Jump to content

Tablica ogłoszeń

SeeQ

Administrator
 • Content Count

  156
 • Posts on chatbox

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 2g 43m 33s

Community Reputation

20

3 Followers

Recent Profile Visitors

5,148 profile views
 1. SeeQ

  Awans - huzar

  Nick: @huzar Obecna ranga: Admin Only DD2 Nowa ranga: Opiekun Only DD2 Powód: Po przeprowadzeniu wewnętrznej rekrutacji na opiekuna, Administracja wyższa oraz Admini serwera wyrazili zgodę na powierzenie funkcji opiekuna huzar. Tym samym owa osoba zostaje awansowana.
 2. Proszę nie składać propozycji odnośnie postawienia serwera bez planu na niego, wizji jego rozwoju, przynajmniej minimalnej kadry Adminów i przygotowanej paczki plug-in'ów. Co do samego JB, w przyszłości na pewno powstanie, na mojej liście jest on drugi w kolejności do otworzenia serwerem 😄. Temat zamknięty.
 3. SeeQ

  Awans - 3majsie1995

  Nick: @3majsie1995 Obecna ranga: Admin Zombie Mod Nowa ranga: Opiekun Zombie Mod Powód: Po przeprowadzeniu wewnętrznej rekrutacji na opiekuna, Administracja wyższa oraz Admini serwera wyrazili zgodę na powierzenie funkcji opiekuna 3majsie1995. Tym samym owa osoba zostaje awansowana.
 4. SeeQ

  Awans - Lothbrok

  Gratuluję awansu, życzę powodzenia. W razie pytań lub problemów zgłaszaj się do Administracji wyższej. Temat zamknięty.
 5. Klasy, które miały być domyślnie dla VIP'a będą takie, postaram się to zmienić możliwie najszybciej. Temat zamknięty.
 6. Mapy, które wypisał powyżej Muffik zostały dodane na serwer. Usunąłem mapę "zm_ingame_reborn_v2_fix" gdyż powodowała ona błąd, który doprowadzał do restartu serwera. Temat zamknięty.
 7. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą. Posiadamy własny serwer TS3, który w pełni spełnia nasze potrzeby i wymagania. Temat zamknięty.
 8. Mogłeś chociaż wstawić tutaj tą grafikę... Fajnie, że ksenooh angażuje się również w inne sprawy, a nie tylko w forum 😄. Temat zamknięty.
 9. @3majsie1995 to dobry chłopak, wystarczy tylko umieć i chcieć z nim porozmawiać 😄. Temat zamknięty.
 10. Z powodu miernej aktywności (granie "w kratkę" oraz małej ilości godzin), mieszanych opinii użytkowników oraz braku poparcia wśród Adminów serwera jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 11. Zbyniu nie jest taki stary na jakiego wygląda 😄. Trochę mafiozo z niego ale cii. Temat zamknięty.
 12. Wymyśliłeś z tymi okularami, łańcuch to pewnie ze złota 😄. Temat zamknięty.
 13. Ale to zdjęcie małe :c. Słowiański przykuc lepszy, słaby z Ciebie polak :c. Temat zamknięty.
 14. Nie wiem nawet jak to skomentować. Fajter po prostu 😛. Temat zamknięty.
 15. Więcej tych efektów i photoshopa 😂. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...