Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
MJS

Cod Mod Sinmain

Recommended Posts

Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198207639565/
Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:201764704
Nick oskarżonego: Sinmain
Data wydarzeń, godzina: Demko jest z 15.08.2019r. o godzinie 18:43, jednak nie tylko na tej mapie lata odpalony.
Dowody (demo/ screenshoty/świadkowie): http://80.gotv.pro/srv43697/auto0-20190815-184341-185192745-de_dust2_old-_____PL__Sloneczny-Dust.pl______CodMod_______128_TR_______Skiny_kosy_.dem.zip
Świadkowie: @RIKO @THE WALKING BREAD
Opis sytuacji:  Jest to opis demka, które podałem wyżej, a jeżeli chodzi o opis gracza, to według mnie i osób podanych wyżej jest odpalony.
 11:00 - wszystkie 3 skany przez bramę w jednego gracza, a na końcu magicznie przez smoke go trafił
12:05 - celownik podąża przez bramę równo z ciałem terrorysty i na końcu oczywiście celny skan
12:35 - według mnie ten strzał był za szybki, coś w rodzaju aimlocka lub triggera
13:21 - kolejny idealny skan w ciało przeciwnika, jednakże tym razem zobaczył, że gracz się wycofał więc zaprzestał dalszym skanom, a nie jak w poprzednich rundach gdzie skanował ciągle po 3-4 razy
14:55 - magiczny no scope w ciało przeciwnika (trigger/aimlock)
Oczekiwania:  Ban permanentny, oraz usunięcie go z Hlstatsów

Niecałe 1k godzin, jak na tyle czasu w tej grze jest naprawdę utalentowany. Totalny pewniak, sprawdzeniem miejscówki jest zerkniecie na sekundę, wchodząc na B gdzie nie było wiadomo gdzie jest przeciwnik i nawet nie sprawdził podestu tylko od razu w site. Raz wychodzi na gale zerkając na sekundę tylko na shorta i wcelowuje się w dolny, ale w następnej rundzie już jakby dolny nie istniał wcelowuje się na palmę. Jeśli taki człowiek nie wyrwie banicji to zgłaszam go na tryouty do AGO, bo taki talent nie może się zmarnować na naszej ubogiej polskiej scenie e sportowej 🙂

• Like 1
  • Haha 1

jeśli na 20 min +/- mapy dajecie 5 przykładów gdzie oskarżeniami są skany to ja gratuluję. Polecam pobrać demka z innych mapek i popatrzyć jak np; Noscopem robię 1vs5 (aim lub trigger zapewne) skanuje bs na weestwood (oczywiście celnie i też trigger bądź wh) czy też strzelam flicki jak dzisiaj na trainie v1 🙂  @RIKO sprawdzenie miejscówek zależy od informacji które widzisz na mapie, bo patrząc na to co napisałeś nie patrzysz na mapę gdy np ktoś kogoś zabije i UWAGA; jest to tam pokazane. Znając trochę grę możesz oszacować gdzie dany człowiek może się przemieścić a znając nick znasz już trochę styl gry. No ale 1kh na mainie to przecież talent, wcale nie było opłacalne kiedyś sprzedawanie globali czy też boosting na czyiś kontach. Pozdrawiam i czekam na osoby które są upoważnione do wydawania werdyktów 

Oglądałem demko nie raz, poprosiłem o ocenę wszystkich adminów cod moda jak i załogę SD.

Oceny są jednoznaczne. 

Otrzymałeś PermBana.
Temat Zamknięty.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...