Jump to content

Tablica ogłoszeń

Kevcio

☼ Zasłużony
 • Content Count

  12
 • Posts on chatbox

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 36m 32s

Community Reputation

9

About Kevcio

 • Other groups Member
 • Rank
  None
 • Birthday 10/07/1997

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Dodano nową klasę Alibi[Premium] która może stawiać swoje klony które odbijają dmg i zdradzają pozycje wroga. Naprawiono bug z niewidką po zmianie klasy ze snajpera[Vip]. Dodano dwa nowe perki : 1.Naboje z lodu które dają 1/7 szansy na zamrożenie przeciwnika w miejscu. 2.Tajemnica generała natychmiastowe zabicie z he. Oprócz tych zmian dodano tymczasowo do testów trzy klasy. 1.Lion - Po 3 sekundowym przygotowaniu zdradza pozycje wroga przez 4 sekundy może użyć tego 3 razy. 2.Opiekun - Jest odporny na umiejętności klas oraz raz na 40 sekund może być nieśmiertelny przez 3 sekundy. 3.Medyk[Nowsza wersja] - Regeneruje zdrowie wszystkich sojuszników 10% - 20%(max inta) Brakującego zdrowia sojusznika oraz siebie za podwójną tego wartość. Aktualizacja.
 2. Predator działa bardzo dobrze byłem na serwerze i wszystko śmiga. Jedna uwaga lepiej nie spamić skillem na predatorze bo własnie wtedy może się to bugować.
 3. W miejscu gdzie jest dodany poziom tego nie bedzie ponieważ każda klasa nie ma umiejętności a do tego nie każda klasa ma czas odnowienia tylko ilość użyć wiec bedzie to troche skomplikowane ale moze uda mi sie dodać do informacji podczas klikania za ile sie odnowi czy coś.
 4. Kevcio

  Klasy

  Klasy które są grywalne nie będą usuwane ale te klasy które są prawie nie grane znikną i zastąpione zostaną nowymi lub zmienionymi starymi klasami np wróci dokkaebi i bedzie miała lepszą umiejętność ponieważ jej skill bedzie dawał widzenie niewidzalnych jednostek.
 5. Aktualnie nie będę mial czasu tego dodac ale propozycja spoko. Dodane to raczej bedzie jak juz to w drugiej połowie września.
 6. Klasa snajper ani vip nie będzie zabijała na hita jest to specjalnie zrobione bo inaczej bylo by to zbyt op. A co do nb pracuje na tym aby to wprowadzić.
 7. Po 1 jest już temat do zgłaszania propozycji po 2 ta klasa ma wiekszy dmg od zwyklego snajpera a do tego nie trzeba dawać w inta żeby zwiększyć dmg. A po 3 fiveseven na razie zostaje.
 8. Kondzio dalej nie rozumiesz to nie jest serwer typu dd2 czy inny gdzie zablokujesz bron ktos z nią zginie i bedzie mozna ja kupić i po sprawie tutaj ludzie wkładają czas na expienie danej postaci a blokowanie ich na drużynę bedzie troche nie fer wedlug grajacych ponieważ bedziesz musial grac inną postacią z przymusu.
 9. Och kondziu a chciał byś aby ktos grał twoją klasą a ty byś nie mógł jej wybrać chociaż masz ją na dużym lvl i nagle byś musial gracz czymś innym na niskim lvl toć to sie kupy nie trzyma. Jestem na nie.
 10. Bh jest specjalnie ograniczone aby nie było zbyt op.
 11. Dobra wszystko już śmiga zapraszam do gry na serwerze temat można zamknąć.
 12. Witam w związku z problemami z bazą serwer będzie wyłączony do jutra do około godziny 14.
×
×
 • Create New...