Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
XXXTENDAWID

Only DD2 Prosba o unbana - XXXTENDAWID

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: XXXTENDAWID

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198974570084/

Serwer: onlydd2

Data Bana: 10/07/2019 

Mapa: dd2

Nick Admina: Kraxy

Opis sytuacji:Otoz sytuacja jest  bardzo latwa wedlug mnie,kazdy z adminow mnie ogladal jak i rowniez nie jeden ogladal pewnie moje demka i mowil ze jestem clear,oczywiscie jestem clear koles co runde wyzywa mnie od cheaterow bo dostaje baty nie moja wina ze jest mierny to po pierwsze po 2 wbija admin Kraxy bez jakich kolwiek podstaw odrazu daje mi bana za wallhacka,sprawdz sobie demko wsluchaj sie w sluchawki i wtedy zobacz jak gram,wiem ze dostalem go przez WyZu ktory pluje sie co runde i nic z tym nierobicie,fakt mam konto lvl 0 100 cos godzin ale po samym movment i skillu jak i reflexie widac ze niegra Silver1,2... Prosze o unbana lub udowodnienie mi tego smiesznego bana pod tytulem ,,Wallhack'',jak widac gram for fun grajac na serwerze spolecznosci,gdybym gral jak kiedys to nie odchodzilbym od grania mm,moj staz tej gry obejmuje pare lat jak i rowniez w cs 1,6 jeszcze nigdy nie dostalem zadnego bana na serwerze czy jakiego kolwiek vaca cos w tym stylu,grajac mm nawet tu na noprime mam reporty co runde od wszystkich i co? jakos gram dalej wiec prosze zastanowic sie nad ta sytuacja i obejrzec demka,pozdrawiam i zycze na unbana 😉

Edited by XXXTENDAWID

Dostałeś bana od Kraxiego na moja prosbe ponieważ jak dałem ci to się coś zepsuło i nie było go w sourcebansach. Oglądam cie nie od dzisiaj i zauważyłem że w 90% przypadkach wiesz gdzie jest przeciwnik, info dajesz gdy nawet nie zobaczysz przeciwników i nie usłyszysz. Uslyszalem opinie innych osob ktorzy cie ogladali i werdykt był ten sam. Poczekaj jakiś czas to dostaniesz rozpisane demko.

Posted (edited)

Spoczko,czekam na te demko i opisanie gdzie cos jest w takim stylu hehe ps Skoro ma wh wedlug ciebie itp to czemu niemam vaca od tylu dni i gram turnieje w skrzydlowych ranga szeryf za pierwsza 10,dostaje od wszystkich reporty to powiedz mi czy wedlug was wiecie wiecej niz vac i widzicie wiecej? Wedlug mnie nie,gracie bez jakiego kolwiek movmentu bez sluchania gdzie kto chodzi bez patrzenia na radar +dodam rowniez ze macie bugi radaru i pokazuje przeciwnikow polecam na przyszlosc,skoro takie masz nastawienie do ludzi to pol ludzi powinno dostac vaca przez to ze radar sie wyswietla czy np,ktos 100000rund z rzedu stoi w tym samym miejscu no to nie sztuka wyjebac odrazu na jego model co nie? tylko silver nie patrzalbym tych samych pozycji gdy ktos rozklada tam namiot,bardzo smieszne czekam na demko i dokladne rozpatrzenie ;] 

Edited by XXXTENDAWID

Godzinę temu, XXXTENDAWID napisał:

dodam rowniez ze macie bugi radaru i pokazuje przeciwnikow polecam na przyszlosc,skoro takie masz nastawienie do ludzi to pol ludzi powinno dostac vaca przez to ze radar sie wyswietla

Problem z radarem został naprawiony, dopiero gdy smoke schodzi pojawia się przeciwnik na radarze.

