Jump to content

Tablica ogłoszeń

KUTABENG69

PROPOZYCJA

Recommended Posts

Żeby zebrać 10 najlepszych graczy na słonecznym a potem zrobić  2 drużyny po 5 w jednej i rozegrać turniej fajne spędzenie czasu i jeszcze rozszerzenie komunikacji pomiędzy kolegami którzy siedza za monitorem 

Osobiście sam miałem już pomysł zrobienia turnieju Słonecznego Dusta.  

Mam juz pomysł na cały turniej w trzech formatach (5vs5, 2vs2 lub 1vs1) jak i dodatkowym formacie (H&S). Pozostaje tylko kwestia zgody administracji i odpowiednie osoby do pracy nad takim turniejem. Oczywiście też kwestia Nagród pozostaje pod znakiem zapytania. 

Myślę, że w przyszłości na pewno taka inicjatywa się pojawi jednak, żeby to dobrze wyglądało potrzebny jest sztab ludzi i czas. 

Kwestia turnieju i jego formy stoi jeszcze pod znakiem zapytania, ale... No właśnie ale. Mogę zdradzić, że planujemy w najbliższym czasie zorganizować pewnego rodzaju turniej. Nie chcemy się z tym śpieszyć gdyż wymaga to dużo nie tylko od nas, ale od samej społeczności. Musimy wiedzieć, że gracze będą się cieszyć z owego turnieju, że zaproszą swoich znajomych, będą walczyć do końca i cieszyć się z gry. Chcemy, w miarę możliwości, wystrzegać się osób, które próbują wejść na amatorską lub półprofesjonalną scenę CS'a i przyszłyby tylko po to, by zgarnąć nagrodę. Całe wydarzenie będzie zorganizowane przez graczy dla graczy. Będzie przeznaczone w głównej mierze dla was. Dla osób, które grają na naszych serwerach i cieszą się z możliwości bycia tutaj. Możecie już powoli zbierać drużyny/pary, przygotowywać się i wyczekiwać tematu ogłaszającego wydarzenie. Forma turnieju oraz eliminacji będzie zależała od ilości drużyn/par, wszystko jest w waszych rękach.

Swoją drogą dziękuję za propozycję, miałem okazję by uchylić trochę rąbki tajemnicy 😄.

Temat zamknięty.

• Like 1
  • Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...