Jump to content

Tablica ogłoszeń

3majsie1995

Keeper - Zombie Mod
 • Content Count

  34
 • Posts on chatbox

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10g 41m 50s

Community Reputation

14

2 Followers

About 3majsie1995

Recent Profile Visitors

575 profile views
 1. Temat bezsprzecznie zamykam, nawet nie ma co rozpatrywać XD oj lewy idź ty lepiej na te swoje 4****s, a nie czekaj nie mają ZM ;) Temat zamknięty.
 2. Niewidzialność nie zostanie skrócona, powiem nawet więcej, zostanie wydłużona do całej rundy, jej cena będzie gdzieś w okolicach 160 kredytów. Krowa natomiast nie zostanie dodana, ponieważ „...” a zresztą, przeczytajcie post P1otreX'a wyżej on to bardzo dobrze wyjaśnił. Powiem tylko rzecz, której nie powiedział on, krowa taka blokowałaby resp od razu, uniemożliwiając poruszanie się zombi, oczywiście tylko na małych mapach. Propozycję odrzucam. Temat zamknięty.
 3. Odpowiem szybko bez odpowiedzi graczy, licznik niewidzialności nie zostanie dodany dlaczego? Ponieważ nie ma on totalnego sensu. Tak jak napisał w propozycji MacCzarek „zmiana niewidzialności na starą niewidzialność (tak na tą która trwała rundę)”, to zaakceptowałem, a w takich ustawieniach nie będzie miał taki licznik niewidzialności sensu. Licznika czasu amunicji nie widzę sensu, by dodawać, widzisz w końcu, że w prawym dolnym rogu, że kończy ci się amunicja, a grając Negevem czy PP-Bizonem masz dużo czasu by ponownie kupić nielimitke itd. Temat zamknięty.
 4. W przyszłym czasie zmiany zostaną wprowadzone na serwer, z możliwymi zmianami. Temat zamknięty.
 5. Na chwilę obecną pomysł zostanie odrzucony, aczkolwiek możliwe jest, iż kiedyś zostanie przywrócony ten pomysł, aczkolwiek chwilowo niestety, prośbę oddalam. Temat zamknięty.
 6. W przyszłym czasie zmiany zostaną wprowadzone na serwer, z możliwymi zmianami. Temat zamknięty.
 7. Satysfakcja, z dokonanego czynu, nawet jeśli robię go non profit 🙂
 8. 3majsie1995

  Filmy-Elo

  Ja serdecznie polecam takie filmy jak „Kocur” czy „Sausage Party” :)
 9. Niestety nie jestem "Magikiem" więc nie umiem 😕 Umiesz grać na Zombie Modzie?
 10. Szczerze, jestem neutralnie do tego nastawiony, ponieważ z mniejszym czasem teleportacji, wiąże się możliwością nadużywa nia tego, szczególnie jakby ktoś bawił się w jakieś takie ciągłe uciekanie, tak jak robi to MacCzarek czy ty zapper :) Pomysł jak najbardziej słuszny, aczkolwiek co do ceny negeva to raczej bym się nie zgodził, ponieważ nielimitowana amunicja kosztuje 70 kredytów, więc raczej w takiej sytuacji stanie się ona zbędna, ponieważ zamiast kupować na PP-Bizona i nielimitke, to tylko co chwile kupowałoby się nowego negeva, więc raczej powiedziałbym o cenie około 50. Również zwiększyłbym tego cenę, bo byłby to zwykły spam tymi granatami, przez co zakładając sytuację taką, iż, w kamie jest np. 4 osoby i każda z nich spami tymi granatami, a to strasznie spowalnia zombi, przez co kampa, do której, tak czy siak, jest ciężko wejść, staje się, jeszcze bardziej ciężka do zdobycia, dlatego też proponuję cenę gdzieś 30 kredek, tak samo dałbym granatów wybuchowych. W przyszłym czasie zmiany zostaną wprowadzone na serwer, z możliwymi zmianami. Temat zamknięty.
 11. Skrótem potrzymaj mi piwo :) Do jutra gdzieś ok. 15 będzie gotowe Mapa zostanie dodana na serwer. Temat zamknięty.
 12. Mała aktualizacja... Okazało się, że to tylko u mnie coś jest nie tak i nie pokazuję tych map. A więc proponuję, by po prostu wywalić obecne na serwerze mapy, zm_dustway a zamiast nich dać tą, którą podlinkowałem tutaj. A co do go go zombie, to skoro jest na serwerze, to nie widzę sensu i racji bytu jej tutaj :) Wyjaśnione. Temat zamknięty.
 13. Witaj Łukaszu, mam nadzieje, że zostaniesz u nas na dłużej, a przede wszystkim odwiedziesz nasze serwery CS:GO, gwarantuje ci dobrą zabawę :D
 14. O, to dosyć miło, proszę Panie Czarku, odpowiedz mi, czy ta mapa poprawia błędy, które zostały przez was podane do naprawy? Jeżeli tak, to ułatwicie mi prace ^.^ Bardzo proszę o sprawdzenie tego, jeżeli jakiś z błędów, który został wyżej wymieniony znajduję się na tej mapie, to (Według mnie) mapa powinna być najpierw naprawiona przez ze mnie, tak by nie było dalszych skarg, a dopiero potem dodana na serwer :)
×
×
 • Create New...