Jump to content

Tablica ogłoszeń

Sign in to follow this  
Ninja

Surf RPG Kilka drobnych propozycji

Recommended Posts

1. Proponuję usunięcie masek, ponieważ przeszkadzają one w oglądaniu powtórek jak i demek. Więc nie można jednoznacznie określić czy dany gracz potrafi strzelać czy to raczej jakieś haxy. 

2. Zmiany w randze *VIP*. Aktualnie ten vip kosztuje 7 zł a naprawdę płaci się tylko za brak obrażeń od upadku więc nie oszukujmy się jest to bez sensu. A więc wychodzę z propozycjami aby troszkę ulepszyć tę usługę.

-10 kredytów za kupienie vipa na 30dni, 20 za 60dni i 30 za 90 dni.

-Dostęp do kupowania tylko i wyłącznie pistoletów.

-Dodać hełm bo obecnie jest tylko kamizelka. 

-Ustawić limit P90 i Autokamp na 1 szt.  (oczywiście zostawić podnoszenie tylko dla VIP)

-Dostęp do ustawiania sobie rękawiczek.

Mam nadzieję, że przynajmniej część propozycji zostanie dodana.

Poruszę jeszcze temat bouncy bullets....
- wielu graczy się skarży na to iż jest to bez sensu, ponieważ zatrzymuje, jeżeli trafi sie tylko 1 strzalem na 1 poziomie.. Radzę dodać procentowe działanie tego.

Według mnie wszystkie propozycje są jak najbardziej okej. A co do bouncy bullets to nie ukrywajmy ale jest op, nieraz trafiłem kogoś w powietrzu i spaść już niestety nie spadł proponuje albo usunąć albo zrobić żeby na 1-wszych poziomach nie zatrzymywało 

• Like 1

Wszystko jest niby ok, ale...

Co do vipa, którego możemy kupić za kredyty to się nie zgodzę bo serwer jakoś musi zarabiać na opłacenie samego siebie. Tak więc jak dla mnie słaba opcja.

Jednak dla vipa można dodać coś bo jednak sam brak obrażeń od upadku to mało.

• Like 1

@FredBear nie zrozumiałeś tego z kredytami xD

Chodziło że za zakup vipa otrzymuje się kredyty a nie możliwość kupowania vipa za kredyty. 

boost dla vipa w postaci no fall dmg jest op także nwm czy nawet pkt w znikomej ilosci są fair.

Irytujące jest oglądanie zasłoniętego demka, z maskami też się zgadzam usunąć te które zasłaniają obraz.

bouncy bullets z każdym strzałem spowalnia o 10% speeda przeciwnika/ zmniejszyć koszt i szansa na spowolnienie wzrasta z poziomem jakoś max 20% na ostatnim lvl.

Wszystkie maski zasłaniają, tylko nie czapki. A czapki są może 2. 

1. Maski raczej zostaną usunięte. 

2. Do vipa zostanie dodany hełm, być może rękawiczki. Nad resztą można pomyśleć, ale na razie tylko to.

Bouncy Bullets, działanie ma zostać osłabione, jeśli coś nie pójdzie, cały czas będzie zbyt op, być może zostanie to usunięte. 

Temat zamknięty.

Edited by Lothbrok

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...