Jump to content

Tablica ogłoszeń

kondzioo

On Vacation
 • Content Count

  40
 • Posts on chatbox

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  11g 15m 17s

kondzioo last won the day on September 7

kondzioo had the most liked content!

Community Reputation

28

About kondzioo

 • Other groups Admin - COD Mod
  Member
 • Rank
  Silver II
 • Birthday 01/03/1999

About user

 • First name
  Konrad
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Łódzkie
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Nazwa: Szybkie przeładowanie Na jaki item byś wymienił: Dodał Co ma dawać: Wraz z zabójstwem odnawia się magazynek, jednakże żeby nie było zbyt op czynność może być powtórzona min 10-15 sek przed następnym załadowaniem. Nazwa: Przypływ Mocy Na jaki item byś wymienił: Dodał Co ma dawać: Wraz z zabójstwem gracz otrzymuje boosta do kondycji (np 20) oraz dodatkowy dmg do broni (np +2) na 5 sekund. Nazwa: Bomba Zegarowa Na jaki item byś wymienił: Dodał Co ma dawać: Szansa 1/5-1/10 na "podłożenie" ładunku wybuchowego na trafionego przeciwnika, z czego ładunek wybucha po określonym czasie (np 5sek) zadając tej osobie przykładowo 25 hp (i możliwe pobliskim graczom po 5hp)
 2. Nazwa klasy: Extraktor Na jaką byś ją wymienił: dodał Statystyki (hp, kondycja, wytrzymałość): 100, 100, 110 Bronie: galilr, p250, flashbang Umiejętności. Klasa mogłaby używać odepchnięcia przeciwników i zadanie im powiedzmy 15hp-45hp (zależne od int) odnawialne 2-3 takie użycia na rundę dostępne pod komendą sm_perk Edit by Kevcio. Raczej klasa była by mało grywalna. Propozycja odrzucona.
 3. kondzioo

