Jump to content

Tablica ogłoszeń

Zbyniu

Keeper - COD Mod
 • Content Count

  280
 • Posts on chatbox

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  1d 4g 23m 9s

Zbyniu last won the day on September 9

Zbyniu had the most liked content!

Community Reputation

75

5 Followers

About Zbyniu

 • Other groups Admin - Only DD2
  Member
 • Rank
  Master Guardian I
 • Birthday 11/09/1993

About user

 • First name
  Paweł
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Wałbrzych
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Osobiście na mapie inferno zbytnio nie zobaczyłem nic dziwnego. Otrzymałeś unBana. Wracaj na serwer ! Temat zamknięty.
 2. Po 1. na przyszłość pisz posty według wzoru, a nie że moderator będzie za Ciebie to robił, bo ten temat powinienem od razu zamknąć. Po 2. Bana dostałeś na stałe a nie na 54 lata. I tak ten ban był 13.09 Po 3. Dzisiejszego bana dał Ci Admin @STAN za owe multikonto. Po 4. Napisałeś że nie ma nic o Multi kontach w regulaminie, więc zamieszczę cytat z regulaminu Cod Moda Po 5. Jak zobaczysz niżej zanim @milypan1234 ( KuBi ) Cie zbanował zapytał się na grupie i dostał nie tylko moje pozwolenie. Podsumowanie: Otrzymasz ode mnie unBana na 2 kontach ale nałożę na nie permMuta. Jak zechcę Ci się powyzywać jeszcze na czacie tekstowym dostaniesz permBana na IP bez możliwości odbanowania. Zostałeś odbanowany. Wracaj na serwer Temat zamknięty.
 3. Ktoś do Ciebie napisał, innym razem zachce Ci się napić innym razem jeszcze postanowisz podrapać się po głowie. Mnie osobiście też w kur*** jak biegnie za kimś a on nagle stanie "bo coś". Bana dostałeś na 10 min za blokowanie. Owy podpunkt jest w regulaminie więc nie rozumiem tego podania. Temat zamknięty.
 4. Aa masz czemu nie. Jestem na Tak. + Sm + Chęci + Brak administracji na serwerze + Skladka P.s musisz wiedzieć ze musisz miec taka sama nazwe na steam jak i tutaj na forum xD
 5. W sumie to jestem na tak. Posiada odpowiedni wiek oraz chęci w pomocy nad serwerem. Serwer dopiero co wystartował więc potrzebni sa admini, którzy ogarniają Sm.
 6. Nawet @milypan1234 jest na Tak xD no no Witam Kacperku na pokładzie. P.S jak byś tam chciał kiedyś zmienić nazwę na forum to tutaj masz temat:) Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 7. Zobacz sobie podania na grafikow np Klik. W podaniu wymienil.prpgramy
 8. + wiek + składkę + doświadczenie + znajomość SM na poziomie 5tym Jestem na Tam
 9. To zanim wgl coś więcej zrobię poproszę autora tematu o określenie czy ten post miał być prośbą o unbana czy skarga na admina? @cukier --> jak możesz.odpowiedź napisz edytując poprzedni komentarz Temat zamykam ponieważ jest nie zgodny ze wzorem skarg. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba to załóż nowy temat stosując się do wzoru. Temat zamknięty.
 10. Nick Steam: Zbyniu Steam ID: STEAM_0:0:476260254 Wiek: 26 Link do profilu Steam: Klik 1 Link do profilu HLStats: Klik 2 Znajomość SM (1-5): 3 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Tak Dlaczego Ty?: Ostatnio co raz częściej bywam na tym trybie i powalają mnie dzieci +/- 12 lat oraz ekipa co wbija z wh. Myślę że pomogę utrzymać porządek na serwerze i kulturę. Coś o sobie: Paweł, lat 26. Pracuje w systemie 3 zmianowym, w wolnej chwili lubię pograć w csa bądź apex legends. Więcej o mnie znajdziecie Tutaj xD Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE): Tak
 11. Emm spałem 3h po noce, jestem po 5 piwach i mam fajnie. @PyNiO ™ obejrzał demko i napisał jak to było naprawdę. Więc ja raczej nie mam nic do dodania. Edit. @NitroZeus Twoje logi do czatu które potwierdzają to co napisał PyNiO. KLIK A za tekst" jebac ten serwer tfu" dostaniesz skromnego bana na 2 dni. Będziesz miał czas na przemyślenie swojego zachowania 🙂 Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...