Jump to content

Tablica ogłoszeń

SeeQ

Administrator
 • Content Count

  359
 • Posts on chatbox

  370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17
 • Time Online

  5d 8g 34m 13s

SeeQ last won the day on November 2

SeeQ had the most liked content!

Community Reputation

216

About SeeQ

 • Rank
  Master Guardian II

Recent Profile Visitors

6,035 profile views
 1. @Raksio, @ICD, proszę o zajęcie się tematem oraz podjęciu odpowiednich decyzji, a także kroków. Pozostawiam całą sprawę wam, liczę na to, że mnie nie zawiedziecie 😉. W razie pytań wiecie gdzie mnie szukać. @FredBear, @Jexenux, rzućcie okiem na ten temat, przeanalizujcie go i podejmijcie jakieś kroki, wykażcie się własną inicjatywą, może raksio i ICD to docenią. Skontaktujcie się z opiekunami, nawiążcie współpracę i dojdźcie do czegoś sensownego. W razie pytań kierujcie się do @Raksio i @ICD. @Mazur, dziękuję za propozycję, na pewno wyciągniemy z niej wnioski i postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy. Wyżej już napisałem kto będzie za to odpowiedzialny, możesz się oczywiście do nich zgłosić, jeżeli będziesz chciał w czymś pomóc lub coś doradzić. Zachęcam Cię również do aktywnego uczestniczenia w życiu naszego forum, miejsce tutaj by się dla Ciebie znalazło 😉. Jest dokładnie tak jak mówisz, niektórzy zbyt bardzo trzymają się przetartych ścieżek, schematów i zasad. Ja sam kadrze podkreślam, żeby wykazywali się własną inicjatywą i szukali nowych, lepszych, nieszablonowych rozwiązań dla danej sytuacji lub systemu. Powoli efekty tego widać, ale niestety nie mam na tyle czasu by cały czas przy tym siedzieć 😕.
 2. @ICD, @Lothbrok, @GarpeQ NDK, proszę o wypowiedzenie się.
 3. Niestety mało osób wbiło na serwer i nie przyniosło to dużych skutków, ale dziękuję za inicjatywę! 😄 Temat zamknięty.
 4. SeeQ

  Urlop-Spr1NtuŚ

  Ogarniaj tam szybko swoje życie 😜. Urlop przyjmuję. Temat zamknięty.
 5. Urlop przyjmuję. Ogarniaj szybko sprawy prywatne 😜. Temat zamknięty.
 6. SeeQ

  Tłumaczenie

  Dziękuję za zgłoszenie błędu, owszem nie sprawdziłem linku aktywacyjnego, który przekierowywał na angielską wersję strony. Przetłumaczyłem już cały proces rejestracji. Temat zamknięty.
 7. SeeQ

  Hejo

  Witaj, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Zapraszam również do aktywności na forum, a może także tutaj rozkręcisz jakąś karierę 😄.
 8. SeeQ

  Siemano

  Hohoh, a któż to zawitał na naszą sieć. Widzę powrót starej krwi 😜.
 9. SeeQ

  Hej

  Czyść czyść, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej 😄.
 10. Witam na naszej sieci! Muszę kiedyś w końcu wejść na ten serwer, ale pobieranie CS'a jest takie męczące :c 😂.
 11. SeeQ

  Siemaneczko

  Witaj na naszej sieci! Liczę na to, że zostaniesz z nami na dłużej. Może nawet szykuje się Twój wielki powrót na Admina Arenek? 😄
 12. SeeQ

  Witam

  Również liczę na to, że spędzisz u nas przyjemnie czas. Zapraszam do aktywności zarówno na serwerach jak i na forum 😄!
 13. SeeQ

  Ahoj!

  @Freezy, mam nadzieję, że wciąż chcesz piastować funkcję Admina serwera. Zapraszam również do aktywności na naszym forum!
 14. SeeQ

  Witam

  Czyść czyść nasz nowy Opiekunie 😄!
 15. SeeQ

  Witam :)

  Również liczę na to, że przyjemnie będzie Ci się spędzało tutaj czas 😄. Zapraszam do aktywności na forum jak i na serwerach!
×
×
 • Create New...