Jump to content

Tablica ogłoszeń

ekko96

Member
 • Content Count

  84
 • Posts on chatbox

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  9g 42m 25s

ekko96 last won the day on July 2

ekko96 had the most liked content!

Community Reputation

32

About ekko96

 • Rank
  Silver Elite

About user

 • First name
  Patryk
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  Only DD2 128TR

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Nick: ekko SteamID: STEAM_0:1:36561814 Data Bana: 2 miesiące temu Mapa: de_dust2 Nick Admina: Huzar Opis sytuacji: Dostałem bana za reklamę innej sieci na serwerze mając admina. Logi były sprawdzona jak spamowałem reklamą. Zwracam się z prośbą o odbanowanie ze względu na to iż tej sieci poświęciłem bardzo dużo swojego czasu jak i przyczyniłem się w małym stopniu do rozwoju tego. Chciałbym tylko o odbanowanie a nikomu nie będę wchodzić w drogę.
 2. Dotychczasowa ranga: Admin Only DD2 Powód: Sprawy prywatne
 3. Podpisuje się pod kolegą wyżej. Ja od Siebie mógłbym dodać aby zamiast noblock'u dodać tylko komende !nb i grać bez niego. Moim zdaniem urozmaiciło by to rozgrywkę jak i bugi związane z rzucaniem granatów czy strzelanie przez swojego sojusznika.
 4. Jestem na TAK + składka + aktywność +/- SM - opinia na serwerze - wiek Myślę, że każdemu należy dać szanse 🙂
 5. ekko96

  ekko 2/10

  Miałem wene i zrobiłem coś takiego dla SeeQ. Oczywiste jest to, że SeeQ nie prosił ale fajnie wyszło więc postanowiłem wrzucić 🙂 180x180 500x500
 6. Witam, po zmianie bazy chciałbym odzyskać swoje usługi premium i vip na 30 dni serwer COD MOD
 7. Przykro, że musimy spotykać się tutaj, skoro jednak tego chcesz proszę bardzo :). Dla sprostowania wszystkim osobom które, będą to czytały. Kolega wyżej ma rację co do tego, że zrobiłem ankietę odnośnie Veritgo oraz to iż slapowałem wszystkich do 1hp. Tylko drogi użytkowniku jest mały haczyk, ponieważ robiłem głosowanie odnośnie slapowania przy którym Ciebie nie było, ponieważ akurat wszedłeś na serwer. Slap do 1hp był w 2 rundach. Chciałem po prostu rozluźnić atmosferę aby nie było takiej przysłowiowej stypy i dodać trochę energii, trochę innej zabawy Niżej można sobie przeczytać (dla chętnych polecam demko z dnia 10.07.2019 godz 20:40, czas na demku 2:12:20) [SM] Vote successful. (Received 68% of 14 votes)[SM] The answer to Nextrunda_4fun? is: Tak. [SM] Vote successful. (Received 86% of 14 votes)[SM] The answer to Chcecie_Vertigo? is: Tak. Następnym razem radzę uważać na poziom swojej wypowiedzi ponieważ był bardzo niski mianowicie chodzi mi o to: Reasumując, slap do 1hp był na 2 rundy (z chęci graczy), mapa Vertigo została poprawnie zvotowana i nie było sprzeciwu, że połowa ludzi tego nie chciała. Twoje wypowiedzi w grze, są na bardzo niskim poziomie. Wiem, że nie jestem psychologiem ale moim zdaniem działałeś impulsywnie, wkurzyłeś się wszedłeś na forum napisałeś skargę i po sprawie. Do administracji: Jestem w pełni świadomy swojego czynu i z godnością przyjmę sprawiedliwą karę.
 8. Problem z radarem został naprawiony, dopiero gdy smoke schodzi pojawia się przeciwnik na radarze.
 9. Jestem na TAK + wiek + doświadczenie + aktywność + rozpoznawalność na serwerze + składka
 10. Wiesz, nie przejmuje się byle czym, nie lubie dowiadywać sie od osób trzecich. Na cod modzie dużo osób o tym piszą. Po prostu mutuje sobie ich ale to już denerwujące jest.
 11. Witam, chciałbym poruszyć temat tego, że jestem uważany za osobę grającą na wspomagaczach. Nie podoba mi się to, że dowiaduje się od osób trzecich jaki to ja nie jestem i na czym to nie gram. Jeżeli tak bardzo macie pisać po znajomych przykłady typu: "ekko odpalony, zbanuj tego, typ na wh cisnie na spolecznosciowym itp" takie i gorsze tego typu teksty to napiszcie skargę na mnie, dajcie dowody i po sprawie. To, że każdego denerwuje na serwerze mogę zrozumieć, ale samym gadaniem na serwerze nic nie dajecie tylko nerwy mojej osobie. Jesteśmy ludźmi i każdemu należy się jakiś szacunek. -,-
 12. Jestem na TAK + wiek + staż + składka + ogarnięty
 13. ekko96

  Co wolisz?

  Allegro H2K czy G2?
 14. Umiem Umiesz robić salto?
×
×
 • Create New...