Jump to content

Tablica ogłoszeń

Raksio

Administrator
 • Content Count

  183
 • Posts on chatbox

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Time Online

  3d 18g 47m 47s

Raksio last won the day on September 20

Raksio had the most liked content!

Community Reputation

117

4 Followers

About Raksio

 • Rank
  Gold Nova III
 • Birthday 12/14/2000

About user

 • First name
  Adrian
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Z daleka ;)
 • Favourite server
  TeamSpeak3

Recent Profile Visitors

1,158 profile views
 1. Sorry, ale póki co nie dostaniesz Admina. Po 1. tak jak już napisałeś, zrobiłeś chamską reklamę swojego serwera i nie widziałeś w tym wtedy nic złego. A po 2. cytuję "jebać, ten serwer i tak upada, poszukam innego Only DD2", nagle zmieniłeś zdanie? Twoje mniemanie o serwerze wyglądało jeszcze tak 2 miesiące temu. Bana powinieneś mieć jeszcze przez ok.3 miesiące, ale go skróciłem, a to nie oznacza, że od razu po powrocie dostaniesz Admina. Podanie odrzucone. Temat zamknięty.
 2. Obecna ranga: Opiekun BaseBuilder Nowa ranga: - Powód: Brak aktywności, jakiegokolwiek zaangażowania, lekceważące podejście.
 3. Godzinę po starcie ❤️❤️❤️
 4. Myślę, że w tej sytuacji wystarczyłoby tylko upomnienie, ew. gag na max. 30 min, a że tyle już minęło to otrzymujesz ungaga. Temat zamknięty.
 5. Nie mam cienia wątpliwości co do tego podania, decyzja może być tylko jedna. Świadczą o tym zarówno liczne głosy na TAK jak i Twoja aktywność. Gratuluję awansu! Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 6. Tak w ramach ciekawostki podrzucę Wam link do ostatniego filmiku WAKSÓW -> https://www.youtube.com/watch?v=6eG_Ze6I5Bo&t=195s Dokładnie w 3:15 możemy zobaczyć jednego z twórców, który wchodzi na nasz serwer Only DD2 ❤️ Jak widzicie docieramy do największych YouTuberów w Polsce, a to wszystko m.in dzięki Wam, dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz Waszej pomocy. Tylko tak dalej, a ponownie wejdziemy do TOPki polskich sieci serwerów CS:GO ❤️☀️
 7. Raksio

  Urlop - Ga_Briel

  No to jak już będziesz miał nowy sprzęt to będziesz grał 24/7 😅 Dodaję do grupy urlopowicz. Temat zamknięty.
 8. Głosy są podzielone, jednak myślę, że warto dać Ci szansę. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, kontaktuj się ze mną na steam. Gratulacje! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 9. Dziękujemy za złożenie propozycji! Temat zamknięty.
 10. Ajajaja, ciągle siedzę w goldzie :/ trzeba to jak najszybciej zmienić. Was również zachęcam do większej aktywności, gdyż ranga sama się nie wbije 😄 Temat zamknięty.
 11. Strona bez przerwy się rozwija, więc fakt, iż mamy współpracę z LS.eMECZ.pl cieszy jeszcze bardziej☀️ Temat zamknięty.
 12. Widząc logi zakupów VIP'a na jeden dzień, stwierdzam, że wprowadzenie tego było genialnym pomysłem! Temat zamknięty.
 13. Efekty współpracy widać gołym okiem 😄, na serwerach od razu pojawiło się więcej graczy, a nasze serwerki mogą być promowane jeszcze częściej ☀️ Temat zamknięty.
 14. Witajcie!☀️ Od dnia wczorajszego (tj.sobota) od godziny 20.00 nasz serwer ZombieMod jest promowany przez najbliższy tydzień na GoSetti, serwer zajął 1 miejsce. W związku z tym zapraszam Was serdecznie do gry na nim. Promowanie powinno dostarczyć nowych graczy, więc teraz potrzebna nam jest Wasza pomoc: wbijajcie na serwer, promujcie naszą sieć, zachęcajcie ludzi do częstszej gry, a może i do złożenia podania na Admina! IP-> 91.224.117.123:27015
 15. Ostatnimi czasy często pogrywam sobie na arenkach, więc zabiorę głos: Sądzę, że warto dać szansę Szymkowi, jego aktywność w ostatnim czasie jest powalająca, bez przerwy widuję go na serwerze. Ponadto stara wchodzić się w interakcje w graczami co również można zaliczyć na duży +. A jak dobrze wiemy arenki w ostatnim czasie zyskały sporo graczy, co niestety jest też równoznaczne z napływem cheaterów, więc przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. Wiek również na +. Jedyny - jaki dostrzegam to mała liczba godzin w CS, osobiście przymknąłbym na to oko z powodów, które wymieniłem wyżej, ale decyzję pozostawiam Gabrielowi ☀️💪 Dla czystej formalności, jestem na TAK
×
×
 • Create New...