Jump to content

Tablica ogłoszeń

GarpeQ NDK

Podanie na Moderatora - GarpeQ NDK

Recommended Posts

Imię: Miłosz

Coś o sobie:  Jestem Miłosz, lat 19 uczęszczam jeszcze (ostatni rok) do technikum Elektrycznego.  Pochodzę z Jaworzna i tu też mieszkam (Taka 100 tysięczna wieś koło Katowic 😄 ). Moimi Hobby jest praca na rzecz społeczeństwa, jestem Przewodniczącym MRM w Jaworznie. Uwielbiam robić coś dla społeczeństwa, wiem wtedy, że zostawiam coś po sobie, coś co możliwe i mnie przeżyje. Oprócz tego w wolnych chwilach pykam w CS:GO i WoT.  Swoje dalsze plany na życie wiąże z polityką także zapraszam do debat społecznych 😄

Dlaczego Ty:  To pytanie zawsze mnie zaskakuje i z nim jest największy problem. Wydaje mi się, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Posiadam odpowiedni kręgosłup moralny i nie jestem też już jakimś narwanym i chaotycznie zorganizowanym człowiekiem. Mam wszystko po kolei zapisane lub zapamiętane i konsekwentnie znajduje na wszystko czas. Na sieciach CS:GO też już jestem 3 lata więc wiem jak rozmawiać i obchodzić się z społeczeństwem serwerowni.

Doświadczenie: Prace ze społecznością zacząłem 3 lata temu właśnie na Słonecznym Duscie. Zaczęło się od Admina. Zawsze miałem dość duży kontakt z ludźmi i służyłem pomocą.  Z forami już pracowałem i nie było większych problemów.  Posiadałem też rangi wyższe na innych serwerowniach.

Ilość godzin na forum:  Sieć dopiero co znowu działa. Godziny na forum oczywiście wyrobię jak najszybciej.

Ile czasu możesz poświęcić na forum?:  Praktycznie każdą wolną chwile to jest coś około 8-12h dziennie.

Znajomość regulaminu(1/10):  9

Znajomość silnika IPS(tak/nie): Tutaj kiedyś próbowałem się w to bawić i coś tam kojarzę mimo wszytko potrzebowałbym krótkiego poradnika 😄

• Minus 2

Posted (edited)

"- Wysoka aktywność na forum

- Minimum 50 przyzwoitych postów na forum 

- Minimum 20 godzin online na forum "

Wymienione wyżej punkty są wymaganiami na moderatora których nie spełniasz. Na forum znajduje się obecnie jeden moderator i uważam że po jednym dniu to zbyt krótki okres czasu byś pisał podanie. Jestem na nie.

Edited by rzarski

Uważam że 1 dzień działania forum to zbyt krótki czas by wybrać nowych moderatorów. Najpierw osoby które nimi zostaną powinny wykazać się wysoką aktywnością, odpowiadać sensownie na posty, będąc aktywnymi a zarazem pomocnymi na chatboxe. Dając swoje nowe kreatywne pomysły i propozycje. Ale także, co jest bardzo ważne, powinny dać się poznać graczom, formuowiczom, użytkownikom. Po pewnym okresie czasu aktywności, tego co będą pisać, czy nawiążą tu dobre kontakty, użytkownicy forum będą mogli stwierdzić czy chcą daną osobę na Moderatora a na podstawie ich wypowiedzi administracja dokona wyboru. Moderator tak samo jak Admin ma duży kontakt z użytkownikami i musi być przez nich lubiany i szanowany, muszą go poznać, bo inaczej nie będzie dobry w tym co robi, po kilku tygodniach będzie można też stwierdzić czy nie za bardzo poddaje się emocją, nie złamał regulaminu, nie wyzywał kogoś. 

Ale się łezka w oku zakręciła. 3 miesiące czekania na rozpatrzenie podania.  21 warnów z brzydkimi słowami w powodzie dla pana który miał niecenzuralne zdj prof. i robił brzydkie tematy. To były czasy XD  

• Like 2

Obecnie raczej nie jest potrzeby moderator na już, na twoim miejscu nie składałbym podania dzień po otwarciu forum, jest zbyt mało czasu aby ocenić twoją aktywność na forum, zaangażowanie i czas który poświeciłeś zanim otrzymałeś rangę, obecnie nie jestem wstanie ocenić jednoznacznie czy w moim mniemaniu nadajesz się na to stanowisko czy nie, po 1 dniu nie można niczego w 100% stwierdzić, nie można ocenić kogoś po tym jak ktoś jest na forum od wczoraj. Osobiście jestem neutralny

Tutaj sytuacja oczywiście identyczna jak u kolegi sQm, z tego też powodu nie będę zmieniał treści mojej wypowiedzi, gdyż chcę wam przekazać dokładnie to samo.

Szczerze nie rozumiem dlaczego ktokolwiek napisał podanie na moderatora dzień po starcie sieci, naprawdę mnie to zaskoczyło. Zarówno ja, jak i moi koledzy z Administracji nie mieliśmy szansy Cię poznać, wyrobić sobie o Tobie zdania, dostrzec Twoje słabe i mocne strony, a co najważniejsze... zaufać Ci. Również nasza społeczność nie miała szansy i czasu by Cię ocenić, dowodem na to są powyższe wypowiedzi. Niestety podanie jestem zmuszony odrzucić, ale nie oznacza to przekreślenia Twojej kariery na sieci. Spróbować możesz za miesiąc, za dwa, wtedy kiedy będziesz gotowy i zapracujesz sobie na szacunek i zaufanie Administracji oraz społeczności.

Podanie odrzucone. Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...