Jump to content

Tablica ogłoszeń

Ga_Briel

Keeper - MultiArena 128TR
 • Content Count

  48
 • Posts on chatbox

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 13g 49m 49s

Community Reputation

13

1 Follower

About Ga_Briel

 • Other groups Member
 • Rank
  Silver III

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Po twoich godzinach myślę, abyś dał się lepiej poznać, dobre w tobie jest to że posiadasz doświadczenie i znasz dobrze SM 😄 Jak nabijesz te 10/15h spróbuj ponownie. Na tę chwile podanie odrzucam. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 2. Superancko. Witam wszystkich adminów w kadrze 1VS1 i życzę powodzenia 🙂
 3. Za tego kamerzystę masz gwarantowane miejsce w piekle
 4. Ga_Briel

  urlop

  Urlop przyjęty. Milego wypoczynku 🙂 Temat zamknięty.
 5. Większość opinii są pozytywne dlatego nie widze przeciwskazań żeby cię przyjąć na te stanowisko. Tylko tak jak napisał SeeQ czyli: Mam nadzieje że to wbijesz w jak najszybszym czasie. Powodzenia na stanowisku! Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 6. Co tu dużo mówić... Dużo cheaterów więc nowi jak i aktualni admini są bardzo potrzebni 😄 Tylko do końca następnego tygodnia nadrób te 7h 🙂 Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 7. Kolejne podanie z serii ,,Czekam na te podanie". Co tu dużo mówić? Witam w administracji 1v1 ^_^ Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 8. Na serwer do 2 tygodni lub jeszcze w tym miesiącu, zawita plugin który na początku gry będzie pytał ile ma trwać dana mapa (5min,10,min,20min). Temat zamknięty.
 9. Nie wiem dlaczego napisałeś podanie gdzie pod twoim podaniem wyraźnie napisałem: Podanie odrzucam i pamiętaj że następne podanie możesz napisać 20.09.2019r. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 10. Zobaczyłem demko i dla mnie nie posiadasz żadnych wspomagaczy. Unban! Wracaj na serwer. Temat zamknięty.
 11. Ga_Briel

  Urlop - Ga_Briel

  Serwer/Forum: MultiArena 1v1 Czas trwania urlopu: do wtorku Powód: Formatuje i sprzedaje kompa a nowy będzie we wtorek 🙂
 12. Propozycja zostanie zrealizowana prędzej czy później. Temat zamknięty.
 13. RIKO upominał cię, żebyś wyłączył muzykę, ale ty mimo tego nie wyłączyłeś jej... Nie wiem, jak było, ale MUTE'a skracam do tygodnia, ale postaraj się, aby więcej takich akcji nie było. RIKO postąpił słusznie, wobec ciebie, ale z racji tego, że każdy powinien dostać kolejną i ostatnią szansę, to ją otrzymasz, ale mam nadzieję, że się poprawisz i następnym razem nie będziesz ignorował próśb admina. Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...