Jump to content

Tablica ogłoszeń

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. jestem na tak +SM +wiek +doświadczenie +składka +godziny na serwerze
 3. Elo

  Pytanie Dnia #11

  dawne czasy dobre czasy
 4. Czat głosowy popieram. Również do tego co @P1otreXnapisał odnośnie komendy która respi ludzi i zmienia od razu w zombie jestem Za, przydała by się taka komenda ze względów takich samych jak napisano wyżej.
 5. Antidotum jak najbardziej na tak. Cena tak samo jak piotrex, nie może to być tania używka.
 6. Today
 7. Na TAK + zaufany + ranga funkcyjna: opiekun + godziny + regulamin - znajomość silnika (ale to się uczy 10 min)
 8. Brak rozrzutu - nie ma to wgl sensu Antidotum - na TAK, moja propozycja ceny to nie mniej niż 240 Złota kosa - na NIE
 9. Na TAK + wiek + jest opiekunem i adminem ts + godziny + brak warnów + kultura
 10. Elo

  Co wolisz?

  Android Browara czy Flachę
 11. - Brak rozrzutu - bezsens - Antidotum - użyteczne, tylko za jaką cenę? - Złota kosa - obecnie zombie i tak ciężko się wchodzi do ludzi, a Ty proponujesz jeszcze bardziej im utrudnić?
 12. Komenda jak najbardziej jest. Wystarczy wpisać komendę !zr_zspawn_force @dead, i martwi ożyją. Co do zmiany w zombie, to chyba trzeba to ręcznie wpisywać, bo ja do takiej komendy nie dotarłem. Co do samej propozycji, nie patrząc na ogólny chaos na czacie głosowym po śmierci jestem za.
 13. xiper

  Elo

  Witam
 14. P1otreX

  Co wolisz?

  Taxi Android czy IOS
 15. Propozycja jak najbardziej słuszna, często gdy nowy grać jest nemezisem to nie wie o tym że jak kliknie "f" to będzie nieśmiertelny przez kilka sekund. Reszta tak jak zapper pisał ... Jest ZA. @3majsie1995 nie wiem czy taka komenda jest na ZM ale przydałaby się komenda która respi nieżyjących graczy i odrazu są zombie, bo wchodzenie w !zadmin/5/ później cofanie i/4 i szukanie gracza trochę zajmuje ... Chyba rozumiesz o co mi chodzi @Shadov że komenda, która respi tylko to wiem, ale przydałaby się która od razu w zombie zamienia ...
 16. MICHU

  Elo

  Cześć 🙂
 17. P1otreX

  Elo

  No siema 😉
 18. No, mogłeś się trochę bardziej rozpisać 😛 + były Opiekun Retakes Only Pistol + były Chef Admin Retakes 128TR + sm + doświadczenie Nie widzę żadnych przeciw wskazań ani złych opinii więc... Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 19. MICHU

  Urlop - MICHU

  Serwer/Forum: Retakes, Only AWP Czas trwania urlopu: Od 17.07.2019 do 06.08.2019 Powód: Wyjazd.
 20. Propozycja nie jest zła , Pytanie brzmi czy po dodaniu owej komendy nie zrobi się za duży chaos głosowy.
 21. Nazwa Mapy: Office Dlaczego ma zostać dodana: Jest to standardowa mapa , na której są hosty myślę ,że uprzyjemni ona rozgrywkę Link do warsztatu: Klik Ewentualne zdjęcie:
 22. Endzik

  Awans - MICHU

  Gratulacje !
 23. Endzik

  Awans - huzar

  Powodzenia
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...