Jump to content

Buczu

Sponsor
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  6g 12m 28s

Other groups

Member

Buczu last won the day on August 28 2019

Buczu had the most liked content!

Community Reputation

13

1 Follower

About Buczu

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

709 profile views
 1. Ooo inext a przywiało xD A tak bdw powodzonka w współpracy ;D
 2. Buczu

  Donacja-Buczu

  Wybrana metoda donacji: paypalKwota donacji: 40 złLink do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198192914414Co skłoniło Cię do udzielenia wsparcia: A tak sobie wbije topke ? Potwierdzenie :
 3. Wybrana metoda donacji: paypalKwota donacji: 50 złLink do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198192914414Co skłoniło Cię do udzielenia wsparcia: Fajny żółty kolorek na forum ;D, a i pieniądze się przydadzą na rozwój ? Potwierdzenie :
 4. Jestem na tak +wiek +aktywność +byłeś już adminem +braki w administracji serwera
 5. Jako iż dosyć dawno nie wchodziłem na serwer ZM to nie kojarzę cię więc nie będę się odnosić do ciebie tylko do podania, a zdanie o tobie można wyrobić później oby pozytywne :p Jestem na Tak +wiek +SM +Byłeś już adminem +Znasz tryb i będziesz zapewne wiedzieć co robić w danej zaistniałej sytuacji na serwerze. ps. Nie to steamid podałeś ;D
 6. Chwilę pograłem dzisiaj na serwerze i zauważyłem że nerwowy z ciebie człowiek, a przynajmniej tak mi się zdaje i to jest moja subiektywna ocena, ale przecież każdemu się zdarza :p Ale co do podania: Jestem na tak +wiek +brakuje administracji +Byłeś już adminem więc wiesz co trzeba robić +SM +Razem z wiekiem zapewne idzie również cierpliwość i spokój które są potrzebne na ZM ;D
 7. Buczu

  Donacja-Buczu

  Wybrana metoda donacji: przelewKwota donacji: 50 złLink do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198192914414Co skłoniło Cię do udzielenia wsparcia: Z siecią słononeczny-dust zaczynałem przygodę z cs-go, tak gdy powstaje od nowa wypada wspomóc ich, aby mogli rozwijać sieć dalej. Jak to mówią "stara miłość nie rdzewieje" ? Potwierdzenie przelewu:

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...