Jump to content

Tablica ogłoszeń

3majsie1995

Junior Administrator
 • Content Count

  507
 • Posts on chatbox

  511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Time Online

  6d 8g 19m 2s

3majsie1995 last won the day on July 1

3majsie1995 had the most liked content!

Community Reputation

221

6 Followers

About 3majsie1995

 • Other groups Member
 • Rank
  Master Guardian Elite

About user

 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  Zombie Mod

Recent Profile Visitors

5,259 profile views
 1. Zgadnij kto to? #13 To dosyć ciekawe, bo też skończył technikum informatyczne Mieszka we Wrocławiu i gotuję dania perfekcyjne Chłopak lubi sport jak chyba każdy Co do alkoholu ma pewne zasady Whisky, kraftowe piwa oraz białe wytrawne wino to, to co lubi najbardziej. Tak samo, jak i Hip hop, bo w życiu się jedna rzecz liczy Szacunek ludzi ulicy... Wiecie o kim mowa? Pamiętaj by przed udzieleniem odpowiedzi, zapoznać się z regulaminem!
 2. 1. Najlepszy Administrator @PyNiO ™ 2. Najlepszy Moderator @rzarski 3. Najlepszy Opiekun Serwera @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator @rzarski 5. Najlepszy Redaktor - 6. Najlepszy Grafik @Kreeon_ 7. Najlepszy Serwer DeathRun 8. Najlepszy Admin Serwera @kazio2222 9. Najlepszy Gamer @matig 10. Człowiek miesiąca @ICD 11. Najbardziej pracowita osoba @PyNiO ™ 12. Najbardziej leniwa osoba @SeeQ XD 13. Największy śmieszek @ICD 14. Największy no-life @SeeQ 15. Największy hejter - 16. Największy płaczek - 17. Największy mądrala - 18. Najbardziej pomocna osoba @PyNiO ™ 19. Najbardziej lubiana osoba @Mordecaizero 20. Najaktywniejszy szarak @Jerry 21. Miss @Tysia 22. Mister @rzarski (Proszę księdza )
 3. To dosyć ciekawe, bo nikt nie zgadł A zagadka była prosta, a każdy wpadł Był to nie kto inny jak @Kevcio, niestety, nikt nie zgadł Bo jak nic, zmyliła was japońska kreska A u Kevcia musiała być niezła imprezka A to, dlatego bo czytał w.w. odpowiedzi Tak jak już wcześniej mówiłem kilka razy 3 pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedziały Dostaną Vipa na serwerze, na jakim będą tylko chciały Temat zamknięty.
 4. Zgadnij kto to? #12 W szkole informatyki się uczy Na pewno nigdy ci nie dokuczy Dokładnie programować potrafi Lecz japońską kreskówką nie pogardzi Dużo osób go na pewno lubi, lecz on sam mało mówi Raczej kiedyś jeszcze nie raz do nas przemówi Wiecie o kim mowa? Pamiętaj by przed udzieleniem odpowiedzi, zapoznać się z regulaminem!
 5. Na niepewne TAK. ✔ Akceptujesz składkę i regulamin. ✔ Brak Vac'a. ✔ masz dużo godzin w CS GO. ✔ SM. ✔ Wiek. ✔ Byłeś adminem. ✘ 42 minuty to trochę mało, nawet jeśli serwer otworzono wczoraj. ✘ Nie widziałem cię ani razu ✘ Posty na forum. (Minusy można wybaczyć, ponieważ serwer jest młody.)
 6. Na TAK. ✔ Miły chłopak . ✔ Wiek. ✔ Masz sprawny mikrofon. ✔ Brak warnów ✔ Brak Vac'a ✔ Dobra opinia wśród graczy. ✔ Posty na forum ✔ Były admin. ✘ Z minusów tylko te oczywiste, ale są one przyczyną tego, iż serwer jest młody.
 7. Gratki, dla tych którzy wygrali jakieś trofeum Temat zamknięty.
 8. Gratulujemy zwycięzcom Temat zamknięty.
 9. Wyczekujcie następnej gazetki Temat zamknięty.
 10. Nie mój typ muzyki
 11. ✘ Odwiedzanie forum minimum raz na tydzień oraz na polecenie Opiekuna(Wnioskuję po aktywności). ✔ Ukończone 15 lat – w niektórych przypadkach możemy zaniżyć delikatnie wymagany wiek, wszystko zależy od Twojego podejścia. ✘ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✔ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✘ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✔ Posiadanie sprawnego mikrofonu. ✔ Brak warnów na forum. ✔ Brak blokady VAC na koncie Steam. ✘/✔ Wzorowe zachowanie na serwerze(Nie można ocenić, bo nie ma stażu na serwerze). ✘/✔ Dobra opinia wśród graczy.(Nie można ocenić, bo nie ma stażu na serwerze). ✘ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum(Ma tylko 2, reszta to "Przywitaj się"). ✔ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników. ✔ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✔ Posiadanie publicznego profilu Steam (godzin i gier). ✔ Posiadanie minimum 5 lvl'a Steam. ✔ SM. ✔ Akceptujesz regulamin. ✘/✔ "Byłeś/aś już kiedyś adminem?", o tym za chwilę... ✘ Dlaczego ty(Za krótkie). ✘ Sytuacja o której wspomniał @Pietrek. Szczerze, chciałbym móc dać na tak, lub chociaż chciałbym być neutralny, ponieważ przeważają plusy, aczkolwiek, co ja mam powiedzieć, te plusy to są rzeczy, które nie są super istotne, jak chodzi o bycie adminem. Natomiast minusy, takie jak brak aktywności, brak zaangażowania czy chociażby opowiadania Pietrka... Co ja mam tu powiedzieć, przychodzisz tu, licząc, że przyjmą cię na admina, bo już „Kiedyś” grałeś na tym serwerze. Wątpię, czy ktoś cię pamięta, nie licząc osób, które już grają na tym serwerze trochę...Weźmy też pod uwagę ważny fakt, u nas każdy ma „czystą kartę”, u nas każdy zaczyna od zera, więc nie ma znaczenia kim, gdzie byłeś, bo tutaj jesteś nikim, jak każdy inny.. Uważam, iż mimo iż może masz kwalifikację do tego, by być adminem, to jednakowo, przyjęcie cię, na admina, byłoby obrazą dla wszystkich tych, którzy zostali odrzuceni, z powodu podobnego, z którego większość osób, przyklaskuję ci, bo przecież „stary wyjadacz nie potrzebuje aktywności na serwerze". Konkludując, jestem na NIE. Popraw się, zacznij grać, odczekaj minimum 7 dni, i napisz podanie od nowa, będąc już kandydatem spełniającym wymagania, a przynajmniej te podstawowe.
 12. „Rex Erection”, polecam XD
×
×
 • Create New...