Jump to content

Tablica ogłoszeń

ghostbartek

Admin - COD Mod
 • Content Count

  39
 • Posts on chatbox

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10g 15m 38s

Community Reputation

13

1 Follower

About ghostbartek

 • Other groups Admin - BaseBuilder
  Member
 • Rank
  Silver II

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. boost dla vipa w postaci no fall dmg jest op także nwm czy nawet pkt w znikomej ilosci są fair. Irytujące jest oglądanie zasłoniętego demka, z maskami też się zgadzam usunąć te które zasłaniają obraz. bouncy bullets z każdym strzałem spowalnia o 10% speeda przeciwnika/ zmniejszyć koszt i szansa na spowolnienie wzrasta z poziomem jakoś max 20% na ostatnim lvl.
 2. Przyda się 5sec info po śmierci.
 3. Nick:m4ki Twój STEAMID: STEAM_1:1:39442288 Serwer:cod Uzyskane miejsce:1 (opcjonalnie) Nick osoby która ma otrzymać VIP'a: Wedizer (opcjonalnie) STEAMID osoby która ma otrzymać VIP'a: STEAM_1:0:155621863 https://sloneczny-dust.pl/index.php?/profile/572-artezw79/ profil wedizera Dodano (~Kraxy)
 4. Nazwa mapy:de_cbble z cs 1.6 i CS go oraz overpass Dlaczego ma zostać dodana:mapy trybu turniejowego Link do warsztatu:cbble jest overpass clasic Ewentualnie zdjęcie Propozycja przyjęta ino będą bsy odwrócone.
 5. Wszystkie takie umiejętności na innych serwerach są mega łatwe do wykrycia ja dodam od siebie żeby ta klasa po zrespieniu się u wroga była bardziej niewidzialna niż predator i u przeciwnika respi się z kosą. Później w rundzie nast broń wraca. Taki backdoor klasa. Ubranie wroga na szpiegu rzuca się bardziej w oczy niż model przeciwnika.
 6. Pomoże ktoś w wyborze podzespołów komputera pod csa? Jakie podzespoły są potrzebne aby CS na full ustawieniach w rozdzielczości fullhd śmigał na FPS 300+ na 240hz monitorze .Topowe karty i procki do 3k za jedno. Na dzień dzisiejszy jaki to będzie sprzęt i ile trzeba wydać $. Jakie macie u siebie sety i jak działają w CS? Dlaczego taki set a nie inny?
 7. Jestem na tak: +Był adminem 2 lata +Sm +Często go słychać +Godziny na serwerze
 8. Ja używam zegar. Polecam 👍
 9. Musze dopisać. Te minusy są kierowane do daikiego jako, że znalazły się osoby które negatywnie się wypowiadały, to po przyjęciu podania część graczy nie będzie chciała z nim grać. chodzi o to czy daiki nie jest zbyt toksyczny w stronę graczy.
 10. bang jedno znalezione hlae używałem @Zbyniu *poprawka* Nie mam sprzętu do tego xd, a wgl w tym momencie slabo z moją teorią ;D. Kiedyś może coś się nakręci.
 11. w smooth camera już klikałem. Teraz na całość bym poleciał jak miałbym edit robić. Jakieś dobre forum/strony z poradnikami bym przygarnął, bo do tej pory losowe how to na yt oglądałem. efekty w vegasie, c4d, adobe i inne. może uda się wrócić i podziałać w tych programach. niżej t3c masterpiece. taki ma być mój kolejny edit ;D @Bvlas Nie pamiętam nazwy programu którego używałem. Te moje edity nie są wysokich lotów. Znasz jeszcze jakieś inne możliwości zwiazane z editem csa? wydaje mi się, że gdzieś widziałem możliwość nagrania oddzielnie modelu broni, postaci i tekstury, to jest jeden ze sposobów aby oddzielnie dodać efekty do tekstury, model broni jakoś pokolorować, czy z modelem postaci coś zrobić. Później nakłada na siebie i jest gotowe. Próbowałem chwile temu znaleźć to w necie ale jest ciężko. @Zbyniu Coś się nakręci jak będzie możliwość.
 12. Jestem na tak: +Wiek, +sm, +godziny cs +znajomość bb -kontrowersyjna osoba Długo nie grał przy mnie na serwerze, ciężko powiedzieć więcej. Niech wbija na admina zobaczymy czy to, co jexenux napisał ma coś wspólnego z prawdą. Jeżeli ma zostać na serwerze przyda się kolejny admin. Minus- wypowiedz jexenux | | \/ Minus- wypowiedz fredbear | | \/
 13. Ok. Dzisiaj widziałem dodane klasy. Są ciekawe. dokkaebi moim zdaniem powinien jeszcze dostać buffa, a zabójca z tym dmg na 200lvl będzie op. Tej klasy nie nerfić 😄
 14. Dla mnie grywalnymi klasami są wyżej wymienione można na dalekie odległości i bliskie zabijać bez problemu ze względu na bronie/dzięki temu że mają specjalną umiejętność pasywna pomagająca w movemencie czy w wykrywalności. Trafne jest pare klas spośród kilku stron wyboru. expie teraz predatora na perkach. Jakies 3 klasy dodatkowo do wyboru byłoby spoko. Tylko nie mam pomysłu jakie. przeciwnicy na radarze, granat wh, auto bh, wgrany moduł, obrażenia +int, 1/x oślepienie, 1/x obrócenie, szybkie przeładowanie + coś jeszcze. Tylko ciekawe jak to wpłynie na rozgrywkę i graczy. Czy będą chcieli grać jeżeli bd większy wybór i więcej kontr na klasy.
×
×
 • Create New...