Jump to content

Tablica ogłoszeń

j4anoo

Admin - COD Mod
 • Content Count

  9
 • Posts on chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2g 26m 39s

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

24 profile views
 1. Nazwa klasy: Juan Deagle Na jaką byś ją wymienił: dodał jaka nowa klasa poprostu Statystyki (hp, kondycja, wytrzymałość): hp: 100 kondycja: 30 Bronie: Deagle Umiejętności: Reset ammo po zabójstwie z Deagla 1/1 w głowę Edit by Zbyniu. Deagle praktycznie zabija na hita w banie xD Propozycja odrzucona.
 2. Nick Steam: j4noo Steam ID:STEAM_0:1:221215110 Wiek:18 Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198402695949 Link do profilu HLStats:http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32 Znajomość SM (1-5): 2 (szybko się uczę ) Byłeś/aś już kiedyś adminem?: nie Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem na serwerze dosyć często praktycznie codziennie od kilku tygodni mam dużo wolnego czasu, chciałbym pomóc w rozwoju serwera, no i oczywiście umilić grę na serwerze nowym jak i stałym graczom, utrzymać dobra atmosferę. Coś o sobie: Mam na imię Jan , mam 18 lat jestem pogodnym chłopakiem( czasami toksyczny ale @Zbyniu wie w jakim sensie ) uczęszczam do technikum informatycznego będę szedł teraz do 3 klasy . Interesuje się e-sportem głównie LoL-em a także normalnym sportem takim jak piłka nożna jak i siłownią. Uwielbiam także ubrania typu streatwear i planuje w przyszłości otworzyć swój sklep z takimi ciuszkami. Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE):TAK @GarpeQ NDK10h na serwerze od restartu czyli od dwóch trzech dni 😉 edit by Zbyniu @j4anoo na przyszlosc nie wypowiadaj sie pod swoim podaniem.
 3. Nazwa klasy:Rewolwerowiec Na jaką byś ją wymienił: wsparcie ogniowe lub rusher Statystyki (hp, kondycja, wytrzymałość): zdrowie: 110 kondycja:30 wytrzymałość: 90 Bronie: Rewolwer R8 , HE Umiejętności: Po zabójstwie odnawia magazynek Proszę o rozważenie propozycji ponieważ nie ma żadnej klasy z ta bronią 😛 Edit by Zbyniu. @j4anoo dana klasa już była na serwerze i uwierz może z 4 osoby miesięcznie grały tą klasą. No i kolejna sprawa że nie mogliśmy zablokować podnoszenia digla więc to też jest - tej klasy xD Propozycja odrzucona.
 4. j4anoo

  Eloo Byczki

  Siemanko , co tam u was słychać ? 😛
 5. j4anoo

  Przywitanko

  SIEEEMANKO 😛
 6. Nazwa klasy:Tropiciel Na jaką byś ją wymienił: Na "rushera" ponieważ gram trochę na serwerze i nie zauważtłem że nikt nie gra tą klasą 🙂 Statystyki (hp, kondycja, wytrzymałość): Zdrowie;115 Kondycja 110 Wytrzymałość 50 Bronie: Famas lub MP5 Umiejętności. Szansa na zatrucie przeciwnika 1/14 lub 1/11 która biła by 10dmg x2-3 + int i miała by szanse zatrucia także z HE Proszę o rozważenie tej propozycji 😄 @j4anoo Propozycja przyjęta.
×
×
 • Create New...