Jump to content

Tablica ogłoszeń

PyNiO ™

Owner
 • Content Count

  162
 • Posts on chatbox

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Time Online

  4d 4g 42m 27s

PyNiO ™ last won the day on June 27

PyNiO ™ had the most liked content!

Community Reputation

272

7 Followers

About PyNiO ™

 • Rank
  Gold Nova II
 • Birthday 06/03/1999

About user

 • First name
  Krystian
 • Gender
  Mężczyzna
 • Favourite server
  BF2 Mod 128TR

Recent Profile Visitors

2,434 profile views
 1. Dodano numer konta do przelewu. Aktualizacja
 2. Ja to czekam na ks. Jakub Bartczak $hot16challange2
 3. Witajcie! Kolejny miesiąc i kolejny reset hlstatsów standardowo trzeba nagrodzić najlepszych graczy z serwerów. (Jeżeli w top 5 znajduje się admin serwera to może go przekazać wybranemu graczowi) Jedynym wymogiem, aby odebrać VIP'a jest posiadanie konta na naszym forum. Nagrody: I miejsce-VIP na okres 30 dni II miejsce- VIP na okres 21 dni III miejsce- VIP na okres 15 dni IV miejsce- VIP na okres 10 dni V miejsce-VIP na okres 7 dni 1. Only DD2 128TR 2. Only AWP 128TR 3. Only Mirage 64TR #1 4. Only Mirage 128TR #2 5. Only Mirage 128TR #3 6. BF Mod 128TR 7. MultiArena 128TR #1 8. MultiArena 128TR #2 9. Zombie Mod 10. Surf RPG 102.4TR
 4. 1. Najlepszy Administrator: @SeeQ 2. Najlepszy Moderator: @3majsie1995 3. Najlepszy Opiekun Serwera: @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator: @rzarski 5. Najlepszy Redaktor: @Lothbrok 6. Najlepszy Grafik: @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer: COD MOD 8. Najlepszy Admin Serwera: 9. Najlepszy Gamer: @matig 10. Człowiek miesiąca: @Lothbrok 11. Najbardziej pracowita osoba: @Lothbrok 12. Najbardziej leniwa osoba: @Inext , no może teraz trochę mniejszy leniwiec, ale nadal leniwy XD 13. Największy śmieszek: @matig 14. Największy no-life: 15. Największy hejter: @SeeQ 16. Największy płaczek: @ICD 17. Największy mądrala: 18. Najbardziej pomocna osoba: @Lothbrok 19. Najbardziej lubiana osoba: @Mordecaizero 20. Najaktywniejszy szarak: 21. Miss: 22. Mister:
 5. Wymagania: ✖ Odwiedzanie forum minimum raz na tydzień oraz na polecenie Opiekuna. ✖ Ukończone 15 lat – w niektórych przypadkach możemy zaniżyć delikatnie wymagany wiek, wszystko zależy od Twojego podejścia. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Posiadanie sprawnego mikrofonu. ✖ Brak warnów na forum. ✖ Brak blokady VAC na koncie Steam. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Dobra opinia wśród graczy. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✖ Posiadanie publicznego profilu Steam (godzin i gier) ✖ Posiadanie minimum 5 lvl'a Steam. Wzór podania: Tytuł: Podanie na Admina - nick Skala znajomości SM: Dodatkowe informacje: ✖ Na rozpatrzenie podania Opiekun Serwera ma 7 dni roboczych. ✖ Celowe oszukiwanie lub zatajanie ważnych informacji w podaniu będzie karane. ✖ Wymagania/Wzór mogą się zmienić w każdej chwili. ✖ Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone to następne podanie możesz złożyć dopiero za 7 dni. ✖ Jeśli Twoje podanie zostanie przyjęte, zwróć się do Opiekuna po dalsze instrukcje. Dodatkowo informujemy, że każdy Admin otrzymuje VIP'a!
