Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
P1otreX

Propozycja

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć 

Chciałbym zaproponować aby w "zakładce" Kontakt z Administracją, dodać przy każdym ze znajdujących się tam, zielony napis Online lub czerwony/szary Offline, albo po prostu dodać okrągłe kropeczki.Kolor zielony Online a czerwony/szary oznacza że dany Administrator jest Offline.Myślę że było by to przydatne dla osób które potrzebują kontaktu z którymś z Administratorów, a jest to szybsze rozwiązanie niż scrollowanie na sam dół lub wejście w profil danej osoby.Jeśli nie można używać czerwonego koloru to bardzo przepraszam ale, chciałem to bardziej zilustrować 🙂 

Edited by P1otreX

Bardzo dobra propozycja , wtedy użytkownik wie czy dana osoba z Administracji jest online czy offline Oraz do kogo się zwrócić w danym momencie. +

• Like 1

Popieram, znakomity pomysł nie trzeba sie trudzić żeby sprawdzić czy ktoś z administracji jest online.

Jestem za. Pomoże to w wielu ważnych sprawach które gracz czy też rangi wyżej będą chcieli załatwić. 

Posted (edited)

Nie wiem czy to jest potrzebne wystarczy najechać na kogoś nick i tam jest hegi istatbua wizyta na forum.

Niby to dużo czasu nie zajmuje, ale gdyby dodać takową kropkę może i by troszkę ułatwiło

Edited by FredBear

Wystarczy kliknąć profil danego użytkownika i tam jest jego status, albo kiedy był ostatni raz aktywny. Dla mnie zbędne.

Również popieram ułatwi to komunikacje

No niby to ciekawy pomysł, aczkolwiek z drugiej strony, wystarczy najechać na daną osobę myszką, i wszystko jest jak na dłoni. A nawet jak ktoś nie wpadnie, by najechać na takową osobę mychą, to przecież na stówę, wpadnie na to, by się z nią skontaktować poprzez wejście na profil tej osoby (kliknięcie avatar tej osoby).

Przetestowałem już takie rozwiązanie i jest one niestety dosyć problematyczne i nie wygląda zbyt estetycznie. Status aktywności można bez problemu sprawdzić najeżdżając na nick danej osoby. Poza tym nie istnieją sprawy, które trzeba rozwiązać na już. Zawsze można skontaktować się z daną osobą, najwyżej będzie trzeba poczekać aż wejdzie na forum, nie jest to w niczym problematyczne, a dodanie statusu online i tak tego nie zmieni.

Propozycja odrzucona. Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...