Jump to content

Kreeon

Moderators
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Other groups

Admin - Zombie Mod Member Graphician

Kreeon last won the day on November 6

Kreeon had the most liked content!

Community Reputation

144

About Kreeon

 • Rank
  Master Guardian II
 • Birthday February 28

About user

 • First name
  Piotrek
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Camp Crystal Lake
 • Favourite server
  Zombie Mod

Recent Profile Visitors

1,257 profile views
 1. Mojżesz nie miał arki. Które koło nie skręci na zakręcie?
 2. Nick Steam: Kreeon 乡 Steam ID: STEAM_0:0:526789113 Wiek: 17 Link do profilu HLStats: https://hlstatsx.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5084 Dlaczego Ty?: Jestem osobą która wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej może to zrobić. Moje najważniejsze cechy to szczery, pomysłowy, miły, nie dający sobie wejść na głowę. Dodatkowym plusem jest, iż pracowałem już w grupie na ZM jako Admin, wywiązywałem się na niej jak najlepiej to potrafiłem. Szybko się uczę, więc myślę iż powierzenie mi danej rangi nie będzie złą decyzją oraz aktualny zespół administracyjny ZM będzie z mojej o
 3. To w takim razie bez sensu pisać podanie. Temat zamknięty.
 4. Widzę, że temat olałeś, więc.. Temat zamknięty.
 5. Dlaczego dałeś link do HLStats innego gracza? Masz czas do jutra do 16:00 na poprawę Steam ID oraz HLStats, w przeciwnym wypadu temat zostanie zamknięty. //Edit: Jeśli minął czas na edycję, napisz do mnie na PW podając prawidłowy Steam ID oraz HLStats.
 6. Błędne steam ID oraz hlstats. Masz czas na poprawienie tego do jutra (12.10.2020) do godziny 16:00, w przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty.
 7. Szczerze w sumie z miejsca można zamknąć ten temat. Jeśli nie byłeś adminem, a swój SourceMod oceniasz na 4, to naprawdę jesteś niesamowity. Założę się, że wymagań też nie czytałeś.
 8. Polecam zapoznać się z wymaganiami: ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✖ Posiadanie publicznego profilu Steam (godzin i gier) ✖ Posiadanie minimum 5 lvl'a Steam.
 9. Dziękujemy za te miłe słowa! Dzięki Wam tworzymy tą niesamowitą społeczność! Temat zamknięty.
 10. Z powodu nieaktywności autora temat zamykam. Temat zamknięty.
 11. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator - 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Pietruch 4. Najlepszy Organizator @3majsie1995 5. Najlepszy Redaktor - 6. Najlepszy Grafik - 7. Najlepszy Serwer Zombie Mod 8. Najlepszy Admin Serwera @DGexpire 9. Najlepszy Gamer @norbixu 10. Człowiek miesiąca - 11. Najbardziej pracowita osoba @MacCzarek 12. Najbardziej leniwa osoba @Pietruch 13. Największy śmieszek @Pietruch 14. Największy no-life @norbixu 15. Największy hejter @Pietruch 16. Największy płaczek - 17. Największy mądrala - 18. Najbardziej pomocna osoba @3
 12. Proszę bardzo: https://imgur.com/a/DbU8Q6p
×
×
 • Create New...