Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
zaPPer

Zombie Mod Kilka Propozycji

Recommended Posts

Witam,

Mam do przedstawienia kilka propozycji, aby umilić rozgrywkę na serwerze:

Zmniejszenie czasu komendy !ztele z 99 sekund do 30 dla Ludzi. Ułatwiłoby to ucieczkę w razie zablokowania się w kampie z "5 randomami" przez przypadek.

Kompletne zablokowanie zmarket. Zarówno dla Vipa, Admina jak i zwykłego gracza. Co za tym idzie zablokowanie negeva, którego można uzyskać prostym sposobem i być praktycznie niepokonanym. Dawniej wszyscy grali bizonami i nie było z tym żadnych problemów.

Proponuję zatem umieścić go w sklepie za 30 kredytów, jak to było, np. w CS 1.6 z m249 albo automatyczna snajperka. NIe ukrywajmy, że zwróciłoby się to bez problemu.

Dodanie mołotowa do sklepu za 10 kredytów, oczywiście, gdy zostanie zablokowany !zmarket

Całkowita zmiania komendy !nightvision. Obecnie na ciemnych mapach takich jak, np zm_bagno komenda ta tylko utrudnia widoczność, zamiast jej polepszać jak to robi Noktowizja w realu.

Proponuję zamiast pomazanego krwią czerwonego ekranu wprowadzić jasno-zielony, jak to było w cs 1.6. Oczywiście dodać możliwość używania !nightvision ludziom w celu poprawienia widoczności.

Licznik Tarcz dla Vipa. Wiem, że jest już o tym post, ale taki plugin był kiedyś tutaj wgrany, który na czacie pisał "Zostały ci 4 tarcze" czy coś w tym stylu i sprawdzał się znakomicie.

Złoty Scout dla Vipa. Pomysł ten pojawił się z 2 lata temu na serwerze, a nadal nie został zrealizowany.

Żeby nie być gołosłownym, broń ta miałaby zabijać dowolną klasę w głowę na hita, więc powiedzmy, że miałaby 5000 dmg w głowę i 2000 w ciało, a kosztowałaby z 130 kredytów

Naprawienie Vipa, aby działały mu klasy, bo coś marnie on wygląda z komendami !bieg i !niewidka.

1. ZA 

2. Też jestem za usunięciem zmarket, można z niego brać negeva mołotowa, nawet na mapach bez byzone 

3. ZA , ale zmieniłbym troszkę cenę tak od 15-20, bo jednak on dużo daje 🙂 

4. Aktualnie chyba nie używa tej komendy bo jest zbędna, ale gdyby zrobić z niej coś ala nightivision z cs 1.6 sprawdzałoby się to na ciemnych mapach 

5. Też pamiętam że to było, ale teraz nie ma.Jestem za dodaniem tego,ułatwi to granie i ludzie nie będą marnowali kredek.

6.Chyba sam o tym kiedyś pisałem... Jestem za dodaniem odświeżyło by to sklep 

7. Co tu można napisać pasowałby to naprawić ...

Zgadzam się w 100% z tym co kolega wyżej napisał .

Zwłaszcza z zablokowaniem zmarket ,za dużo osób już lata obecnie z Negevem co bardzo utrudnia rozgrywkę szczególnie dla nowych graczy .

Również pomysł z nightvision jest świetny uprzyjemniło by to trochę rozgrywkę na niektórych mapach które są czasami dość ciemne .

Popieram i pozdrawiam ;D

Wszystkie pomysły są bardzo dobre i tak jak reszta jestem za tym, żeby zostały wprowadzone na serwer. Co tu wiele pisać urozmaici to trochę rozgrywkę jak i sam gameplay gry.

Polać mu :) 

A tak na prawdę to ma rację gdy masz negeva jesteś niepokonany moim zdanie usunięcie tego sklepu jest idealnym pomysłem 😆

Również jestem Za:

Usunięciem sklepu bardzo dobra propozycja i ładnie opisana.

• Like 1

Również się zgadzam co do wszystkiego a zwłaszcza negeva 🙂

Posted (edited)
W dniu 10.07.2019 o 13:54, zaPPer napisał:

Zmniejszenie czasu komendy !ztele z 99 sekund do 30 dla Ludzi. Ułatwiłoby to ucieczkę w razie zablokowania się w kampie z "5 randomami" przez przypadek.

Szczerze, jestem neutralnie do tego nastawiony, ponieważ z mniejszym czasem teleportacji, wiąże się  możliwością nadużywa

nia tego, szczególnie jakby ktoś bawił się w jakieś takie ciągłe uciekanie, tak jak robi to MacCzarek czy ty zapper :)

Kompletne zablokowanie zmarket. Zarówno dla Vipa, Admina jak i zwykłego gracza. Co za tym idzie zablokowanie negeva, którego można uzyskać prostym sposobem i być praktycznie niepokonanym. Dawniej wszyscy grali bizonami i nie było z tym żadnych problemów.

Proponuję zatem umieścić go w sklepie za 30 kredytów, jak to było, np. w CS 1.6 z m249 albo automatyczna snajperka. NIe ukrywajmy, że zwróciłoby się to bez problemu.

Pomysł jak najbardziej słuszny, aczkolwiek co do ceny negeva to raczej bym się nie zgodził, ponieważ nielimitowana amunicja kosztuje 70 kredytów, więc raczej w takiej sytuacji stanie się ona zbędna, ponieważ zamiast kupować na PP-Bizona i nielimitke, to tylko co chwile kupowałoby się nowego negeva, więc raczej powiedziałbym o cenie około 50.

Dodanie mołotowa do sklepu za 10 kredytów, oczywiście, gdy zostanie zablokowany !zmarket

Również zwiększyłbym tego cenę, bo byłby to zwykły spam tymi granatami, przez co zakładając sytuację taką, iż, w kamie jest np. 4 osoby i każda z nich spami tymi granatami, a to strasznie spowalnia zombi, przez co kampa, do której, tak czy siak, jest ciężko wejść, staje się, jeszcze bardziej ciężka do zdobycia, dlatego też proponuję cenę gdzieś 30 kredek, tak samo dałbym granatów wybuchowych.

W przyszłym czasie zmiany zostaną wprowadzone na serwer, z możliwymi zmianami.
Temat zamknięty.

Edited by 3majsie1995

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...