Jump to content

Tablica ogłoszeń

pro100wokoxD

Only Mirage [Przyjęte] Podanie na admina - s1 do globala

Recommended Posts

Nick Steam: od s1 do globala
Steam ID:  STEAM_0:0:506899874
Link do profilu Steam:http://steamcommunity.com/my/profile{/url 
Link do profilu HLStats: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=48019
Znajomość SM (1-5): 3
Byłeś/aś już kiedyś adminem?: tak,bylem prze okres 1.5 roku
Dlaczego Ty?: Ponieważ serwer dopiero powstał i jest mało adminów, jestem aktywny na serwerach słonecznego jestem bardzo znanym graczem na multikarach mam kontakt z wieloma adminami na codzień jestem spokojną osobą. myślę ze będę odpowiednia osobą na to stanowisko.
Coś o sobie: witam jestem Klaudiusz mam 16 lat pochodzę z województwa śląskiego we wolnych chwilach lubię grac na komputerze lub grac z kuplami w piłkę nożną
Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE):  oczywiście, ze tak

• Like 2

Hmm jestem na TAK

Moją decyzję mogę poprzeć tym iż kolega wykazuję chęci pomocy w rozwijaniu nowo powstałego serwera jakim jest de_POLSKA, a to się ceni, bo chętnych ludzi do pomocy nigdy nie za wiele 😄 dodatkowo, kolega znany z arenek, kulturalny, pozytywnie nastawiony do nowych osób, komunikatywny. Co więcej znajomość sm ma na ponad przeciętnym poziomie- co wskazuje na doświadczenie, akceptuje składkę, no i jest w odpowiednim wieku :D. 

• Like 1

Jestem na tak 

Jest ambitny wykazuje zainteresowanie serwerem i spędza na nim dużo czasu zna komendy. 

• Like 1

Jestem na TAK

+ brak adminów

+ chęci do pomocy

+ kultura

+ doświadczenie

+ wiek

+ wytrwałość w pisaniu podań 😛 

• Like 1
  • Haha 1

Jestem za 

Serwer dopiero powstał poznałem kolegę bardzo miła osoba

+za doświadczenie

Jestem na TAK

+Sm

+Chęci

+Przyjazny 

+Doświadczenie

Jestem na TAK

Pojawia się na arenkach, zawsze miły i przyjazny dla wszystkich graczy. Dodatkowymi plusami są znajomość SM oraz doświadczenie, a na pewno takie cechy są w tym momencie potrzebne na nowym serwerze. Jest to człowiek, który na pewno zachęci nowych graczy do gry na tym serwerze.

Aa masz czemu nie.

Jestem na Tak.

+ Sm

+ Chęci

+ Brak administracji na serwerze

+ Skladka

P.s musisz wiedzieć ze musisz miec taka sama nazwe na steam jak i tutaj na forum xD

Wszystkie opinie są pozytywne. Od siebie mam parę uwag, do których musisz się zastosować, jeżeli chcesz utrzymać się na stanowisku Admina.
Po pierwsze:
"✖ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników,"
No i po drugie:
"✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 250 godzin w CS:GO"

Mam nadzieję, że zastosujesz się do pierwszego punktu. Drugi wymóg postaraj się spełnić w jak najkrótszym czasie.
Postanowiłem Ci dać szansę, a więc... Witam w gronie Administracji serwera Only Mirage!

Gratulacje! Zostałeś przyjęty.
Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...