Jump to content

Tablica ogłoszeń

SeeQ

Administrator
 • Content Count

  254
 • Posts on chatbox

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Time Online

  3d 7g 56m 25s

SeeQ last won the day on August 27

SeeQ had the most liked content!

Community Reputation

129

7 Followers

About SeeQ

 • Rank
  Master Guardian I

Recent Profile Visitors

5,748 profile views
 1. SeeQ

  Wisielec

  a jest w haśle!
 2. Rejestracja zajmuje dosłownie chwilę, dla leniwych została udostępniona możliwość logowania poprzez Steam. Sama propozycja jest dobra, ale niemożliwa do zrealizowania od strony technicznej (przynajmniej bez ingerencji w główne pliki forum, a nie chce szczerze ich ruszać). Nie widzę konieczności w udostępnianiu listy serwerów, na nasze forum nietrudno trafić, a wymuszenie rejestracji jak na razie przynosi same plusy. Temat zamknięty.
 3. Wszystkie opinie są negatywne. Sam nigdy nie widziałem Cię na TS, pomimo tego, że przesiaduje na nim całymi dniami. Sprawdziłem Twoje wejścia na TS3, byłeś na nim zaledwie 17 razy. Na podstawie powyższych powodów odrzucam Twoje podanie. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 4. SeeQ

  PROPOZYCJA

  Kwestia turnieju i jego formy stoi jeszcze pod znakiem zapytania, ale... No właśnie ale. Mogę zdradzić, że planujemy w najbliższym czasie zorganizować pewnego rodzaju turniej. Nie chcemy się z tym śpieszyć gdyż wymaga to dużo nie tylko od nas, ale od samej społeczności. Musimy wiedzieć, że gracze będą się cieszyć z owego turnieju, że zaproszą swoich znajomych, będą walczyć do końca i cieszyć się z gry. Chcemy, w miarę możliwości, wystrzegać się osób, które próbują wejść na amatorską lub półprofesjonalną scenę CS'a i przyszłyby tylko po to, by zgarnąć nagrodę. Całe wydarzenie będzie zorganizowane przez graczy dla graczy. Będzie przeznaczone w głównej mierze dla was. Dla osób, które grają na naszych serwerach i cieszą się z możliwości bycia tutaj. Możecie już powoli zbierać drużyny/pary, przygotowywać się i wyczekiwać tematu ogłaszającego wydarzenie. Forma turnieju oraz eliminacji będzie zależała od ilości drużyn/par, wszystko jest w waszych rękach. Swoją drogą dziękuję za propozycję, miałem okazję by uchylić trochę rąbki tajemnicy 😄. Temat zamknięty.
 5. Została dodana opcja "Przedłuż mapę", którą możecie wybrać podczas głosowania na następną mapę. Pomyślne wybranie owej opcji skutkuje przedłużeniem mapy o 5 minut. Wybranie tej opcji jest możliwe raz na daną mapę. Aktualizacja.
 6. SeeQ

  Urlop - MICHU

  Urlop przyjmuję. Temat zamknięty.
 7. SeeQ

  Nasza twarz

  Same pijaki na tej sieci 😂. Pozytywne ziomki z was, ale chyba musicie zainwestować w jakiś statyw by zdjęcia się tak nie rozmazywały 😂. Temat zamknięty.
 8. Ile tekstu, ile ludu 😮. Nawet czarodzieja widzieli, czyżby to był Gandalf? Podziwiam, że chciało Ci się to aż tak dokładnie opisywać. Mi by się pewnie znudziło po dwóch pierwszych zdaniach 😂. Chociaż teraz wiemy, że nie wolno rozkładać namiotu na przejściu, a kobitki nie lubią kąpać się nago w tłumie :c. Temat zamknięty.
 9. Sam planuję mieć kiedyś tatuaż. Twój post przybliżył mi trochę wizję samego procesu tatuowania i na szczęście nie zniechęciłem się 😄. Mógłbyś gdzieś zarzucić zdjęcia swoich tatuaży 😜. Czekamy na następny równie dobry artykuł! Temat zamknięty.
 10. Tytuły działają bez zarzutów. Życzę powodzenia w ich zdobywaniu 😄. Temat zamknięty.
 11. SeeQ

  Klasy VIP - ZM

  Nikt nie zgłaszał żadnych błędów z klasami, co mnie bardzo cieszy 😄. W najbliższej przyszłości planujemy dodać nowe klasy, które na pewno urozmaicą grę na serwerze! Temat zamknięty.
 12. SeeQ

  Wywiad z EMCE!

  Obaj panowie włożyli dużo serca w ową pracę. Niczego w niej nie brakuje, niczego nie ma za dużo. Wywiad czyta się bardzo przyjemnie i pomimo rozległej treści, szybko. Czekamy z niecierpliwością na następny temat @Lothbrok. Temat zamknięty.
 13. SeeQ

  Wywiad z ICD

  Wywiad mógłby być lepszy, znaleźć w nim można wiele błędów, ale od czegoś w końcu trzeba zacząć. Szanuje za próbę i chęci. Mam nadzieję, że następna praca będzie lepsza 😜. Temat zamknięty.
 14. SeeQ

  Urlop - rzarski

  Wiem o sprawie, urlop przyjmuję. Temat zamknięty.
 15. SeeQ

  Zlecenie-Spr1NtuŚ

  Temat zamykam na prośbę autora. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...