Jump to content

Tablica ogłoszeń

Pietrek

Keeper - Only AWP
 • Content Count

  21
 • Posts on chatbox

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 10g 28m 25s

Community Reputation

2

About Pietrek

 • Other groups Admin - TeamSpeak 3
  Member
 • Birthday 08/17/2002

About user

 • First name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Inowrocław
 • Hobbies
  Siatkówka, Boks, Wędkarstwo, Marlboro Lighty <3
 • Favourite server
  Only AWP 128TR

Recent Profile Visitors

3,993 profile views
 1. W mojej opinii owa ranga nie jest na ten moment potrzebna. W aktualnym stanie forum oraz serwerów nie ma takiego natłoku próśb o unbana żeby powoływać osoby które będą zajmować się tylko tym. Opiekun wraz z adminami jak najbardziej sobie poradzi i szczerze mówiąc gdyby został dodany unban team to opiekun serwera po za przyjmowaniem adminów i graniem na serwerze nie miał by co robić. Podsumowując na ten moment, według mnie nie ma sensu dodawać takiego czegoś. Jeszcze odnosząc się do wzoru propozycji jest on też średnim pomysłem, tak jak napisał @FredBear wystarczy dobrze opisać swoją propozycję aby każdy zrozumiał o co w niej chodzi oraz w temacie propozycji najlepiej zawrzeć na czym ma ona dokładnie polegać, np: Propozycja dodania komendy !pomoc i potem ją właśnie sprecyzować.
 2. Imię: Adrian Wiek: 17 Coś o sobie: Jestem Adrian mam 17 lat i pochodzę z Inowrocławia w województwie kujawsko - pomorskim, tam też uczęszczam do technikum na profilu technik informatyk. Interesuje się głównie wędkarstwem, siatkówką, boksem oraz oczywiście grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Jestem osobą sumienną oraz godną zaufania, zawsze staram się wykonywać swoją pracę na miarę moich możliwości. Lubię rozmawiać z ludźmi oraz nawiązywać nowe kontakty. Z użytkownikami forum nie mam raczej żadnych konfliktów, no chyba że o jakichś nie wiem 🤔 . Nie boję się pracy zespołowej, zawsze lepiej jest wysłuchać wersji każdej osoby z zespołu i podjąć jedną wspólną, która za razem będzie tą najlepszą. Doświadczenie: Doświadczenia jako moderator nie posiadam aczkolwiek byłem oraz jestem przez długi okres czasu opiekunem serwerów takich jak OnlyAWP oraz BB. Znam w zupełności język HTML oraz C++. Ilość godzin na forum: 54h 45min (w trakcie pisania podania). Ile czasu możesz poświęcić na forum?: Średnio 2 - 3 godziny dziennie czy to na komputerze czy telefonie. Znajomość regulaminu(1/10): 9 Znajomość silnika IPS(tak/nie): Nie miałem jeszcze okazji pracować na silniku IPS, ale szybko się uczę i raczej nie będzie u mnie problemu z ogarnięciem tego.
 3. Osobiście nie kojarzę Cię w ogóle z serwera, do tego masz ustawione godziny na steam na prywatne lub tylko dla znajomych i właśnie dlatego ich nie widzimy. 6h na serwerze to nie jest powalający wynik. Kultura u Ciebie też nie jest na wysokim poziomie, więc na tą chwilę podanie odrzucam, jeżeli poprawisz swoje zachowanie i wszystkie rzeczy które wypisałem wyżej możesz napisać podanie jeszcze raz. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 4. Nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń, pamiętam Cię jeszcze ze starego słonecznego więc: Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 5. Sam chciałem aby To be fast złożył podanie na admina, więc dziwne by było gdybym go nie przyjął. Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 6. Zbanowany. Temat zamknięty.
 7. Z punktem do regulaminu to jest tak, że byłby to kolejny zbędny punkt którego admini będą zmuszeni się trzymać. Na ten moment jestem za usunięciem owej komendy z serwera, ale poczekam jeszcze na wypowiedzi innych graczy.
 8. Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 9. Skoro widziałeś, że powstał już podobny temat, a nawet powiedział bym że o takiej samej tematyce to nie mam pojęcia po co piszesz kolejny. Jedyne co mogę zrobić to odnieść Cię do mojej wypowiedzi w tamtym temacie LINK i dodać, że ten vip który jest aktualnie na serwerze będzie w całości usuwany i tak samo kroki będą naprawiane. Temat zamknięty.
 10. Pietrek

  Przywitanko

  Potraktowany jak szkodnik. Skądże? Siema Adaś xD
 11. Pietrek

  Halko

  Łee no i jeszcze bydlok tutaj, czyś czyś 💪
 12. W przeciągu najbliższego tygodnia postaramy się naprawić wszystkie błędy związane z serwerem AWP oraz dodać vip'a który będzie zbalansowany oraz dobrze funkcjonował, ponieważ aktualnie vip'a nie ma. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...