Jump to content

Tablica ogłoszeń

SeeQ

Administrator
 • Content Count

  280
 • Posts on chatbox

  256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Time Online

  4d 35m 37s

Everything posted by SeeQ

 1. @Lothbrok jak zawsze trzyma wysoki poziom w swoich wywiadach, aż miło jest coś takiego przeczytać 😄. @kondzioo oczywiście pokazał swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem polskim, wyciągając z pytań jak najwięcej i odpowiadając na nie obszerną "rozprawką" 😂. Teraz tylko czekamy na kolejny wywiad 😄! Temat zamknięty.
 2. Nicki: @Muffik, @Bartoszenka, @SupaSaiyu, @Meewash, @sigh, @Golem, @whoop, @Pio, @Fenne Obecna ranga: Użytkownik Nowa ranga: Starszy Admin - MultiArena 1vs1 128TR - Muffik Admin - MultiArena 1vs1 128TR - Bartoszenka, SupaSaiyu, Meewash, sigh, Golem, whoop, Pio Powód: @Muffik posiada wieloletnie doświadczenie w opiekowaniu się owym serwerem, zarówno od strony technicznej jak i kadrowej/forumowej. Został on również "prywatnym" technikiem serwerem, co niesie ze sobą tylko same plusy 😄! A także przyprowadził on ze sobą sporą ilość graczy, którzy ze skutkiem natychmiastowym zostają mianowani Adminami owego serwera.
 3. Witajcie! ☀️ W dniu dzisiejszym na nasze forum zawitała nowa ranga funkcyjna, jaką jest Starszy Admin! Zadaniem Starszego Admina będzie wspieranie Opiekuna serwera oraz zastępowanie go, w przypadku jego nieobecności. Osoba dzierżąca tą rangę będzie poniekąd "szefem" kadry adminów, to on będzie ich "głową" i pośrednikiem. Stanowisko to ma również przygotować daną osobę do objęcia w przyszłości roli Opiekuna.
 4. Witajcie więźniowie i strażnicy! ☀️ Dzisiejszego dnia zostaje oficjalnie otwarte nasze więzienie! Większość z was trafiła w pasiak, ale znaleźli się również tacy, którym przypadł zaszczyt dzierżenia odznaki strażnika więzienia. Mam nadzieję, że nastroje będą spokojne, a buntów będzie mało. Wierzę w to, że nasi strażnicy nie będą mieli problemów z ich tłumieniem. Życzę powodzenia w ucieczkach oraz pilnowaniu więźniów! Chcesz wspomóc serwer już teraz? Wystarczy, że klikniesz w poniższą grafikę i oddasz głos! Szybkie info dla leniwych: IP Serwera: 145.239.19.228:27015 GOSetti: KLIK Sklep: KLIK GOTV: KLIK HLS: KLIK Gametracker: KLIK Jeżeli tutaj dotarłeś i jesteś spostrzegawczy mam dla Ciebie informacje! Następnym serwerem, który zostanie otwarty w najbliższym tygodniu jest BF2 MOD
 5. Również postaram się wbić. Tak na zachętę rozdam przy okazji parę VIP'ów (na dowolny serwer), więc zapraszam do zgłaszania się i pomocy nam 😄!
 6. Propozycję od razu odrzucam. Nie bez powodu ustawiłem to w taki sposób. Z doświadczenia wiem, że ludzie zaczynają być nadgorliwi, dopytywać się o dany temat i po prostu denerwować, gdy tylko zobaczą, że już go przeczytałem, a nie raczyłem się wypowiedzieć. Ową opcję dodałem właśnie z myślą o Administracji wyższej oraz Opiekunach serwerach. Pozwala to kontrolować czy ktoś nie zlewa danego tematu, pomimo tego, że powinien się tam jak najszybciej wypowiedzieć. Możliwość wyświetlenia listy przez inne osoby jest tylko dodatkiem 😄. Temat zamknięty.
 7. SeeQ

  Serwer TeamSpeak 3?

  Jako Sieć Serwerów CS nie jesteśmy zainteresowani współpracą z serwerami TS3. Rozpatrujemy jedynie propozycję o przyłączeniu serwerów CS:GO oraz CS 1.6. Temat zamknięty.
 8. Dodano punkt do regulaminu: "2.20. Każda grafika, której wysokość przekracza 720px, musi zostać wstawiona w postaci spoiler'u. W przypadku dodania wielu grafik, których łączna wysokość przekracza 600px, należy każdą grafikę dodać w formie spoiler'u." WAŻNE!!! Każdy post, który nie spełnia powyższych warunków i nie zostanie edytowany do Niedzieli (13.10.2019r.) do godziny 23:59, zostanie usunięty! W przypadku niemożności edycji postu, należy wysłać poprawioną wersję do Moderatora, wraz z linkiem do odpowiedniego tematu. Aktualizacja.
 9. SeeQ

  Video edit

  Temat zamykam z powodu braku aktywności. Temat zamknięty.
 10. Mam nadzieję, że powyższe propozycje pomogły Ci w stworzeniu odpowiedniej grafiki 😄! Temat zamknięty.
 11. Ciekawe nad czym taki zamyślony jesteś 🤔 Temat zamknięty.
 12. SeeQ

