja, jeżeli Valve będzie podążać dotychczasowym terminarzem.
  Wówczas wyszło, że trzeba będzie poczekać aż do 2025 roku.
  Wygląda na to, że być może wcale nie zajmie to tak dużo czasu. Osoby przeglądające kod CS:GO zauważyły, że właśnie zmieniono tam kilka rzeczy.

  Zmiany w kodzie zwiastują nową operację?

  spacer.png


  Valve zazwyczaj przed nowymi operacjami czyściło kod ze zbędnych rzeczy. Dokładnie to dzieje się od kilku dni. W ciągu ostatnich tygodni wydano w sumie kilkanaście różnych aktualizacji, ważących zazwyczaj kilka MB. Teraz okazuje się, że przy okazji czyszczono kod CS:GO.
  Poprzednio zwiastowało to nowe operacje i być może tak jest i tym razem. Warto też wspomnieć o tym, że gdy Valve chce coś dodać do kodu, to zostawia sobie puste w nim puste miejsca, traktując to jak coś w rodzaju “placeholderów”. Dokładnie taką sytuację widać na screenie powyżej.

  spacer.png


  Wątpliwe, że deweloperzy planują coś na Halloween, natomiast nie można tego wykluczyć. Operacja to kwestia bardziej miesięcy, niż tygodni, chociaż kto wie – być może Valve wszystkich zaskoczy jakimś specjalnym, halloweenowym wydarzeniem.

   

  Artykuł zaczerpnięty z boop.pl (link do artykułu)

  • Like 5
  • Cool 1

  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


×
×
 • Create New...