Ta ale mowil ze patrzy na moje demka od dlugiego czasu,wiec radar wtedy byl zbugowany pozdrawiam ;]

I nadal czekam na demko zeby sie posmiac i wytlumaczyc,poniewaz lubie wasz serwer niski stopien gry i duzo placzu typowo polscy gamerzy ^^ 

Po 2 ranga gold 4 niebedzie mi mowila ze odpalony jestem,moze wezcie swoja 5tke ja wezme swoja i zagramy nawet o jakas wygrana w postaci sianka 😉 

Za samą arogancje i jakieś sztuczne wysokie mniemanie o sobie powinieneś ponieść osobną karę. Takie moje zadanie.

Co do sprawy. Na demko poczekasz, jak @rzarski powiedział, że będzie to będzie, może nauczysz się za ten czas pokory i cierpliwości. 

Obserwowałem cię 2 razy. W obydwu przypadkach miałem takie same odczucie, które popierały takie rzeczy jak nowe konto czy bardzo mała liczba przegranych godzin. Wiem, że może to byc zmiana konta lecz twoje akcje też nie są jakieś perfekcyjnie ładne. Podajesz info (według mnie) często za szybko, zdarza ci się wyjść perfekcyjny prefirem i co najważniejsze rzucasz celwonikiem po ścianach jakbyś sprawdzał otoczenie właśnie przez nie.

Co do twoich wypowiedzi na forum. Jak dla mnie tutaj powinieneś beknąć za swoją arogancje i oszczerstwo jakie rzucasz:

18 godzin temu, XXXTENDAWID napisał:

Po 2 ranga gold 4 niebedzie mi mowila ze odpalony jestem,moze wezcie swoja 5tke ja wezme swoja i zagramy nawet o jakas wygrana w postaci sianka 😉 

Pokazuje to tylko twój poziom w dyskusji. Oczywiście ocenę zostawiam wyższej administracji. Zwróciłem tylko na to uwagę.

• Like 1
  • Haha 1

Obserwowałem twoją grę na serwerze, a także oglądałem 2 demka. Powiem tak, trzeba mieć naprawdę dobry refleks żeby po terro zabić kogoś kto przebiega na midzie na b... zaraz może to nie refleks tylko na wh zobaczyłeś, a może nawet jakiś aimbocik co? Conajmniej kilka twoich fragów na demkach wygląda bardzo podejrzanie, ponieważ byś musiał robić naprawdę szybkie flicki, ale mniejsza o to, może to po prostu wina demka. Głównie chodzi mi o takie fragi gdzie wcelowujesz w kogoś kto zaraz będzie wychylał zza ściany a nawet nie masz o tym kimś pojęcia. Kilka takich sytuacji wyglądało naprawdę podejrzanie, nagle się odwracasz w jakimś nietypowym miejscu i wcelowujesz się tam gdzie wychodzi przeciwnik. Tak tak, wiem napiszesz pewnie że wszyscy mamy zepsute słuchawki. Tak wgl. nie wątpie w to że miałeś wcześniej jakieś konto, ale nikt bez dowodów ci nie uwierzy że masz x tysięcy godzin i jesteś najlepszy.

Jeszcze chciałbym dodać że oglądając demka jak i grę na serwerze tego gracza zauważyłem że używa on na voice-chacie conajmniej kilku przekleństw w jednym zdaniu - jest BARDZO niekulturalny. Prosiłbym kogoś o jakąś dodatkową karę dla tego pana jeśli jednak dostanie UB. 

• Like 3

Posted (edited)

Ehh jak dla mnie to weredyk jest jeden.  Sam osobiście też oglądałem demko i jak dla mnie grasz na Wh ino dobrze się kryje. 

Ponieważ DD2 nie ma jeszcze opiekuna proszę @SeeQ, @Kraxy bądź @Tysia o sprawdzenie oraz zamknięcie tego tematu bo robi się niepotrzebny SPAM ;/ 

Edited by Zbyniu
  • Like 1

Ewidentnie używasz jakich wspomagaczy, ban zostaje.

Brak unbana. Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...