Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
GarpeQ NDK

Pytanie Dnia #9

Recommended Posts

Pytanie

Dnia #9

Pytanko:

==================================

Jakie jest twoje marzenie?

==================================

Mieć wierną Kobitę ;D

• Like 1

O znalezieniu wyleczalnego najbardziej zaawansowanego i tego mniej sposobu na raka.

• Like 1

Od kilku tygodni rozmyślam o tym jak fajnie było by mieć własne lokale w dużych miastach, tak Wwa, Wrocław, Gdańsk, Kraków itp.  a także w mojej miejscowości. 

Chciałbym otworzyć coś niecodziennego, miejsce dla młodych gdzie była by atmosfera jak nigdzie indziej, były by to duże obiekty, a z rozmachem jaki mam w głowie koszt takiego przedsięwzięcia wyniósł by pewnie kilka milionów, ale w sumie rozmach to złe słowo, nie rozmyślam o ogromnych budowlach, a o przyjemnych lokalach. Opisze co mam w głowie, Na pewno jedną z głównych części byłby bar/pub, bardzo przyjemnie urządzony, na ścianach były by blaty desek inne rzeczy do których mam zajawe od dłuższego czasu, na pewno było by dużo drewna, byłby przyjemny dwór, leżaczki, miejsce gdzie można sobie pochillować. Chciałbym żeby znalazł się tam także skatepark, jakiś mały basen, znalazło by się miejsce dla sklepiku z zajebistymi ciuchami. Było by to miejsce gdzie każdy mógł by czuć się jak u siebie, nie czół się skrępowany, gdzie można by było wyzwalać swoją kreatywność, łączyć zainteresowania i pasje, jedyne w swoim rodzaju. Oczywiście jest to bardzo odległe marzenie, sam koszt takiej działki w środku miasta byłby pewnie strasznie duży a co dopiero budowa. Ale cóż trzeb sobie czasem pomarzyć o miejscu gdzie chciało by się spędzić całe życie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...