Jump to content

Tablica ogłoszeń

Lxlek13

Admin - COD Mod 128TR
 • Content Count

  33
 • Posts on chatbox

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7g 20m 26s

Community Reputation

17

About Lxlek13

 • Other groups Member
 • Rank
  Silver II

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Na Tak + Wiek + Był adminem, ma doświadczenie + Aktywny na serw. + Składka + Sm
 2. Nazwa klasy: Mistrz, Agent ( Vip ) Opis klasy: Mp5 1/4 he i ma noktowizor bądź jakiś skaner dzięki któremu będzie przez krótki czas widział normalnie niewidzialnych przeciwników Bronie: mp5 glock/usp Statystyki: - Inteligencja: 0 - Wytrzymałość: 0 - HP: 10 - Kondycja: 30 Nazwa klasy: Pyro Opis klasy: Posiada szanse na podpalenie 1/3 - podpalenie zadaje dmg zależny od int - 3 int 1 dmg Bronie: m4a1, mp5 /// deagle, five-seven Statystyki: - Inteligencja: 10 - Wytrzymałość: 0 - HP: 30 - Kondycja: 0 Edit by Kevcio. Jest już klasa która ujawnia niewidzialnych. Oraz też jest już klasa co ma zadawanie dmg w czasie Tropiciel. Propozycja odrzucona.
 3. TAK TAK TAK + Wiek + SM + Składka + Godziny + Ogarnięty / pomocny / miły + Kulturalny Zdrowia życzę.
 4. Jestem na Tak + Wiek + Był adminem więc wie z czym to się je + Aktywność + Sm + Składka + Ogarnięty Zdrowia życzę.
 5. Jestem Neutralny - Wiek - Nick nie zgadza się - Konto pod podanie + Jest potrzebny admin + Godziny zapewne są + Składka + Ogarnięty
 6. Jestem na NIE Zgadzam się w pełni z wypowiedziami moich poprzedników wyżej, jesteś adminem na dwóch innych serwerach co jedynie wskazuje na to że jesteś osobą doświadczoną. Sprawdziłem twoje Hlstats z innych serwerów, a więc na serwerze Mirage posiadasz Łączny Czas Połączeń: 0d 09:26:10h Co już wskazuje na to że nie wyrabiasz z czasem bądź nie posiadasz chęci do gry. Za to bardzo dużo grasz na serwerze Multiarena 1v1 Łączny Czas Połączeń: 1d 07:30:53h Mając admina na dwóch serwerach mogę śmiało stwierdzić że zacząłeś zaniedbywać jeden z nich, gdyby doszedł trzeci moim zdaniem to za dużo. Nie obrażaj się, kiedyś po prostu zrezygnuj z jednego i spróbuj swoich sił na innym :) Zdrowia życzę.
 7. Jestem na TAK (z kredytem zaufania) + Godziny + Wiek + Rozpoznawalny + Nie jest toxic + Sm Decyzja należy do opiekuna, ja bym dał mu szansę żeby mógł spróbować swoich sił jako admin.
 8. Jestem na TAK + Godziny + Wiek + Był adminem -/+ Sm tak średnio bym powiedział haha
 9. Ale marudzisz Hans, zajmij się swoimi sprawami i siedź dalej w jaskini. Zamiast po prostu dać spokój to ty już od kilku lat ciągniesz temat, ok w jakimś stopniu cię to boli ale żeby wypłakiwać się na forum to jest głupie.
×
×
 • Create New...