Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
simba

Skarga na Admina - ekko

Recommended Posts

Twój nick: mDOPE
Link do Twojego profilu Steam: nie wiem jak to sie na telefonie robi bo obecnie nie jestem na komputerze 
Serwer: only dd2
Nick Admina: ekko
Data wydarzeń, godzina: 10.07/2019 20 40 około
Dowody (demko, screenshoty, świadkowie): <blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/XQqku5t" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/XQqku5t"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
Opis sytuacji: ekko zrobił ankiete na vertigo po ostatniej rundzie zmienił na tą mapę gdzie połowa osób tego nie chciała przed zmienieniem mapy na vertigo gdy wszedłem na serwer slapował wszystkich do 1hp i musieliśmy tak grać
Oczekiwania: degrade lub cokolwiek aby takie sytuacje się nie powtarzały 

Przykro, że musimy spotykać się tutaj, skoro jednak tego chcesz proszę bardzo :).

Dla sprostowania wszystkim osobom które, będą to czytały. Kolega wyżej ma rację co do tego, że zrobiłem ankietę odnośnie Veritgo oraz to iż slapowałem wszystkich do 1hp. Tylko drogi użytkowniku jest mały haczyk, ponieważ robiłem głosowanie odnośnie slapowania przy którym Ciebie nie było, ponieważ akurat wszedłeś na serwer. Slap do 1hp był w 2 rundach. Chciałem po prostu rozluźnić atmosferę aby nie było takiej przysłowiowej stypy i dodać trochę energii, trochę innej zabawy

Niżej można sobie przeczytać (dla chętnych polecam demko z dnia 10.07.2019 godz 20:40, czas na demku 2:12:20)

[SM] Vote successful. (Received 68% of 14 votes)[SM] The answer to Nextrunda_4fun? is: Tak.

[SM] Vote successful. (Received 86% of 14 votes)[SM] The answer to Chcecie_Vertigo? is: Tak.

Następnym razem radzę uważać na poziom swojej wypowiedzi ponieważ był bardzo niski mianowicie chodzi mi o to: 

Cytat

mDOPE dołącza do gry.

mDOPE‎ : kurwa  

mDOPE‎ : chyba was jebie

mDOPE‎ : KIRITO TY FLECIE

mDOPE : KIRITO FLET 1HP

Reasumując, slap do 1hp był na 2 rundy (z chęci graczy), mapa Vertigo została poprawnie zvotowana i nie było sprzeciwu, że połowa ludzi tego nie chciała.

Twoje wypowiedzi w grze, są na bardzo niskim poziomie. Wiem, że nie jestem psychologiem ale moim zdaniem działałeś impulsywnie, wkurzyłeś się wszedłeś na forum napisałeś skargę i po sprawie.

Do administracji:

Jestem w pełni świadomy swojego czynu i z godnością przyjmę sprawiedliwą karę.

• Like 3

1 godzinę temu, ekko96 napisał:

Chciałem po prostu rozluźnić atmosferę aby nie było takiej przysłowiowej stypy i dodać trochę energii, trochę innej zabawy

W zasadzie to jedno zdanie staje się motywem działań ekko. Nie mam nic do urozmaicenia rozgrywki, o ile jest to w dobrym smaku i nie jest nadużywane. Admin zrobił głosowanie, gdzie uzyskał aprobatę większości i miał prawo do zmienić mapę. Runda 4fun jest też czasem potrzebna, slapowanie jednej osoby dla zabawy już nie. Dlatego nie wyciągam konsekwencji od @ekko96, aczkolwiek chciałabym, żeby liczył się z tym, że skarga o nadużywanie uprawnień może się pojawić, jeśli będzie chciał 'rozluźniać atmosferę'.  Byle nie za często, nikt nie lubi przesłodzonej herbaty 😉

Co do autora tematu - ja nie mam pojęcia, jakim cudem ty jeszcze nie dostałeś gaga/bana za Twoje słownictwo. Jest karygodne i nawet nie zamierzam umieszczać Twoich wypowiedzi z serwera. Może ban na 7 dni będzie zimnym prysznicem.

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...