Jump to content

PyNiO ™

Owner
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91
 • Time Online

  7d 1g 21m 10s

PyNiO ™ last won the day on September 8

PyNiO ™ had the most liked content!

Community Reputation

611

About PyNiO ™

 • Rank
  Master Guardian II
 • Birthday 06/03/1999

About user

 • First name
  Krystian
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,209 profile views
 1. Witajcie! Jesteśmy już po wakacjach, więc tak jak obiecałem, mamy kolejny reset statystyk na serwerach. Od teraz ponownie resety będą wykonywane co miesiąc. Pamiętajcie, że nagrody wciąż można przekazywać innym graczom, a jedynymi wymogami do odebrania nagrody jest posiadanie konta na naszym forum oraz brak jakichkolwiek kar. Nagrody: I miejsce - VIP na okres 20 dni II miejsce - VIP na okres 15 dni III miejsce - VIP na okres 10 dni IV miejsce - VIP na okres 7 dni V miejsce - VIP na okres 5 dni Only AWP: 1 Jezus_Z
 2. Ehhh miałem przygotowany już cały temat, ale pierdole to. Tak jak już mówiłem @Pro-Miau Miau-Kiciuś czekam na was na ts/dc, przyjdźcie, powiedzcie mi co wam nie pasuje, zamiast robić burdel na forum. Temat zamknięty.
 3. Zacznijmy od: -Usunąć deadcam, jest uciążliwe i można podpatrzeć na radarze pozycje przeciwników i dać info -sm_alltalk ( chyba tak, nigdy nie uzywalem ) nie dziala tak jak wczesniej [email protected], niby mały błąd i można olać ale no też mi zgłosili. -Ostatnia mała zmiana to zmiana informacji o opiekunie bo te "Opiekun: Kiciu?" glupio wygląda, najlepiej Pro-Miau Miau-Kicius albo samo Kicius bez tego Ś. To jest lista rzeczy, które dostałem od @Pro-Miau Miau-Kiciuś. Wszystko na tamtą chwilę zostało naprawione i nie dostałem więcej zmian/poprawek jakie mają wejść na serwer. Ja
 4. @Komisarz Widzę dalej problem ze składkami u was jest. Proszę bardzo, ściągam wam składki, ale żaden z innych serwerów nie będzie dokładał do waszego, sprzedaż usług na serwerze jest tak znikoma, że sądzę max 1 miesiąc i serwer zostanie usunięty. Jeżeli tego tak bardzo chcecie, to proszę bardzo.
 5. Jako krytyk oraz osoba z licencją na używanie gimp'a wypowiem się najbardziej szczero jak tylko mogę. @Kreeon Pomysł świetny, ale przez tą gigantyczną ilość koloru nałożonego jest to praktycznie niewidoczne. @3majsie1995 No nie powiem, tak bardzo jak mówiłeś, że nie potrafisz robić nic z anime, tak ten avatar jest praktycznie idealny. @Ninja Wszystko spoko, tylko ten napis jakiś taki dziwny.
 6. *Rodzaj pracy: Avatar steam/forum *Tematyka: Anime (To Love Ru) *Napisy: PyNiO *Kolorystyka: Ruszofa w hui *Przydatne informacje i uwagi: Prosta grafika, bo po 4 latach przydało by się zmienić. Preferowane wymiary: Takie aby pasowały Inne: Tak. 8 *Obowiązkowe
 7. Hej. Kontaktowałem się dzisiaj z @Inext, który zarządza całym projektowaniem serwera JB. Dostałem informację na temat tego co jest już zrobione oraz co zostało do zrobienia i kiedy najpradopodobniej możemy spodziewać się otworzenia serwera. Także możecie już przygotowywać się do gry.
 8. @nito mówisz wracasz? To dobrze, potrzeba ludzi. I żeby nie było, że nie podaje +/- : Były opiekun serwera OnlyDD2, robotę swoją wykonywał dobrze. Może aktywny na serwerze nie był jakoś dużo, ale jak wchodził to robił co należy. Nie było z nim problemów za czasów jego "panowania" czy też kiedy był adminem na serwerze. Zdobył on tam już zaufanie opiekuna na tyle, że został jego prawą ręką i przejął po nim pałeczkę władzy absolutnej. (przy okazji też alkoholizm ) Również ja czy też poszczególne osoby z administracji mamy do niego zaufanie i wiemy, że jest on bardzo dobry
 9. Tak. Każdy serwer posiada GOTV, do którego link znajdziesz w tabeli serwerów na głównej stronie forum, i z tamtego miejsca możesz pobrać demo. Link do demek z serwera: GOTV Temat zamknięty.
 10. Oczywiście, już o tym rozmawiałem z @matig i taki dodatek będzie w vip'ie.
 11. Piotrek to obciążony nerd do grania
 12. 1. Najlepszy Administrator: --- 2. Najlepszy Moderator: --- 3. Najlepszy Opiekun Serwera: @matig 4. Najlepszy Organizator: --- 5. Najlepszy Redaktor: --- 6. Najlepszy Grafik: @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer: Only AWP 8. Najlepszy Admin Serwera: --- 9. Najlepszy Gamer: @matig 10. Człowiek miesiąca: --- 11. Najbardziej pracowita osoba: 12. Najbardziej leniwa osoba: @Pietruch 13. Największy śmieszek: @matig 14. Największy no-life: --- 15. Największy hejter: @3majsie1995 16. Największy płaczek: @3majsie1995 17. Największy mądrala: @3majsie1995 18. Najbardziej po

Chatbox

Chatbox

Chatroom Rules

1. Chatbox is a showcase of the forum, which is why all the rules of culture and spelling Connect apply as throughout the forum.

2. Littering illogical that adds nothing to general questions will be severely punished.

3. Prohibition of calling others.

4. Prohibition of placing links advertising the content of content not related to the displayed Sunny-Dust, as well as links advertising some applications, requests for UB, complaints and requests saying hello / goodbye.

5. Requesting a "give me rank" request, etc. on Chatbox will be punished with a warning.

6. Forum administration (administrators and moderators) has the right to punish the user with a warning for violating obligations related to Chatbox.

7. We explain private matters on other messengers or PW.

8. Write in one message, do not spam.

9. Obstructing conversations, interfering with it, and provoking a quarrel will be punished with a warn.

10. Crying, the object of something not working will be punished with a warn. There are appropriate forum sections for this.


Forum administration reserves the right to withdraw access to Chatbox for breaking the application of protection.

×
×
 • Create New...