Jump to content

Tablica ogłoszeń

GarpeQ NDK

Moderators
 • Content Count

  199
 • Posts on chatbox

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  1d 12g 11m 34s

GarpeQ NDK last won the day on July 8

GarpeQ NDK had the most liked content!

Community Reputation

39

About GarpeQ NDK

 • Other groups Admin - Only DD2
  Admin - Only Mirage
  Member
 • Rank
  Gold Nova III

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. GarpeQ NDK

  Awans - Jexenux

  Gratuluję i mam nadzieję, se BB znowu będzie aktywnym serwerem
 2. GarpeQ NDK

  elooo

  Witaj ponownie i zapraszamy na serwery! Temat zamknięty.
 3. Dobra z racji tego, że @ICD prosił mnie o moje zdanie na ten temat wypowiem się jak ja bym to zrobił. Jędruś niestety nie zachował się według zasad fair play, podał informacje położenia swojego kolegi wrogom przez co utrudnił gre swojej drużynie. Przy okazji w moim odczuciu zniszczył też fun wszystkich grających w tej chwili. Dla mnie Jędruś powinien zostać ukarany Gagiem (Inna forma ukarania mijała by się z celem).
 4. Jestem na Nie. Kolega według mnie nie powinien zostać administratorem na żadnym z serwerów ponieważ: 13 lat to za mało przez co jest nieodpowiedzialny i niedojrzały. Ma też na koncie multum skarg na swoją osobę z serwera Cod Mod. Nie umie zachować odpowiedniego poziomu wypowiedzi do graczy (Subiektywne spostrzeżenie).
 5. GarpeQ NDK

  HELLOW

  Witam i zapraszam na nasze serwery! Temat zamknięty.
 6. Jestem na Tak ponieważ jesteś codziennie na serwerze (Hlstats - od startu serwera masz 4 godziny), komunikatywny nie stronisz od jakiegoś kontaktu. Wiek też jest tylko na plus no i miałeś już admina więc SM (Jak sam wskazujesz) ogarniasz. Jedynym minusem który w moim przekonaniu jest duży to 36h na Steam, argumentacja, że to drugie konto mija się z celem bo każdy może tak napisać. Mimo to widząc jak grasz śmiem twierdzić, że piszesz prawdę. Podsumowując ja dałbym Ci szanse 🙂
 7. Nick Steam: ★GarpeQ NDK | ✺ Sloneczny-Dust Steam ID: STEAM_0:0:146248744 Wiek: 19 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Garpe123/ Link do profilu HLStats: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=48070 Znajomość SM (1-5): 5 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Tak Dlaczego Ty?: Serwer dopiero co powstał. Siłą rzeczy potrzebuje on osoby które będą pilnować porządku na nich. Myślę, że w najbliższym czasie jestem w stanie pilnować porządku jak i zachęcać coraz to nowsze mordki do wchodzenia na naszego Mirka. Mod Only Mirage zawsze jakoś był mi bliższy niż Only Dust najprawdopodobnie przez to, że mam bardzo dużą sympatie do tej mapki. Coś o sobie: Ten punkt raczej mógłbym w moim wypadku pominąć, ale mus to mus. Miłosz lat 19 interesuje się Grami jak i pracą na rzecz społeczeństwa. Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE): Tak
 8. GarpeQ NDK

  elooo

  Witaj stary nowy znajomy! Mam nadzieję, że się spotkamy na arenkach czy Only Mirage
 9. Jestem na TAK: + Wiek (taka dolna granicą akceptacji, ale jednak xD) +Sm, na spokojnie ogarnia. + Skladeczka + Chęć, która w tej sytuacji jest najważniejsza. Serwer dopiero co wystartował i potrzebuje adminów, żeby nie stał sie siedliskiem najgorszego sortu graczy CS:GO (Cheaterów). W skrócie, mam nadzieję, że dostaniesz tą range i powodzonka!
 10. GarpeQ NDK

  Wyniki - Karaoke

  Gratki za odwagę ja pomimo wspomagacza w postaci % nie odważyłem się xD
 11. Osobiście sam miałem już pomysł zrobienia turnieju Słonecznego Dusta. Mam juz pomysł na cały turniej w trzech formatach (5vs5, 2vs2 lub 1vs1) jak i dodatkowym formacie (H&S). Pozostaje tylko kwestia zgody administracji i odpowiednie osoby do pracy nad takim turniejem. Oczywiście też kwestia Nagród pozostaje pod znakiem zapytania. Myślę, że w przyszłości na pewno taka inicjatywa się pojawi jednak, żeby to dobrze wyglądało potrzebny jest sztab ludzi i czas.
 12. Nick Steam: ★GarpeQ NDK | ✺ Sloneczny-Dust Steam ID: STEAM_0:0:146248744 Wiek: 19 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Garpe123/ Link do profilu HLStats: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29816 Znajomość SM (1-5): 5 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Tak Dlaczego Ty?: Myślę, że mogę wspomóc serwer na tym stanowisku. Serwer jest coraz bardziej obciążony ludźmi którzy nie mają za grosz kultury osobistej jak i osobami które bez krycia używają Cheatów. Chce pomóc w wyplenieniu takich osób, na moje oko jest za mało adminów na daną chwile. Coś o sobie: Mnie już raczej znacie 🙂 Miłosz, 19 wiosen na karku. Uczę się jeszcze w Technikum na 4 roku. Param się także pracą w firmie i dbam o moją rodzinkę. Moim hobby jest praca na rzecz społeczeństwa (Bardzo mocno udzielam się na arenie Samorządowej) jak i gierki. Od małego jestem powiązany z cs'em a serwery społeczności można powiedzieć, że odwiedzam już kilka dobrych lat 🙂 Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE): Tak
 13. Dotychczasowa Ranga: Admin DD2 Powód: Brak aktywności na tym modzie. Był dla mnie etapem przejściowym do powrotu Multiaren. Moje zainteresowanie tym typem gry po porstu się skończyło.
×
×
 • Create New...