 6. Serwer/Forum: Serwery CS:GO / TS oraz forum. Czym zasłużył(a) na pochwałę: Od jakiegoś czasu @Lothćwok zapierdziela przy forum i serwerach jak pojebany. Stara się i widać jego zaangażowanie w naszą sieć. Chodzi po serwerach, pomaga graczom, banuje cheaterów. Na serwerze TS3 przesiaduje praktycznie 24/7 i ciągle przyjmuje do siebie graczy, którzy są w potrzebie. Również na forum coraz bardziej wykazuje on swoją kreatywność, czy to w nasz tydzień czy w tematach czysto administracyjnych. Takie zachowanie i zaangażowanie zasługuje na pochwałę. A @ICD powinien brać z Ciebie przykład.
 7. Mapy dodane/usunięte. Temat zamknięty.
 8. 1. Najlepszy Administrator: ---- 2. Najlepszy Moderator: @RIKO 3. Najlepszy Opiekun Serwera: @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator: @ICD 5. Najlepszy Redaktor: @cytrus 6. Najlepszy Grafik: @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer: Wszystkie ( Wiem, że się nie liczy ale wyszstkie są zajebiste ) 8. Najlepszy Admin Serwera: @Jerry 9. Najlepszy Gamer: @matig 10. Człowiek miesiąca: @Mordecaizero 11. Najbardziej pracowita osoba: @Mordecaizero 12. Najbardziej leniwa osoba: @ICD 13. Największy śmieszek: @matig 14. Największy no-life: @SeeQ ( Przez te nieprzespane nocki na robocie przy sieci ) 15. Największy hejter: @SeeQ 16. Największy płaczek: ---- 17. Największy mądrala: ---- 18. Najbardziej pomocna osoba: @Mordecaizero 19. Najbardziej lubiana osoba: ---- 20. Najaktywniejszy szarak: ---- 21. Miss: ---- 22. Mister: @Lothbrok
 9. @Lothbrok pierwszy raz widziałem, żebyś tak napisał gdziekolwiek. Fajnie, że temat założyłeś, lecz nie jest to aż taka wielka sprawa, że od razu trzeba przepraszać wszystkich. Każdy jest człowiekiem i takie rzeczy dla ludzi są czymś, może nie "normalnym", ale czymś co zdarza się każdemu, a jeżeli ktoś myśli inaczej i twierdzi, że takie rzeczy to od razu trzeba karać i wyolbrzymiać, to niech się rozpędzi i zdrowo przy***ie z główki w ścianę i dodatkowo spojrzy sam na siebie, bo nikt święty nie jest, a tym bardziej gdy chodzi o gry komputerowe, które miały być formą relaxu, a wychodzi na to, że część z nich potrafi nieźle wk***ić człowieka. Ale chciałbym jeszcze usłyszeć tu coś od innych i nie być jedynym, który normalnie się tu wypowie.
 10. Co tu dużo pisać. Sprawowałaś się świetnie na każdej z rang jaką u nas posiadałaś i nigdy nie mieliśmy wobec ciebie żadnych przeciwwskazań, także przyjęcie twojego podania to była tylko kwestia czasu. Witamy z powrotem na słonecznym . Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 11. Miszcz painta zrobił grafikem
 12. Siemanko! Jak możecie zauważyć bf2 świeci pustkami od dłuższego czasu i nie wiem co mogę zrobić dalej z serwerem by gracze się nim interesowali. Po prostu skończyły mi się jakiekolwiek pomysły. Dlatego też przychodzę do was, może wy będziecie mieć jakiś pomysł co zmienić / dodać / wyrzucić na serwerze co pomogłoby serwerowi ożyć. Wszelkie pomysły proszę zostawiać pod tym tematem, a na 100% się wypowiem o każdym z nich.
 13. PyNiO ™

  Donacja - matig

  Dziękuję bardzo za kolejną cegiełkę w rozbudowie naszej sieci. ? Top2 donator już jest, to teraz przymierzasz się do @Mordecaizero ? ? Temat zamknięty.
 14. Aktualizacja Zmieniono pulę nagród. 1 miejsce: 100zł --> 100 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze . 2 miejsce: 60zł --> 60 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze . 3 miejsce: 30 dni VIP na TeamSpek oraz 30 dni Vip na wybranym serwerze . --> 30 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze .
×
×
 • Create New...