Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
sQm

[Odrzucone] Podanie na Moderatora - sQm

Recommended Posts

Imię: Przemek

Coś o sobie: Mam na imię Przemek pochodzę z lubuskiego  "tam gdzie jest polandrock" dawny Woodstock posiadam 27 wiosen, interesuje się tworzeniem stron www, tworzeniem serwerów 1.6 i od nie dawna coś tam tworzę przy Cs go. To tyle. 

Dlaczego Ty:  Istnieje wiele powodów dlaczego chciałbym zostać moderatorem. Chciałbym pokazać na co mnie stać i dlaczego nikt nie będzie żałować mojego awansu. Czasem sobie pożartuję, co nie znaczy że nie jestem opanowany i że nie potrafię się wziąć do pracy. Z wielką chęcią udowodnię że jestem pracowitą osobą i nie tylko wiem jak być częścią jednej drużyny ale też umiem ją do siebie zbliżyć. Po drugie, często,będę siedzieć na forum widzę czasami parę tematów do zamknięcia lub spraw do załatwienia. Patrząc na to wydaje mi się że jako Moderator mógłbym z łatwością pomóc forum. Uważam że, dzięki mnie forum oraz serwery będą mogły się rozwijać co sprawi mi ogromną radość i chęć do dalszego działania. Po trzecie jest to coś co zwyczajnie lubię robić. W tych czasach takie osoby jak ja nie mają zbytnio co do roboty i pilnowanie oraz pomaganie na forum mogłoby być jednym z moich zajęć. Jest to pewien obowiązek i jeśli sobie nie poradzę poniosę konsekwencje ale to właśnie sprawia że tym bardziej chciałbym udowodnić co potrafię i to jaki naprawdę jestem.

Czy jest coś co chciałbyś wnieść na forum będąc na randze moderatora: Istnieje parę pomysłów. Jeśli zostanę moderatorem postaram się znaleźć sposób aby bardziej zaangażować użytkowników w spędzanie więcej czasu na forum. Na przykład jakaś mała gra na TS3 lub turniej CS’a gdzie będą mogli coś wygrać. Wydaję mi się że dzięki temu zobaczymy większą aktywność na forum.

Doświadczenie:  Duże, posiadałem swoje forum, poza tym  wielokrotnie posiadałem Administratora, Opiekuna sieci.

Ilość godzin na forum: Jest mało bo jestem od dzisiaj, nadrobię to w ciągu 2/4 dni

Ile czasu możesz poświęcić na forum?:  Na forum jestem od dzisiaj, będę staram się spędzać tutaj 5/8 godzin dziennie, lecz wiadomo życie nie bajka, nie można cały czas leżeć w łózko przeglądać forum , raz jestem tak raz tak, ale ogólnie dziennie 4 godzinki minimum. Dodam też,że mogę siedzieć w pracy na tel itp więc ten czas może być długi, który spędzę na forum.

Znajomość regulaminu(1/10): 10

Znajomość silnika IPS(tak/nie): Tak posiadałem swoje forum i znam te klocki.

@REGISTI miss click, miała być ON 😅. Już to poprawiam i proszę o odniesienie się do podania.

Forum jest dostępne od wczoraj a ty nie spełniasz 3 podstawowych wymagań czyli: 

"- Wysoka aktywność na forum

- Minimum 50 przyzwoitych postów na forum 

- Minimum 20 godzin online na forum "

Uważam że pisanie podania po jednym dniu jest bezsensowne, daj się zapoznać wszystkim. Jestem na nie.

• Like 1

4 minuty temu, rzarski napisał:

Forum jest dostępne od wczoraj a ty nie spełniasz 3 podstawowych wymagań czyli: 

"- Wysoka aktywność na forum

- Minimum 50 przyzwoitych postów na forum 

- Minimum 20 godzin online na forum "

Uważam że pisanie podania po jednym dniu jest bezsensowne, daj się zapoznać wszystkim. Jestem na nie.

Sorry, ze sie wypowiem, ale zmusza mnie to do odpowiedzi na twój post.

Mowisz ze forum jest od wczoraj to jak miałem nabić posty ? jak miałem zrobić zeby mieć 20 godz ? wysoka aktywosc jest taka ze jestem teraz ciagle na forum czy to w pracy czy na tel ciagę mam wszystko pod kontrola.

