Jump to content

Tablica ogłoszeń

Bartoszenka

Woman
 • Content Count

  15
 • Posts on chatbox

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  6g 38m 52s

Bartoszenka last won the day on September 5

Bartoszenka had the most liked content!

Community Reputation

19

1 Follower

About Bartoszenka

About user

 • First name
  Klaudia
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  MultiArena 1vs1 128TR

Recent Profile Visitors

120 profile views
 1. De_POLSKA moja ulubiona mapa ^^ Na pewno bede odwiedzała ten serwer 😄
 2. Hmm jestem na TAK Moją decyzję mogę poprzeć tym iż kolega wykazuję chęci pomocy w rozwijaniu nowo powstałego serwera jakim jest de_POLSKA, a to się ceni, bo chętnych ludzi do pomocy nigdy nie za wiele 😄 dodatkowo, kolega znany z arenek, kulturalny, pozytywnie nastawiony do nowych osób, komunikatywny. Co więcej znajomość sm ma na ponad przeciętnym poziomie- co wskazuje na doświadczenie, akceptuje składkę, no i jest w odpowiednim wieku :D.
 3. Nick: Bartoszenka Twój STEAMID: STEAM_1:0:139616012 Serwer: Arena 1vs1 Uzyskane miejsce: 1 Dodano (~Kraxy)
 4. Jestem na NIE Masz zaledwie 2,5h na arence, co wydaje mi się małą ilością godzin jeśli chce się składać podanie na admina, a przecież po co admin, który tylko zajmuje miejsca, a nie ma na niego czasu. Dodatkowo nie chcesz płacić składki, bo opłacasz ją na innym serwerze.. hmm no brzmi to dość abstrakcyjnie, zasada to zasada, jeśli chcesz admina to wypada zapłacić te 5zł? Co więcej, nie jestem pewna co do Twojej sumienności, doskonale pamiętam jak kiedyś złożyłeś podanie o admina na arenach po nagłym zniknięciu, dostałeś szansę, trochę pograłeś i zaginąłeś ponownie : /. Jestem też ciekawa czy faktycznie potrafisz pisać i edytować pluginy, jeśli tak to gratulację i podziwiam, może w takim wypadku podanie na technika, a nie na areny?
 5. Jak sam tytuł wskazuję proponuję dodać w dziale "dyskusję ogólne" galerię map, która będzie prowadzona przez opiekuna. Będą tam aktualne mapy, jak i aktualizację na temat nowo dodanych map jak i usuniętych : ) W mojej opinii jest to pomocne w przypadku gdy ktoś będzie chciał zaproponować nową mapę, a nie jest do końca pewien czy takowa mapa jest już dodana na serwerze, bądź będzie chciał zaproponować usunięcia danej mapy i chciałby sprawdzić dokładną nazwę.
 6. Gdy chce nominować mapę na arenie mam do wyboru tylko 3 czasem 4 mapy. Wiem, że ten błąd był już naprawiany, ale coś nie pykło. Dodatkowo wspomnę, że gdy problem został rozwiązany było do wyboru zaledwie 8/9 map. Stąd mojej też pytanie ile ich jest faktycznie na serwerze?
 7. Dotychczasowa ranga: Admin Powód: Porwalam sie z motyka na slonce myslac, ze beda miala duzo czasu na rozkrecanie areny, a prawda jest taka, ze nawet nie mam dostepu za bardzo do komputera, a co dopiero mowic o czasie 😕 Moja aktywnosc na serwezre jak i na forum jest aktualnie mierna wiec tez nie widze sensu w pelnieniu roli admina, nie mowie ze odchodze na zawsze, ale na te chwile musze sie pozegnac 😕
 8. Podoba mi sie ta koszula we flamingi!
 9. Bartoszenka

  Aiyyo

  Czyś czyś, aiyyo! 😎
 10. Bardzo ładne foteczki, daje lajka dla tego pana!
 11. Jestem na TAK Pomimo młodego wieku, ma doświadczenie w byciu adminem, zna dobrze regulamin, dużym plusem jest chęć pomocy w odzyskaniu dawnej świetności arenek, które cieszyły się wysoką renomą. Dodatkowo Endzik ma dobry kontakt z załoga aren.
 12. Czyś czyś! Tez ukończyłam technikum gastronomiczne także żółwik dla Ciebie 👊 i tez lubię zwierzęta, myśle że się dogadamy.
 13. Bartoszenka

  Siema

  Czyś czyś! Witamy na słoneczny forum 😺 Zasady panujące na forum możesz znaleźć w dziale regulaminy—> regulamin forum. Pisz swoje wszelkie odpowiedzi, tematy z głową, a na pewno nie będzie problemów :3
×
×
 • Create New...