Jump to content

Pietruch

Halloween 2020
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Other groups

Admin - TeamSpeak 3 Moderators Keeper - Zombie Mod Member

Pietruch last won the day on November 17

Pietruch had the most liked content!

Community Reputation

108

1 Follower

About Pietruch

 • Rank
  Master Guardian II

About user

 • First name
  Jakub
 • Gender
  Mężczyzna
 • From
  Łódzkie
 • Favourite server
  Zombie Mod

Recent Profile Visitors

1,139 profile views
 1. Nie będę tutaj czekał na wypowiedzi innych, gdyż składasz podanie po przegraniu godziny na serwerze, dodatkowo stwierdzam, że raczej nie zapoznałeś się ze skalą znajomości SM. Polecam również zaznajomić się z działem ZM, gdyż otwarta jest „Szybka Rekrutacja”. Podanie odrzucone Temat zamknięty.
 2. Następnym razem muszę się chyba bardziej postarać, z łatwością odgadliście o kogo chodziło. Oczywiście był to @rzarski Gratuluję pierwszym 3 osobom, które w nagrodę otrzymują VIP'a. Temat zamknięty.
 3. O to i wygrywające liczby: 10, 12, 20, 23, 26 Wszystkim wygranym gratuluje! Osoby które trafiły 2 liczby lub więcej, proszę o wypełnienie wzoru by odebrać nagrodę. Wzór:
 4. Tutaj znajduję się dokładna informacja o VIP'ach Jeśli chodzi o adminów jest kilku, a rekrutacja jest otwarta. Temat zamknięty.
 5. Dzięki za fajny poradnik, na pewno się przyda nie jednej osobie. Temat zamknięty.
 6. Dzięki za fajny poradnik, na pewno się przyda nie jednej osobie. Temat zamknięty.
 7. Dzięki za fajny poradnik, na pewno się przyda nie jednej osobie. Temat zamknięty.
 8. Dzięki za fajny poradnik, na pewno się przyda nie jednej osobie. Temat zamknięty.
 9. Dzięki za fajny poradnik, na pewno się przyda nie jednej osobie. Temat zamknięty.
 10. Dodano punkt regulaminu "1.30 Zabronione jest zabijanie/zamykanie zombie na spawnie, wyjątkiem są zombie będące afk." Aktualizacja.
 11. Powyższe wypowiedzi ukazują wszystko bardzo dokładnie. Dodatkowo otwarta jest Szybka Rekrutacja, dlatego proszę zaznajomić się dobrze z działem ZM. Podanie odrzucone! Temat zamknięty.
 12. Dziękujemy za tak miłe słowa. Staramy się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej i pracujemy, aby było tak świetnie cały czas Temat zamknięty.
 13. Szczególne podziękowania za grafikę dla @3majsie1995 1. W ruletce można wziąć udział tylko raz na kolejkę! 2. Zbędne posty nie na temat, będą usuwane. Autor zostanie nagrodzony warnem. 3. Każdy użytkownik biorący udział w ruletce musi podać 5 liczb, od 1 do 30. W innym wypadku jego post nie jest liczony do losowania. 4. Aby wziąć udział w ruletce, użytkownik musi mieć min. 15 napisanych postów na forum oraz być niekaranym. 5. Użytkownik ma 3 dni na odebranie nagrody, w przeciwnym razie nagroda przepada. 6. Ruletka odbywa się co dwa tygodnie. Nagrody: 1 liczba-> Brak
 14. Dziękuję bardzo za pochwałę, staram się jak mogę. Lecz tutaj muszę z całego serca podziękować @PyNiO ™, ponieważ to on dodaje pluginy na serwer i w pełni angażuję się w pomysły jakie dostaje ode mnie jak i od was A co do odrodzenia serwera, robimy to wszyscy razem za co wam też dziękuję Widzimy się na serwerku Temat zamknięty.
 15. Siemaneczko! W nocy z 04.11 na dzisiaj (5.11) wleciała mała lecz znacząca aktualizacja Zombie Moda. Lista zmian: Nowe złote bronie: XM1014, Nova Na serwer wróciły złote Dual Berety Zwiększony został odrzut z AWP Zwiększony odrzut z noża Zmniejszony odrzut negeva Beacon startuje od 3 osób Zmieniono modele klas takich jak: Karachenko, Jill Valentine, Tropiciel(ZM) Na serwerze pojawiła się nowa klasa Inori Yuzuriha Zwiększono wartość Szybkości, którą da kupić się w !zp Cena mołotowa(granat podpalający) zmniejszona na 15 kredytó
×
×
 • Create New...