Jump to content

Tablica ogłoszeń

yoPoniacz

Banned
 • Content Count

  21
 • Posts on chatbox

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  11g 47m 50s

yoPoniacz last won the day on August 6

yoPoniacz had the most liked content!

Community Reputation

25

About yoPoniacz

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 07/19/2000

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  BaseBuilder

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko pytanie... Czemu to jest szare D: Jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem to będziesz wiedział dlaczego.
 2. Nick: yoPoniacz SteamID: - Data Bana: Dzisiaj około 20 Mapa: Forum Nick Admina: Raksio lub SeeQ Opis sytuacji: Nie wiedziałem, w jakim dziale to umieścić dlatego napiszę tutaj (Mam nadzieję, że warna za to nie dostanę :) No ogólnie to odpisywałem 3majsie na chatboxie i został mi on zabrany (w senie, że nie mogę na nim pisać) nie napisałem nic tam raczej obraźliwego, jedynie można to podciągnąć pod ''prowokacje'' i myślę, że warn w zupełności wystarczy, bo zabieranie dostępu do całego chatboxa jest lekko słabe. Nie rozumiem też, dlaczego usuwacie całą konwersacje Pietrka/3majsie/Tysi no i moje wypowiedzi... Ja rozumiem, że konflikty nigdy nie są mile widziane, ale nie dajmy się zwariować żyjemy w wolnym kraju a takie usuwanie wszystkiego, co nie jest zgodne z poglądami ''wyżej'' postawionych osób lub co zwyczajnie komuś nie odpowiada podchodzi pod zwykłą lewacką propagandę oraz pod totalitaryzm. Mam nadzieję, że zamiast zabieranie całego chatboxa dostanę warna który, może mi się należy o to już nie chcę się wykłócać, ale jak wspomniałem wcześniej zabieranie do niego dostępu jest mocno średnie.
 3. Na TAK! +Bardzo miła osoba +Bezkonfliktowy +Bardzo mądre podejście do niektórych spraw +Jako jeden z nielicznych udziela się tutaj na forum +Bardzo lubiany +Doświadczenie +Informatyk z krwi i kości PS. Nocujesz dzisiaj u mnie? Tylko kurtki nie zarzygaj
 4. Duży szacun za pomysł! (O ile był twój 😄) Jedyna słaba rzecz, która tutaj wyszła to dosyć ubogie wypowiedzi Tysi.
 5. Ciekawe co by powiedział kolega, że zamieszczasz tutaj jego ryj :v
 6. https://sketchtoy.com/68977806 Oranżada Helena 😆
 7. Na TAK! +Wiek +SM +Doświadczenie +Bardzo miła osóbka +Opiekun BB Pamiętam rzarskiego jeszcze za czasów jak posiadał admina na arenkach (wiadomo gdzie) i sprawował się tam bardzo dobrze!
 8. Na TAK +Wiek +Staż na sieci +Doświadczenie +SM -Czas na serwerze (Ale myślę że jest to do nadrobienia) SD dopiero został reaktywowany, dlatego pewnie kolega ma tylko 3 minuty na serwerze... Raczej jest potrzebna administracja, więc myślę, że to kwestia czasu aż nabije on godziny. Konto pod podanie? Może nie znam Grapqa osobiście, ale bardzo dobrze kojarzę go z poprzedniego forum i na 100% nie stworzył on konta pod podanie....
 9. Siemka Nikoś <3
 10. http://sketchtoy.com/68976972 Mia Khalifa
 11. Na nie. -Bardzo ubogie podanie -221 godzin w CS'ie -Modyfikacja serwerów w CS:GO to nic trudnego i podejrzewam, że przeciętny Kowalski, który parę razy wbił sobie na takie DD2 będzie umiał edytować jakiś plugin -To dopiero twój drugi post na forum daj się bardziej poznać +Jedynym tutaj plusem to jest chyba wiek i tworzenie stron WWW.
 12. Duże NIE. Niby czysta karta jednakże fajnie byłoby powiedzieć o tobie co nieco. -Kilkumiesięczne bany na serwerach typu BB -Cwaniak -Wiek (O ile się nie mylę masz 15 lat) -Ukryte godziny w CS'ie -Z zachowania totalny dzieciak Ogólnie fred razem z tym panem, który napisał podanie to zmora każdego BB. Nie dość, że psują krew innym to i robią z siebie kompletnych debili.
 13. yoPoniacz

  Przywitanko

  Mam nadzieję że bez sarkazmu :))))))))
 14. Ponad 3 lata i jeszcze się nie znudził 💪
×
×
 • Create New...