Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
Słoneczny-Dust

Reaktywacja sieci Słoneczny-Dust

Recommended Posts

Witajcie! ☀️☀️
Dzisiejszy dzień z pewnością przejdzie do historii, ponieważ to właśnie dziś najlepsza sieć serwerów - Słoneczny-Dust zostaje otwarta ponownie. Historia pisze się na Waszych oczach, to właśnie Wy jesteście jej częścią i to od Was zależy jak się to wszystko dalej potoczy.

Przez ostanie tygodnie, miesiące wiele osób przelewało pot, abyście mogli grać na naszych serwerach, czy też spędzać przyjemnie czas na  forum. Poniżej wymienię tylko niektóre z nich:
-Kraxy
-SeeQ
-Raksio
-EMCE!
-ksenooh

Każda z tych osób włożyła mnóstwo wysiłku, abyście mogli spędzać  miło czas grając na serwerach, czy też przeglądając forum. Każdy dołożył swoją cegiełkę do reaktywacji sieci, czy to poprzez wsparcie finansowe, techniczne czy też w jeszcze inny sposób. 

Jak wiecie pomimo tego, iż Słoneczny w ostatnich miesiącach przechodził trudny okres, to serwery istniały cały czas, niektóre miały się lepiej, inne gorzej. Naszym celem jest sprawienie, by wszystkie serwery były na jak najwyższym poziomie. I tu liczymy przede wszystkim na Waszą pomoc, zachęcam Was do pisania licznych propozycji dotyczących poszczególnych serwerów oraz do zgłaszania błędów, które na nich występują.
W dniu dzisiejszym oddajemy w Wasze ręce następujące serwery (w planach mamy oczywiście o wiele więcej):
-Only DD2 128 TR - 91.224.117.113:27015
-Only AWP 128 TR - 91.224.117.110:27015
-Multiarena 1vs1 128 TR - 145.239.237.135:27015
-Retakes 128 TR - 145.239.237.144:27015
-Cod Mod 128 TR - 91.224.117.130:27015
-BaseBuilder 64 TR - 91.224.117.173:27015
-Zombie Mod 64 TR - 91.224.117.123:27015
-Surf RPG 64 TR - 91.224.117.121:27015
-TS3 64 sloty - ts.sloneczny-dust.pl

Serwery zaznaczone na czerwono stratują od zera, więc zachęcam Was wszystkich do częstego odwiedzania ich, by pomóc im się rozkręcić. Los naszych serwerów zależy przede wszystkim od Was - Graczy, więc kiedy tylko będziecie mogli to zapraszajcie znajomych i spędzajcie przyjemnie czas grając na swoich ulubionych modach.
Jeszcze tylko wspomnę o serwerze BaseBuilder. Wkrótce wyjdzie nowa edycja tego trybu, więc musicie jeszcze chwilkę poczekać, by serwer śmigał tak jak powinien.

Warto również wspomnieć, że każdy gracz, który do nas przychodzi ma czystą kartę. Wszystkie wydarzenia z przeszłości nie mają dla nas znaczenia!

Kończąc, chciałbym Was wszystkich zaprosić także do śledzenia nas w mediach społecznościowych:
- Fanpage na Facebooku [KLIK
- Grupa na Steam [KLIK]
- Kanał na YouTube [KLIK]

Pragnę również  złożyć podziękowania na ręce Edyty Seremak oraz youtheme. Edyta pokazała nam wszystkim, że warto było jej zaufać i zrobiła fantastyczny projekt naszego forum. Natomiast youtheme odwalił kawał dobrej roboty kodując to wszystko.

Już na sam koniec życzę Wam wszystkim mnóstwa wspaniałych godzin na naszych serwerach oraz forum. 
Do zobaczenia!

• Like 5

Kozaczek, tako będzie grane.

• Like 1

Wszystko kozak, ale będzie jeszcze lepiej jak zobaczę w liście serwerów JB. benc

• Like 4
  • Haha 1

no nie wiem nie wiem jak to będzie

• Like 1

Dobrze jest, powodzenia i nie rozwalić mojego dd2!

• Like 1

Yo wam po długiej przerwie! Mam nadzieję, że zobaczymy na listach serwerów dr i będe mógł wrócić do starego prawilnego skakania jako adminek :D

• Like 1

Supcio, to teraz tylko czekać na DR <3 

• Like 1

Gratki za pomysł i mam nadzieje, że rozwinie się sieć do wysokiego poziomu.

• Like 1

Teraz to żeby było tylko lepiej! Wytrwałości wszystkim! 😄

• Like 1

To rozkręcamy Retakes 😄 

• Like 1

Zobaczymy jak to się potoczy

Szczęścia i sukcesów 😄

Powiem tak bardzo ładnie to wygląda, bardzo dobra robota edytko. Co do waszych planów jestem wszcsegjlnie dumny ze wrócił słoneczko 😏 powodzenia chłopaki. 

Czekam na to JB  <3, a tak po za tym wszystko wyszło 2razy lepiej niż przypuszczałem, bo dochodziły mnie słuchy o reaktywacji ;D 

Elo znowu, żebyście znowu nie wpadli na pomysł "FUZJI" XD

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...