Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
m4ki

Cod Mod Klasy

Recommended Posts

Tak się zastanawiam nad tym co by było gdyby usunięto topowe klasy bucka, predatora, snajper VIP, tropiciela i na ich miejsce wstawić inne mniej lub więcej dobre klasy. Jak dla mnie nowe postaci - nowy gameplan. Ja bym pograł na nówkach. A wy co sądzicie, katujemy dalej te same klasy?

Po co wyrzucać grywalne klasy skoro ludzie lubią nimi grać? Jak już to trzeba wywalić klasy zupełnie niegrywalne i zastąpić je nowymi.

Dla mnie grywalnymi klasami są wyżej wymienione można na dalekie odległości i bliskie zabijać bez problemu ze względu na bronie/dzięki temu że mają specjalną umiejętność pasywna pomagająca w movemencie czy w wykrywalności. Trafne jest pare klas spośród kilku stron wyboru. expie teraz predatora na perkach. Jakies 3 klasy dodatkowo do wyboru byłoby spoko. Tylko nie mam pomysłu jakie. przeciwnicy na radarze, granat wh, auto bh, wgrany moduł, obrażenia +int, 1/x oślepienie, 1/x obrócenie, szybkie przeładowanie + coś jeszcze. Tylko ciekawe jak to wpłynie na rozgrywkę i graczy. Czy będą chcieli grać jeżeli bd większy wybór i więcej kontr na klasy.

Szczerze mówiąc to chcesz usunąć klasy, które w jakiś sposób dają życie temu cod modowi. Szczególnie tropiciel, który tak naprawdę jest chyba jedyną klasą zwykłą, która jest w stanie w miarę często zabić gracza z wyższym poziomem. Trochę testuję tych klas rzadko używanych i powiem szczerze takim szpiegiem prawie nie da się zabić bucka z 210hp bo bije 3 głowy z usp, a on i tak wychodzi z tego z ciągle przyzwoitym stanem zdrowia, dlatego jak dla mnie to właśnie trzeba zrobić coś z tymi klasami, żeby miały lepsze możliwości na zabicie kogoś z wyższym poziomem.

Z tego co słyszałem to buck ma mieć i tak już jakieś nerfy, więc może akurat po tych zmianach będzie zbalansowany, bo teraz jest naprawdę przesadzony.

• Like 1

Klasy które są grywalne nie będą usuwane ale te klasy które są prawie nie grane znikną i zastąpione zostaną nowymi lub zmienionymi starymi klasami np wróci dokkaebi i bedzie miała lepszą umiejętność ponieważ jej skill bedzie dawał widzenie niewidzalnych jednostek.

• Like 3

Posted (edited)

Ok. Dzisiaj widziałem dodane klasy. Są ciekawe. dokkaebi moim zdaniem powinien jeszcze dostać buffa, a zabójca z tym dmg na 200lvl będzie op. Tej klasy nie nerfić  😄

Edited by ghostbartek
interpunkcja

Moim zdaniem klasy które są mniej popularne bądź zbyt op w grze powinny być albo usunięte albo zrobiony downgrade, wtedy moim zdaniem będzie więcej graczy którzy są nowi :)

Tak jak @Kevcio napisał. Klasy grywalne nie zostaną usunięte. 

Klasy które są OP zostają przez nas wyłapywane i z każdym resetem lvl wprowadzamy zmiany. 

Klasy wgl nie grywalne tak jak @Kevcio wspomniał albo będą przerabiane albo będą zamieniane innymi. 

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...