Jump to content

Tablica ogłoszeń

Next!

Member
 • Content Count

  5
 • Posts on chatbox

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 9m 33s

Community Reputation

2

About Next!

 • Rank
  None
 • Birthday 09/20/2004

About user

 • First name
  Kubuś
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Warszawa
 • Hobbies
  Gry
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Next!

  Wywiad z EMCE!

  Wywiad piękny, mimo kilku błędów gramatycznych etc. Starego słonecznego nigdy nie zapomnę, aż mi się łezka w oku kręci jak sobie przypominam. Chciałbym, żeby forum wyglądało tak, jak dawniej, mimo że go niemożliwe. Coś w tym stylu było pięknego, magicznego, mimo że obecny IPS też robi niezła robotę. PS Ma ktoś to zdjęcie galbara, tysi i Emcego? XD
 2. Nie jestem pewien czy mogę się wypowiedzieć drugi raz, ale napiszę, że regulamin to najważniejszy temat na całym forum, więc powinien być starannie napisany, bez błędów :).
 3. Dzisiaj omówię listę błędów (potencjalnych) w Regulaminie Forum. × 2.1. Przed założeniem tematu sprawdź czy nie istnieje już taki wątek (opcja "Szukaj"). Brakuje mi tutaj przecinka przed "czy", bo po "czy" jest czasownik "istnieje", więc wnioskuję, że 2 czasowniki powinny być oddzielone przecinkiem. × 2.8. W dziale "UnBan/UnMute/UnGag" oraz "Skargi" mogą wypowiadać się tylko osoba oskarżona, administracja oraz osoby, które były naocznymi świadkami danych sytuacji. To zdanie mi nie pasuje kompletnie. Na moje oko powinno być "[...] mogą wypowiadać się: osoba oskarżona [...]" lub "[...] może wypowiadać się tylko osoba oskarżona [...]. × 2.17. Zakazane jest reklamowanie stron konkurencyjnych oraz wstawiania reflinków bez zgody administracji. & 2.19. Na Forum nie można umieszczać reklam innych forów. Jak dla mnie to jest to samo zdanie, tylko pierwsze mówi też o reflinkach - usunąłbym 2.19. × 2.21. Zabrania się pisania za kogoś prośby o UnBana/UnMuta/UnGaga Brak kropki na końcu zdania. × 3.1. W sygnaturach, podpisach oraz avatarach nie można być treści pornograficznych, rasistowskich i podobnych do obok wymienionych. Powinno być "[...] avatarach nie można umieszczać [...] lub [...] avatarach nie może być [...]. 3.3. Sygnatura nie może być tak obszerna, że widać tylko ją nie to co napisano. Brakuje dla mnie przecinka i trochę zdanie kuleje. Zmieniłbym na "Sygnatura nie może być tak obszerna, że widać tylko ją, a nie to, co napisano.". × 4.2. Zaśmiecanie nielogicznymi, nie wnoszącymi nic do ogólnej dyskusji wypowiedziami będzie surowo karane. & 4.8. Pisanie bezsensownych postów będzie nagradzane warnem. Po pierwsze to jest to samo, po drugie na Chatbox'ie nie ma postów tylko wiadomości (4.8). Oraz na moje oko "niewnoszącymi" jest poprawnie - łącznie. × 4.11. Płacz iż coś nie działa będzie karany warnem. Są od tego odpowiednie działy na forum. Przed "iż" stawiam przecinek, ponieważ jest to spojnik (jest to synonim "że", a przed "że" przecinek stawiamy). × 6.6. Każdego warna można odpracować, stosując się do wzoru: [LINK] Brak kropki na końcu zdania. × 6.7. Istnieje możliwość odwołania się od niesłusznego warna, korzystając z wzoru: [LINK]. Raczej przed "wzoru" dałbym "ze", a nie "z", bo ciężko się czyta "z wzoru". Pozdrawiam, jutro wracam z podsumowaniem błędów (o ile takowe się znajdą) w Regulaminie Działu Grafika o 15:00.
×
×
 • Create New...