Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
Elo

Filmy-Elo

Recommended Posts

Witam.

Moje ulubione Filmy:

Wszystkie Części Blade, Wszystkie Części Underworld, Wszystkie części Straszny Film, Wszystkie części Piraci z Karaibów, Wszystkie części Resident Evil, Piątek, Chłopaczki z Sąsiedztwa,

psy,psy2, Igrzyska śmierci obie części, Kac vegas obie części, Postrach Nocy, Milion sposobów Jak Zginąć na Zachodzie- i wiele innych.

• Like 1

Obecnie moja ulubiona seria filmowa to chyba "John Wick" i następne części. Bardzo dobre kino akcji co z resztą docenili ludzie na całym świecie. Nie mówię że ma jakąś wybitną fabułę. Każdy po prostu lubi oglądać przez kilka godzin jak zabija wszystko po drodze w tak wyimaginowany sposób.

Lubię filmy o super bohaterach, idealne żeby oglądać nie myśląc. Komedie są też fajne, generalnie jeśli filmy to przeważnie lubię takie przy których się za dużo nie myśli. 

Polecam też film trzy bilbordy za Ebbing, Missouri. - komediodramat. 

Nie przepadam za horrorami. 

Wymienię może kilka naprawdę dobrych filmów które każdy powinien znać:  "Skazani na Shawshang ", "Ojciec Chrzestny" - cała trylogia, "Kill Bill" - obie częśći, ten film sprawił że według mnie najciekawszą sceną w nim było gdy antagonistka wraz ze świtą szła do restauracji i nie jest to wcale minus, "Kapitan Philips" - ale płakałem na końcu :DD. 

Kurczaki, więcej nie pamiętam ale wiem że było ich na pewno trochę, ale generalnie wolę seriale niż filmy. 

Pry okazji kto słyszał że już niedługo ma wyjść film Breaking Bad - oczywiście Pinkman i Walter ci sami aktorzy 🙂

John Wick też jest bardzo dobrym filmem oraz ja osobiście lubię jeszcze :

- 50 twarzy greya- wszystkie części 

- assassin's creed

- postal

- wszystkie części straszny film

- projekt X

- T 34

- wszystkie części Undisputed

- brat i brat 2 rosyjski film też bardzo fajny

• Like 1

Ja serdecznie polecam takie filmy jak „Kocur” czy „Sausage Party” :)