Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/23/2021 in all areas

 1. Dnia 25.07.2021(Niedziela) o godzinie 20:30 W ten dzień wszyscy wchodzą na Discorda na kanał "Niedzielne Granie" i będziemy wspólnie rozmawiać i chodzić grać na naszych serwerach (W tym tygodniu Only AWP, OM#1 oraz OM#2). W ten dzień również będziemy rozdawać nagrody typu VIP oraz waluta serwerowa. Zapraszamy wszystkie osoby chętne na Discorda o godzinie 20:30 Zaproście wszystkich.
  8 points
 2. Nick Steam: kooko12 Steam ID: STEAM_1:0:145975277 28:42 26 0 active 196608 Wiek: 18 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/kooko12/ Link do profilu HLStats:https://sloneczny-dust.pl/profile/312-kooko/ Znajomość SM (1-5): 3 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Tak Dlaczego Ty?: Chcę pomóc ożywić społeczność serwerową Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, prowadzę aktywny tryb życia, nigdy nie przenoszę sprawy prywatnych na serwer, Akceptujesz regulamin? (TAK/NIE): TAK Akceptujesz składkę? [5 zł] (TAK/NIE): TAK
  1 point
 3. + Wiek + Regulamin + SM + profil + HlStatsX Jestem na TAK
  1 point
 4. Jestem na tak: +chęci +wiek +regulamin -sm
  1 point
 5. 1 point
 6. Jeśli będę miał czas to na pewno wpadnę
  1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. Oceń sieć Słoneczny-Dust w skali 1-10: 9 Szczegółowy opis opinii: Oceniłem serwer na 9, ponieważ niczego do tej pory nie spotkałem co by obniżyło moją opinię, na serwerze gra się fajnie, z ludźmi da się pogadać jakoś normalnie, administracja też nie jest zła, ogólnie to wszystko jest git prócz tego że graczy brakuje, ale to już nie od właścicieli zależy Kto/Co miał(o) największy wpływ na Twoją opinię?: Gracze, oraz to w jaki sposób serwer jest zrobiony. Pozdrawiam czytających.. Floreczek
  1 point
 10. Nick Steam: Qutasi Steam ID: STEAM_0:0:163194815 Wiek: 20 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/K1SaOOO/ Link do profilu HLStats: https://hlstatsx.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1556 Znajomość SM (1-5): 2 Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Nie Dlaczego Ty?: Na server natrafiłem rok temu i nie ukrywam spodobała mi się rozgrywka na serverze grałem na nim do momentu upadku , dlatego chciałbym wspomóc administrację w odbudowie servera OM1. Wieloletnie doświadczenie zdobyte poprzez granie w CS, pozwala mi określiść w jakimś stopniu czy dana osoba p
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...