Jump to content

Tablica ogłoszeń

GarpeQ NDK

[Przyjęte] Podanie na Moderatora - GarpeQ NDK

Recommended Posts

Imię: Miłosz

Coś o sobie:  Mam na imię Miłosz, lat 19 uczęszczam jeszcze (ostatni rok) do technikum Elektrycznego.  Pochodzę z Jaworzna i tu też mieszkam (Taka 100 tysięczna wieś koło Katowic ). Moimi Hobby jest praca na rzecz społeczeństwa, jestem Przewodniczącym MRM w Jaworznie. Uwielbiam robić coś dla społeczeństwa, wiem wtedy, że zostawiam coś po sobie, coś co możliwe i mnie przeżyje. Oprócz tego w wolnych chwilach pykam w CS:GO i WoT.  Swoje dalsze plany na życie wiąże z polityką także zapraszam do debat społecznych 😄

Dlaczego Ty:  To pytanie zawsze mnie zaskakuje i z nim jest największy problem. Wydaje mi się, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Posiadam odpowiedni kręgosłup moralny i nie jestem też już jakimś narwanym i chaotycznie zorganizowanym człowiekiem. Mam wszystko po kolei zapisane lub zapamiętane i konsekwentnie znajduje na wszystko czas. Na sieciach CS:GO też już jestem 3 lata więc wiem jak rozmawiać i obchodzić się z społeczeństwem serwerowni.

Doświadczenie: Prace ze społecznością zacząłem 3 lata temu właśnie na Słonecznym Duscie. Zaczęło się od Admina. Zawsze miałem dość duży kontakt z ludźmi i służyłem pomocą.  Z forami już pracowałem i nie było większych problemów.  Posiadałem też rangi wyższe na innych serwerowniach.

Ilość godzin na forum:  15h i 40 minut w trakcie pisania podania. Wiem, że warunek w tym aspekcie nie jest spełniony, ale nie oszukujmy się, forum jak zauważył kolega @pawelisto2 nie należy na ten moment do najaktywniejszych. Od siebie dodam, że jestem w stanie szybko to nadrobić.

Ile czasu możesz poświęcić na forum?:  Praktycznie każdą wolną chwile to jest coś około 5-6h dziennie. Niestety krótkich wejść mam wrażenie, że forum nie zalicza. Często obserwuje godziny i aż dziwie się, że na liczniku jest ich tak mało.

Znajomość regulaminu(1/10):  9

Znajomość silnika IPS(tak/nie): Tutaj kiedyś próbowałem się w to bawić i coś tam kojarzę mimo wszytko potrzebowałbym krótkiego poradnika.

Informacja odnośnie podania: Jest to 2 raz jak piszę podanie na to stanowisko więc stwierdziłem, że je tylko lekko odświeżę (Kosmetyczne zmiany). Nie pisałem na nowo podania bo napisałbym to samo tylko w innych słowach, nie o to chodzi. 

• Like 3
  • Minus 2

Tak sobie obserwuje to podanie i jak na razie za bardzo nikt się nie chce wypowiedzieć. I to jest już pierwszy minus, skoro nie masz żadnych wypowiedzi pod podaniem to chyba nie nawiązałeś za bardzo relacji z użytkownikami forum, pozytywnych czy negatywnych, polecam nie ważne kto pisze na chatboxie można się z nim wdać w rozmowę. Ilość wiadomości na chatboxie nie jest najwyższa ale ujdzie w tłumie, w moim przypadku jest to ponad 2 razy więcej wpisów. Czyli pierwszy wniosek jaki mi się nasuwa to słaba komunikacja z użytkownikami.  Jednak włożyłeś coś od siebie, widać że chciałeś też by forum się rozruszało, a chodzi mi o to że stworzyłeś serie "pytanie dnia".  Aktywnie wypowiadasz się pod postami na forum.  Ale jak na tak długi czas działania forum masz jednak trochę mało godzin nawet biorąc pod uwagę że mało się tu dzieje. Widać że jesteś łasy na tą rangę bo pierwsze podanie złożyłeś już w drugi dzień działania forum. Według tego co piszesz wyżej masz jakieś doświadczenie, i możesz coś do nas wnieść. 

Szczerze nie pamiętam cię z "dawnych czasów". Nie miałeś chyba jeszcze wyższej rangi, masz zapał. Gdybym ja był osobą decyzyjną skłaniał bym się za przyjęciem cię. Potrzebni są ludzie z zapałem. A człowieka gdy się nie sprawdzi zawsze można wywalić. 

Zachęcam wszystkich którzy mieli do czynienia z tym oto osobnikiem do pisania swoich opini o nim. Pozytywnych czy negatywnych, można też powyciągać jakieś brudy. 

Lepiej zawsze mieć jakieś wypowiedzi pod podaniem niż nie mieć. 

• Like 1

Po rozmowie z Administracją oraz Lothbrokiem stwierdzam, że warto dać Ci szanse. Podoba mi się Twoje zaangażowanie w życie forum, a szczególnie w dział redakcji, mam nadzieję, że teraz Twoja aktywność nie spadnie, a wręcz przeciwnie, jeszcze wzrośnie. Jedynym minusikiem jest to co napisał Lothbrok, czyli brak wypowiedzi, ale zobaczymy, jak wykorzystasz szansę.
Jeżeli będziesz potrzebował krótkiego instruktażu zgłoś się do mnie lub Lothbroka.

Gratuluję awansu!☀️💪

Gratulacje! Zostałeś przyjęty.
Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...