Proszę wytlumacz mi na czy to polega i jak mam wszsytko zadrobić w 24h?

P.s - Pisze z niemieckiej kalwatury i sory za bledy. ;]

To dlaczego piszesz podanie jak nie spełniasz wymagań? Jest aktualnie jeden moderator więc uważam że pchanie się na siłę jest bezsensu, tyle z mojej strony.

• Haha 1

Uważam że twoje kwalifikacje to duże atuty, plusy w konkurencji o stołek moderatora. Twój wiek może przyczynić się do bycia bardziej rozsądnym i odpowiedzialnym na takim stanowisku. ALEE... Tak jak piszesz wyżej, jak masz wykazać się wysoką aktywnością w 24 godziny, napisać wystarczającą ilość sensownych postów, pokazać siebie.

Nie da się, moderator to osoba nie tylko z kwalifikacjami na dane stanowisko, ale też rozpoznawalna na forum, lubiana przez graczy i z długim stażem, na wybór nowych moderatorów jest po prostu za wcześnie, tak jak pisałem w 2 podaniu, skopiuje to tutaj: 

Uważam że 1 dzień działania forum to zbyt krótki czas by wybrać nowych moderatorów. Najpierw osoby które nimi zostaną powinny wykazać się wysoką aktywnością, odpowiadać sensownie na posty, będąc aktywnymi a zarazem pomocnymi na chatboxe. Dając swoje nowe kreatywne pomysły i propozycje. Ale także, co jest bardzo ważne, powinny dać się poznać graczom, formuowiczom, użytkownikom. Po pewnym okresie czasu aktywności, tego co będą pisać, czy nawiążą tu dobre kontakty, użytkownicy forum będą mogli stwierdzić czy chcą daną osobę na Moderatora a na podstawie ich wypowiedzi administracja dokona wyboru. Moderator tak samo jak Admin ma duży kontakt z użytkownikami i musi być przez nich lubiany i szanowany, muszą go poznać, bo inaczej nie będzie dobry w tym co robi, po kilku tygodniach będzie można też stwierdzić czy nie za bardzo poddaje się emocją, nie złamał regulaminu, nie wyzywał kogoś. 

• Like 2

Mam zdanie tak jak poprzednicy,  obecnie raczej nie jest potrzeby moderator na już, na twoim miejscu nie składałbym podania dzień po otwarciu forum, jest zbyt mało czasu aby ocenić twoją aktywność na forum, zaangażowanie i czas który poświeciłeś zanim otrzymałeś rangę, obecnie nie jestem wstanie ocenić jednoznacznie czy w moim mniemaniu nadajesz się na to stanowisko czy nie, po 1 dniu nie można niczego w 100% stwierdzić, nie można ocenić kogoś po tym jak ktoś jest na forum od wczoraj. Osobiście jestem neutralny

Skoro forum nie jest tyle czasu, żeby wymagania spełnić, to chyba trzeba zaczekać, a nie się - że tak powiem - pchać na to miejsce. 😜 Może jest ON, no ale wiadomo, nie można patrzeć czy ktoś spełnia wymagania i dopiero otwierać.

Myślę, że jak już dany użytkownik będzie spełniać owe wymagania, to raczej też z tym czasem się forum rozwinie na tyle, że powiedzmy druga osoba się przyda.

Trzeba dać się poznać oraz samemu się zapoznać z forum. 😄

Wszystko w swoim czasie 😉

Szczerze nie rozumiem dlaczego ktokolwiek napisał podanie na moderatora dzień po starcie sieci, naprawdę mnie to zaskoczyło. Zarówno ja, jak i moi koledzy z Administracji nie mieliśmy szansy Cię poznać, wyrobić sobie o Tobie zdania, dostrzec Twoje słabe i mocne strony, a co najważniejsze... zaufać Ci. Również nasza społeczność nie miała szansy i czasu by Cię ocenić, dowodem na to są powyższe wypowiedzi. Niestety podanie jestem zmuszony odrzucić, ale nie oznacza to przekreślenia Twojej kariery na sieci. Spróbować możesz za miesiąc, za dwa, wtedy kiedy będziesz gotowy i zapracujesz sobie na szacunek i zaufanie Administracji oraz społeczności.

Podanie odrzucone. Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...