Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
SeeQ

Przyłączenie sieci RavensNest.pl

Recommended Posts

Witam! ☀️

Nadszedł dzień, w którym nasze słońce musi rozświetlić ciemność, która zapanowała nad RavensNest. Po wielu rozmowach wspólnie stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie przyłączenie owej sieci do naszych struktur. Miejmy nadzieję, że pomoże nam to w rozwoju naszej sieci, a nowe osoby zostaną ciepło i z należytym szacunkiem przez was przyjęte!

Mam również informację dla osób wyczekujących serwera JailBreak! Zaraz po wypromowaniu i doprowadzeniu do świetności aktualnych serwerów przewidujemy natychmiastowe otwarcie JB! Będzie to możliwe dzięki wsparciu ze strony osób, które wymienię poniżej, wraz z ich nowymi rangami oraz obowiązkami:

- @ICD - Junior Administrator - jego rola nie jest zdefiniowana, jako Junior Administrator musi on ingerować w prawie każdy aspekt sieci, zarządzać ludźmi i wyznaczać ich cele oraz role. Odpowiedzialny będzie również za przeprowadzanie comiesięcznego restartu HLStats. Będzie on wsparciem dla opiekunów, których będzie zastępować podczas ich nieobecności, a także pomagać rozwiać wątpliwości w różnych kwestiach. 

- @Inext - Technik - jego zadania będą ściśle określone, Inext będzie odpowiadać za stan techniczny trzech naszych serwerów, będą nimi: Only DD2, Only AWP i Retakes. Od teraz to on będzie miał ja pod swoimi skrzydłami i wierzę, że wyjdzie im to na dobre.

- @Ga_Briel - Opiekun MultiArena 128TR - Areny są aktualnie w opłakanym stanie, potrzebują osoby z pomysłami, która pomoże im się podnieść z kolan oraz wyprowadzi je na prostą. Pokładamy nadzieję w Ga_Brielu i liczymy na to, że podoła on wyzwaniu. 

Powyższe osoby są idealnym uzupełnieniem naszej kadry, pokładamy w nich duże nadzieję. Wiemy, że dzięki temu sieć dużo zyska i będzie się rozwijać jeszcze prężniej i lepiej!

• Like 9
  • Haha 7

mam nadzieje ze bedzie to owocna współpraca ;D

No takiego obrotu spraw to się nie spodziewałem, muszę przyznać. Chociaż nie zmienia to postaci rzeczy, że nadal pozostaje to Korea.

• Like 1

Bardzo fajnie, że inne sieci potrafią nawiązać ze sobą współprace! Trzymam kciuki, żeby zostało tak do końca 😉

I żyli długo i szczęśliwie xD.

Miejmy nadzieje, że wspólnymi siłami wyniesiemy SD na szczyt 🙂

Ekipę mamy nawet fajną serwerów też nie brakuje. 

A no i oczywiście gratki awansów.

• Like 3

Ooo inext a przywiało xD

A tak bdw powodzonka w współpracy ;D

Powodzenia 

Jak na razie wychodzi na plus oby tak dalej!

Współpraca przyniosła same dobre zmiany. Maszyna ruszyła i wygląda na to, że nic nie będzie w stanie jej zatrzymać! Jestem dumny z naszej społeczności, z tego jak dobrze przyjęliście nowych członków naszego zespoły! Wszystkim należą się brawa 😄.

Temat zamknięty.

• Like 1
  • Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...