Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
Mazur

Wakacyjne konkursy na słońcu

Recommended Posts

Witam. 
Moją propozycją na którą wpadłem jest zrealizowanie konkursu, który by polegał na tym, aby podczas swoich wakacji ludzie w jakiś sposób z akcentowali Słoneczny-Dust podczas swojego wypoczynku. Na przykład ktoś wyjeżdża nad morze to napiszę na piasku czy gdziekolwiek indziej napis: "Słoneczny-Dust.pl" lub "Ale fajne słoneczko jak strona Słoneczny-Dust.pl" itp.. Wiele osób wyjeżdża za granicę, nad morze, w góry lub inne miejsca na ziemi, więc w moim odczuciu sam pomysł jest fajny i można również dobrze nagrodzić. Oczywistą sprawą jest to, że konkurs by trwał do końca wakacji, a potem zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma wyjątkową nagrodę za swój pomysł. Zdjęcie może być kreatywne, głupie, śmieszne itp. więc sama realizacja będzie zależna od osób biorących udział, ale wybór pozostanie w guście administracji. Dajcie znać co sądzicie 😉 

Posted (edited)

Pomysł fajny, lecz wydaje mi się, że lepiej taki temat przenieść na redakcje. Niech ludzie tam rozmawiają na takie tematy.

Sam chętnie wezmę w takim czymś udział 😄

@ksenooh taka propozycja konkursu nie powinna być według mnie konkursem xD 

Społeczność sama powinna takie coś proponować.

Edited by GarpeQ NDK

Nie no, chyba propzycja konkursu możę być w propozycjach w dziale Konkursy 😜 

A pomysł na moje, jak najbardziej. Nie wymaga to wielkiego wkładu więc myślę, że osób powinno być więcej. Sam bym wziął udział 😄 

W takim konkursie każdy może się popisać, no nie? 😜 Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, bo w sumie wszytko można wykorzystać w takim czymś, dobre dobre kreatywność użytkowników byłaby zwiększona 😄 😄 😄

Ciekawy pomysł i pobudzi kreatywność osób z sieci jestem za 😜

Pomysł jak najbardziej fajny jestem za.

Szkoda , ze zrobiles to tez na Mrocznej sieci bat&@×£

A mój głoś jest na tak.

Pozdrawiam Endzik

• Like 1

Posted (edited)

Ciekawa propozycja. 

Taki dobry chłopak z Ciebie był co dostęp do bazy dawał a teraz jakieś propozycję. 

Edited by Kacperek14
XD
  • Haha 1

Posted (edited)
6 godzin temu, Endzik napisał:

Szkoda , ze zrobiles to tez na Mrocznej sieci bat&@×£

A mój głoś jest na tak.

Pozdrawiam Endzik

Gratuluję za spostrzegawczość xd Skoro sam wyszedłem z taką inicjatywą to postanowiłem, że opublikuje ją tutaj jak i również na drugiej sieci, bo życzę obu projektom jak najlepiej i chce aby się rozwijały 😉 Szkoda natomiast, że muszę to tłumaczyć, bo sam byś wysilił makówkę to doszedłbyś do takiego wniosku. 

Edited by Mazur

Ciekawa propozycja 🙂 Darmowy VIP lub inna nagroda zawsze przyciąga graczy 😉

Bardzo mi się spodobała Twoja propozycja, więc zostaje przyjęta i wkrótce pojawi się taki konkurs. Szkoda tylko, że wcześniej o tym nie pomyślałem, bo sam bym coś wymyślił, a w niedzielę wróciłem z wakacji :/ 

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...