  Urlop Fredbear

  Urlop przyjmuję. Oby nowy dostawca był lepszy 😜. Temat zamknięty.
 13. Warn zdjęty. Temat zamknięty.
 14. Pracę nad serwerem JailBreak zostały zakończone! Pozostało do ogarnięcia kilka spraw organizacyjnych. Najprawdopodobniej już jutro będziemy mogli świętować otwarcie nowego serwera! Ku mojej uciesze, zniesienie składek spotkało się z pozytywnym odzewem, nie otrzymałem żadnych negatywnych opinii na ten temat, z czego jestem bardzo zadowolony. Miejmy nadzieję, że wciąż wszystko będzie szło w jak najlepszym kierunku. Do zobaczenie w następnym temacie, tym razem już tym, który ogłosi otwarcie JB 😄! Temat zamknięty.
 15. Powyżej zostało wszystko wytłumaczone. Proszę o dodanie posta w owym temacie, zgodnie z zawartym w nim wzorze. Temat zamknięty.
 16. Dziękujemy za pozytywną opinie. Sieć się rozwija, my się uczymy na błędach. Kwestia mutowania osób, które nadużywają mikrofonu leży po stronie Adminów serwera oraz Opiekuna. Liczę na to, że podejmą oni odpowiednie kroki. Temat zamknięty.
 17. Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię o naszym Opiekunie oraz samej Sieci! Miło widzieć jak gracze doceniają naszą kadrę oraz ich wysiłki. Tak 3maj @3majsie1995, zmierzasz w dobrym kierunku 😉. Temat zamknięty.
 18. Treść podania została zmieniona. Autor postarał się poprawić niektóre błędy wymienione przez was. Proszę o ponowne przeczytanie tematu, w celu zmienienia swojej opinii oraz treści postu, proszę o zgłoszenie się do moderatora forum. Aktualizacja.
 19. Witajcie! ☀️ Przychodzę dzisiaj do was z garstką nowinek, ostatnio na naszej sieci zaszły pewne mniejsze oraz większe zmiany. Poniżej znajdziecie listę, która wam je przybliży. SKŁADKI ADMINÓW Od pewnego czasu Administracja sieci prowadziła dyskusje odnośnie składek Adminów. W dniu dzisiejszym zapadła decyzja, która, mamy nadzieję, wpłynie pozytywnie na serwery i pozwoli nam zbudować potężną kadrę Adminów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza decyzja wywoła pewne kontrowersje, ale na pewno nie będzie nikogo smuciła, a wręcz przeciwnie, niektórych ucieszy. Przechodząc do sedna... Od dnia dzisiejszego Admini serwerów zostają zwolnieni z obowiązku płacenia składek! Widzimy w tym dużo plusów, oczywiście, jak każda zmiana, posiada również minusy, ale jesteśmy pewni, że sobie z nimi poradzimy. Admini wciąż mogą przekazywać fundusze na swój serwer, każda wpłata zostanie odnotowana jako donacja i doceniona przez nas oraz Opiekuna serwera! PRACE NAD SERWER JAILBREAK Jak już wspomniałem podczas startu serwera Only Mirage, następnym serwerem na naszej sieci będzie JailBreak. Prace nad serwerem dobiegają końca, jesteśmy zadowoleni z efektów, jakie przyniosły starania naszego Technika (więcej napiszę już podczas samego otwarcia). Wyczekujcie tematu zawierającego informacje o starcie serwera! Zdradzę wam, że może on się pojawić już w najbliższym tygodniu wraz z nową porcją zmian na forum (tym razem troszkę większych 😄). OSTATNIO ONLINE Możliwe, że część osób zauważyła już ową zmianę. Lista osób, które odwiedziły forum przez ostatnie 24 godziny została posortowana według grup użytkowników. Jest to subtelna, lecz pozytywna przebudowa.
 20. Serwer ruszył pełną parą, promowanie trwa, gracze są. Zachęcam ponownie do składania podań, w najbliższym czasie ruszy rekrutacja na Opiekuna serwera! Temat zamknięty.
 21. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz. Liczymy na Ciebie i życzymy powodzenia 😉. Temat zamknięty.
 22. Sprawa masek została już poruszona w tym temacie: https://sloneczny-dust.pl/index.php?/topic/976-kilka-drobnych-propozycji/ Z wypowiedzi opiekuna wnioskuje, że będą one usunięte. Temat zamknięty.
 23. Dodano do regulaminu notkę w paragrafie "§ IV Chatbox": "Administracja forum zastrzega sobie prawo do odebrania dostępu do Chatboxa za złamanie powyższych postanowień." Usunięto nielogiczne, sprzeczne oraz niepotrzebne punkty z regulaminu, w celu poprawienia jego przejrzystości i łatwości zrozumienia. Poprawiono składnie zdań oraz błędy interpunkcyjne. Aktualizacja.
 24. Wszystkie opinie są pozytywne. Od siebie mam parę uwag, do których musisz się zastosować, jeżeli chcesz utrzymać się na stanowisku Admina. Po pierwsze: "✖ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników," No i po drugie: "✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 250 godzin w CS:GO" Mam nadzieję, że zastosujesz się do pierwszego punktu. Drugi wymóg postaraj się spełnić w jak najkrótszym czasie. Postanowiłem Ci dać szansę, a więc... Witam w gronie Administracji serwera Only Mirage! Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 25. Wszystkie opinie są pozytywne, sam nie mam żadnych zastrzeżeń. Witam w gronie Administracji serwera Only Mirage! Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...