  Urlop - kondzioo

  Serwer/Forum: COD Czas trwania urlopu: od 10.09.2019 r. do 10.10.2019 r. Powód: Zdrowie zdrowie i zdrowie. Czeka mnie zabieg, który ograniczy mi możliwość siedzenia + przygotowanie i wstęp rozpoczęcia kolejnego roku na uczelni.
 4. Nazwa klasy: Black Widow Na jaką byś ją wymienił: Dodał Statystyki (hp, kondycja, wytrzymałość): 90, 120, 80 Bronie: mp7/mp5, FN lub m4a4/ak47, CZ Umiejętności. Szybko wspina się po ścianach (umiejętność pasywna, szybkość może rosnąć od inteligencji), oraz ma możliwość 1/3-4 na spowolnienie ruchów przeciwnika Edit by Kevcio. Aktualnie nie wiem co by dawało chodzenie po ścianach oprócz możliwości wchodzenia na tekstury. Propozycja odrzucona.
 5. Nazwa: Paczka Amunicji Item bym dodał Co ma dawać: Używając komendy sm_perk, tworzy sferę (podobną do tej z beczkami chemika, jednakże z większym zasięgiem - można dodać jakiś przedmiot z silnika source), która odnawia część lub całość amunicji. Dodatkowo może dawać ona +1-2 dmg do broni. Nazwa: Naboje Zamrażające Item bym dodał Co ma dawać: Item daje możliwość [szansę 1/4-8 (do ustalenia)] zamrożenia przeciwnika na 1 sek (przy czym nie może, bądź może strzelać) ale nie może się ruszać Nazwa: Środki Odurzające / Naboje odurzające Item bym dodał Co ma dawać: Item mógłby działać na dwa sposoby (w zależności od możliwości czy da się to czy to wprowadzić, tylko jeden sposób do wyboru) 1) Jako item, który może zostać użyty poprzez komendę sm_perk i sprawiałby, że osoby na danym obszarze zostały by odurzone [kolory zmieniają się na ekranie, ekran się przekrzywia (komenda była kiedyś w panelu adminów)] 2) jako item, który mógłby być przypisany do broni - amunicji a przy wystrzeleniu i trafieniu miały np szansę 1/4-10 na odurzenie (ten sam efekt co powyżej) Nazwa: Pancerna skóra Item bym dodał Co ma dawać: Gracz otrzymuje 15-35/40 wytrzymałości, ale jednocześnie traci kondycję Nazwa: Błąd Systemu Item był dodał Co ma dawać: Gracz ma możliwość pozostawienia błędnego znacznika na mapie (bądź ciała, które figuruje na żywe) Wyjaśnienie: Można by było użyć tego aby zwabić w miejsce gracza/y i przygotować pułapkę. Mogłoby to w jakiś sposób urozmaicić rozgrywkę. Nazwa: Wykrycie Item bym dodał Co ma dawać: Można by było postawić na powierzchni niewidzialny znacznik, który umożliwi zobaczenie na 1-2 sek przeciwnika (wh), który na taki znacznik nadepnie lub przejdzie koło niego
 6. Jestem neutralny. Swojego czasu sporo spędzałem na arenkach, co nie zmienia faktu, że nie gram aktualnie. Ale wystarczająco dałeś mi do zrozumienia, że z chęcią tu to napiszę. Nie wiem jak wygląda pisanie pluginów u ciebie, jednakże skoro potrafisz i pisać jak i edytować pluginy na serwer to szacun. Ale to jedyny plus. Dlaczego? Bo tak jak napisał Riko, masz tylko 2h na serwerze. Endzik dał dobry powód ja go dam na (+/-) gdyż chcesz pomagać w prowadzeniu serwera, a jednak wcześniej gdy miałeś okazję nie robiłeś tego. Nie mi to oceniać. Przechodząc dalej, nie akceptujesz składki. Też myślalem nad tym, żeby jej nie akceptować (podania nie składałem na admina) jednakże dawanie argumentu, że skoro płacisz już jedną to po co masz płacić drugą. Bezsensu. A przechodząc do meritum, widziałem, czytałem to co potrafisz napisać, jak argumentujesz pewne sytuacje. Nie idzie się dogadać z tobą, uciekasz przed poważną rozmową, kiedy kończą Ci się argumenty izolujesz się od tego i potrafisz właśnie "machnąć ręką". Argumenty podane powyżej, sugerują, że jestem praktycznie zdecydowanie na nie, jednak jakim bym był człowiekiem, gdybym życzył Ci najgorszego. Powodzenia w rekrutacji! P.S. Przedstawiona przeze mnie wypowiedź argumentacyjna, nie zawiera ukrytej treści o charakterze prowokacyjnym połączonym z aktem nienawiści ukrytej.
 7. Zajebiste 😄 Bierę i zamykamy 😄 Kółeczka przekreślone sobie dorobie w programie jeśli wyrażasz zgodę 😄
 8. Ba, nawet mam lepszą propozycję. Zamiast otwierać przeglądarkę, czemu by nie dać wyświetlającego się okienka w grze (choć nie wiem czy jest to możliwe)
 9. Osoba, która wbija na serwer ma na dzień dobry linki do forum z regulaminami. Jestem na 90% pewien, że choć wejdzie, to nie wyświetli. Dlaczego? Bo nie jest zarejestrowana (a nie zarejestrowana osoba nie może przeglądać forum) Plan jest prosty (paka ho..) sprawić, żeby wyświetlanie regulaminów (działu regulaminów) zostały publicznie udostępnione, żeby można było je wyświetlić i przeczytać przez osoby niezarejestrowane.
 10. Ogólnie znam, gadam, lubię. Jedna z najlepszych osób jakie poznałem tutaj. Nie da się go nie lubić, zjarany jest jeszcze lepiej. Ma kolorową przeszłość, z którego wynikło duże doświadczenie. Posty na pewno dobije, tak samo godzinki. Znany i lubiany gracz, nic tylko brać. Wsparcie zawsze mile widziane. elo benc
 11. Co prawda nie jestem stałym graczem tego serwera, jednakże jakiś, średni pośredni kontakt mam z tym o to Panem, i mogę go jak najbardziej polecić. Jest on wesoły, przyjacielski. Jakiś czas wstecz, kiedy razem funkcjonowaliśmy na tym serwerze pamiętam go jako dobrze prosperującego gracza. Wsparcie serwera na pewno się przyda, z racji tego, że jest on już w tych sprawach doświadczony 😉 Dodatkowo mogę wspomnieć, że jest bardzo pomocny oraz komunikatywny.
 12. W sumie. To tylko propozycja 😉
 13. Osoba nadająca: Seeq Wyjaśnienia/Argumenty: Po pierwsze, ten warn był totalnie bezpodstawny. Jeśli ta osoba chciała mnie ztrigerować, to udało jej się. Jednakże nie lubię tej formy czepialstwa, bynajmniej jaka by nie była, jest ona po prostu dziecinna. Po drugie, nawiązując do posta, czy w Polsce, nie mamy prawa wyrażać własnej opinii, która w zamyśle, nie ma żadnego ukrytego motywu (w tym również nienawiść, prowokację, faszyzm?) Po trzecie, to już drugi raz kiedy moja wypowiedź jest wypominana, pomimo, że wyrażam zdrową i "normalną" opinie i włączam się w dyskusję. Po czwarte, nie miałbym jak według niesamowitego powodu "nie dania linku do forum" dać link, gdyż...uwaga...nie mam linku do tego, bo może..hmm poprzednie forum nie istnieje? Po piąte, jeśli ta osoba nie rozumie idei mojego komentarza ("szkoda, że nie dali mojego regulaminu") -> co łatwo się domyślić, sugeruję, że powinien on zostać przywrócony. Po szóste, moje posty nie wnoszą żadnej prowokacji (muszę to już pisać), gdyż chcę zwrócić, na bezpodstawne karanie mojej osoby na tym forum Dziękuję.
 14. W sumie to nie tyle co pisało, a można by było dawać linki czy się reklamować 😄
 15. Na poprzednim forum kiedy ja pisałem regulamin tego działu, to wszystko tam chyba zawarte było, szkoda, że nie wzięli go :/
×
×
 • Create New...