Jump to content

Tablica ogłoszeń

Moderator

Zbyniu

Moderators
 • Content Count

  431
 • Posts on chatbox

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Time Online

  1d 20g 24m 22s

Zbyniu last won the day on November 25

Zbyniu had the most liked content!

Community Reputation

138

5 Followers

About Zbyniu

 • Other groups Admin - Only DD2
  Opiekun - COD Mod 128
  Member
 • Rank
  Master Guardian Elite
 • Birthday 11/09/1993

About user

 • First name
  Paweł
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Wałbrzych
 • Favourite server
  Cod Mod

Recent Profile Visitors

726 profile views
 1. Zbyniu

  Biblioteka Trap

  Nawet daje radę xD. Ale trzeba mu przyznać paluchami wymachuje jak świr xD Temat zamknięty.
 2. A nom słuchało się takich kawałków 🙂 Temat zamknięty.
 3. Zbyniu

  Witam

  To chyba dawno mnie tam nie bylo bo nazwy nie kojarzę xd. Witaj
 4. Zbyniu

  Priviet!

  Witaj witaj 🙂
 5. Zbyniu

  Hejka

  Jeszcze raz witaj na naszej skromnej sieci 🙂 Temat zamknięty.
 6. Zbyniu

  SIema

  Witaj 🙂
 7. Zbyniu

  Witam

  No witaj witaj xD. Lepiej późno niż wcale.xD
 8. Jestem na Tak. + składka + składka/ akceptacja regulaminu + mój admin xD + aktywność na TS ku
 9. Emm dobra miałem się nie wypowiadać ale, że sam autor tematu napisał mi na PW żebym wyraził swoje zdanie to, to uczynię. Pierw trochę formalności: Wiedz, że jak bym posiadał rangę [email protected] bądź moderatora otrzymałbyś warna za ten temat. Po 1. to jest dział do składania rezygnacji z danej funkcji i będąc np. [email protected] który zarządza Opiekunami ch**j by mnie strzelił widząc takie coś.Masz prosty wzór który powinieneś zachować. Powód powinien być krótki i na temat. Po 2. jak już wspomniałem to jest dział do składania rezygnacji a nie do wypisywania jakiś gówno żali połączonych z podziękowaniami i pożegnaniem. Masz odpowiedni dział do tego To teraz przejdźmy do Ciebie. Piszesz o Swoim wkładzie w sieć, hmm czyli edycja map oraz stworzenie grafik i co oczekujesz w zamian [email protected], Administratora czy od razu Właściciela? Człowieku za prace graficzne możesz jedynie dostać Grafika... Wspomniałeś również, że z góry ustalone jest iż nie dostaniesz rangi wyżej niż Opiekun. A nie pomyślałeś, że nie chodzi tutaj o rangę tylko o dostęp do forum czy też serwerów? Może się obawiają powtórki z historii jak dostałeś rangę [email protected] Technik. Jak sam widzisz może nie dorosłeś jeszcze do wyższych stanowisk. Trzeba było siedzieć na dupie jako Opiekun może i Grafik. Dorosnąć, zmądrzeć i wtedy rozmawiać o "awansach". A tak to wylałeś jakieś śmieci tutaj i co ? Jedyne co możesz to iść sobie na 2 sieć na której masz Grafika i tam próbować szczęścia. P.s sory że tak z góry piszę ale jak dla mnie jesteś dzieckiem. Jest między nami 9 lat różnicy więc wiesz. A teraz ponieważ mam do tego uprawnienia zamykam ten temat i nie po to by odciąć Ci możliwość wypowiedzenia się tylko dlatego, iż osoba nadzorująca Opiekunów (z tego co się dowiedziałem to @Kraxy) nie uczynił tego w tym samym dniu co napisałeś te bzdety. Uprawnienia myślę że ktoś Ci odbierze. Temat zamknięty.
 10. Osobiście jestem na NIE. Ową range pełnią tutaj Junior Administratorzy, którzy mają dostęp do wszystkich serwerów. Kolejną sprawą jest to co piszą osoby wyżej np @RIKO nikt nie jest w stanie zapamiętać tyle regulaminów oraz spełnić wymóg frekwencji na serwerach. Miałem w sumie więcej w głowie ale mi teraz uleciało po 10h pracy.
 11. aaa w sumie to pykne sobie Peja xD
 12. Tak tutaj sprawę znam nieco dokładniej więc wiem co i jak xD. Dzięki za czas spędzony na serwerze jako admin, bo jako gracz mam nadzieje, że jeszcze sie zobaczymy. Uprawnienia jeszcze dzisiaj Ci zabiorę 🙂 Temat zamknięty.
×
×
 • Create New...