Jump to content

Tablica ogłoszeń

Raksio

Administrator
 • Content Count

  85
 • Posts on chatbox

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  22g 40m 32s

Community Reputation

11

1 Follower

About Raksio

 • Birthday 12/14/2000

Recent Profile Visitors

457 profile views
 1. Raksio

  Awans - MICHU

  Nick: MICHU Obecna ranga: Admin - Retakes Nowa ranga: Opiekun - Retakes Powód: Jakiś czas temu została otwarta wewnętrzna rekrutacja na Opiekuna serwera Retakes. MICHU jako jedyny złożył podanie, co dodatkowo dobrze o nim świadczy, z pewnością nie boi się on wyzwań, a przed nim na prawdę nie łatwe zadanie - doprowadzić serwer tak wysoko jak to tylko możliwe. Wierzę, że MICHU temu sprosta i pokaże nam wszystkim, że postawienie właśnie na niego było jedyną słuszną decyzją. Gratuluję awansu 💪☀️
 2. Po 1 bez SteamID za dużo nie zdziałasz, a po 2 skoro sam się przyznałeś do czitowania, to ban bezdyskusyjnie zostaje na Twoim koncie. Brak Unbana. Temat zamknięty.
 3. Wielkie dzięki za wsparcie naszej sieci!☀️ ❤️ Zabrakło Ci 2 groszy do wskoczenia do TOP Donatorów 😲, więc w chwili obecnej dopisuję Cię do listy donacji, oraz wpisuję kwotę, którą nam przekazałeś w Twój profil 👊 Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i ponownie zasypiesz nas gradem dłuuuugich postów, tak jak kiedyś 😄 Temat zamknięty.
 4. Witajcie!☀️ Niedawno zaczęły się wakacje, a więc wiąże się to z licznymi wyjazdami, czy to nad morze, w góry lub w jeszcze inne miejsca. I to właśnie w związku z Waszymi wakacyjnymi przygodami organizujemy konkurs w którym będziecie mogli wziąć udział. Będzie on polegał na tym, że podczas wypoczynku, musicie zrobić nazwijmy to Fan Art'a, który będzie bezpośrednio związany z naszą siecią (dla najprostszego przykładu mogę podać coś takiego: piękny napis Słoneczny-Dust w piasku ozdobiony muszlami, bądź też zamek z piasku w kształcie słońca, a pod nim nazwa sieci). Mile widziane będą prace kreatywne, samodzielne, śmieszne, pamiętajcie jedynym ogranicznikiem jest Wasza wyobraźnia! A teraz coś co Was pewnie najbardziej interesuje, czyli nagrody: I miejsce otrzyma nagrodę w postaci 30 zł. II miejsce otrzyma 20 zł. III miejsce otrzyma rangę VIP Diamod na serwerze TS3 (na okres 1 miesiąca) oraz VIP'a na dowolnym serwerze CS:GO (również na okres 1 miesiąca). Ponadto każdy uczestnik, który nie znajdzie się na podium, otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci VIP'a na dowolnym serwerze CS:GO na okres tygodnia. Wasze prace konkursowe będzie oceniało jury w składzie:Kraxy , Raksio , SeeQ , Tysia Konkurs oczywiście potrwa aż do końca wakacji. Ogłoszenie wyników nastąpi na początku miesiąca znienawidzonego przez uczniów, czyli oczywiście mowa tu o wrześniu. Prace konkursowe wstawiajcie w tym temacie w ramach nowego postu. Każdy uczestnik może wstawić maksymalnie jeden Fan Art. Zabronione jest komentowanie czyjś prac. Za to mile widziane będą reakcje w postaci przyznawania punktów reputacji pod pracami użytkowników. Udostępniając pracę, wyrażacie zgodę na publikację jej na naszym FB. Życzę Wam wszystkim powodzenia oraz fajnej zabawy w tworzeniu Fan Artów ☀️
 5. Raksio

  Pytanie Dnia #6

  2 pieski oraz 2 kotki
 6. Wszystkie wypowiedzi są pozytywne, ja również nie widzę żadnych przeciwwskazań, a więc witam w rodzince Adminów Only DD2 ☀️💪 Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 7. Prosiłbym o ponowne przesłanie SS, w wiadomości na pv na forum, gdyż te co tu wstawiłeś wygasły
 8. Bardzo mi się spodobała Twoja propozycja, więc zostaje przyjęta i wkrótce pojawi się taki konkurs. Szkoda tylko, że wcześniej o tym nie pomyślałem, bo sam bym coś wymyślił, a w niedzielę wróciłem z wakacji :/ Temat zamknięty.
 9. Dodano: 1.28 Zakaz kampienia terrorystow przy hostach na mapach z zakładnikami. 1.29 Zakaz stawiania beczek, min, bomb i innego typu umiejętności na bombie jak i w jej obrębie oraz przy hostach. 1.30 Zakaz skracania respa przeciwnika przed 1:40. Aktualizacja.
 10. W tym temacie możecie napisać swoje propozycje dotyczące dodania map. Wzór:
 11. W tym temacie możecie napisać swoje propozycje dotyczące dodania map. Wzór:
 12. W tym temacie możecie napisać swoje propozycje dotyczące dodania map. Wzór:
 13. W tym temacie możecie napisać swoje propozycje dotyczące dodania map. Wzór:
 14. W tym temacie możecie napisać swoje propozycje dotyczące dodania map. Wzór:
 15. Super inicjatywa, dziękuję za możliwość odpowiedzi na Twoje pytania ☀️
×
×
 • Create New...