Jump to content

Tablica ogłoszeń

PyNiO ™

Owner
 • Content Count

  162
 • Posts on chatbox

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Time Online

  4d 4g 42m 27s

Everything posted by PyNiO ™

 1. Dodano numer konta do przelewu. Aktualizacja
 2. Ja to czekam na ks. Jakub Bartczak $hot16challange2
 3. Witajcie! Kolejny miesiąc i kolejny reset hlstatsów standardowo trzeba nagrodzić najlepszych graczy z serwerów. (Jeżeli w top 5 znajduje się admin serwera to może go przekazać wybranemu graczowi) Jedynym wymogiem, aby odebrać VIP'a jest posiadanie konta na naszym forum. Nagrody: I miejsce-VIP na okres 30 dni II miejsce- VIP na okres 21 dni III miejsce- VIP na okres 15 dni IV miejsce- VIP na okres 10 dni V miejsce-VIP na okres 7 dni 1. Only DD2 128TR 2. Only AWP 128TR 3. Only Mirage 64TR #1 4. Only Mirage 128TR #2 5. Only Mirage 128TR #3 6. BF Mod 128TR 7. MultiArena 128TR #1 8. MultiArena 128TR #2 9. Zombie Mod 10. Surf RPG 102.4TR
 4. 1. Najlepszy Administrator: @SeeQ 2. Najlepszy Moderator: @3majsie1995 3. Najlepszy Opiekun Serwera: @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator: @rzarski 5. Najlepszy Redaktor: @Lothbrok 6. Najlepszy Grafik: @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer: COD MOD 8. Najlepszy Admin Serwera: 9. Najlepszy Gamer: @matig 10. Człowiek miesiąca: @Lothbrok 11. Najbardziej pracowita osoba: @Lothbrok 12. Najbardziej leniwa osoba: @Inext , no może teraz trochę mniejszy leniwiec, ale nadal leniwy XD 13. Największy śmieszek: @matig 14. Największy no-life: 15. Największy hejter: @SeeQ 16. Największy płaczek: @ICD 17. Największy mądrala: 18. Najbardziej pomocna osoba: @Lothbrok 19. Najbardziej lubiana osoba: @Mordecaizero 20. Najaktywniejszy szarak: 21. Miss: 22. Mister:
 5. Wymagania: ✖ Odwiedzanie forum minimum raz na tydzień oraz na polecenie Opiekuna. ✖ Ukończone 15 lat – w niektórych przypadkach możemy zaniżyć delikatnie wymagany wiek, wszystko zależy od Twojego podejścia. ✖ Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze w ciągu miesiąca. ✖ Znajomość i stosowanie się do regulaminu serwera oraz forum. ✖ Zaangażowanie w dany serwer oraz forum. ✖ Posiadanie sprawnego mikrofonu. ✖ Brak warnów na forum. ✖ Brak blokady VAC na koncie Steam. ✖ Wzorowe zachowanie na serwerze. ✖ Dobra opinia wśród graczy. ✖ Przynajmniej 5 przyzwoitych postów na forum. ✖ Posiadanie takiego samego nicku na forum i Steam w celu łatwej identyfikacji przez graczy i użytkowników. ✖ Posiadanie konta Prime oraz minimum 500 godzin w CS:GO. ✖ Posiadanie publicznego profilu Steam (godzin i gier) ✖ Posiadanie minimum 5 lvl'a Steam. Wzór podania: Tytuł: Podanie na Admina - nick Skala znajomości SM: Dodatkowe informacje: ✖ Na rozpatrzenie podania Opiekun Serwera ma 7 dni roboczych. ✖ Celowe oszukiwanie lub zatajanie ważnych informacji w podaniu będzie karane. ✖ Wymagania/Wzór mogą się zmienić w każdej chwili. ✖ Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone to następne podanie możesz złożyć dopiero za 7 dni. ✖ Jeśli Twoje podanie zostanie przyjęte, zwróć się do Opiekuna po dalsze instrukcje. Dodatkowo informujemy, że każdy Admin otrzymuje VIP'a!
 6. Serwer/Forum: Serwery CS:GO / TS oraz forum. Czym zasłużył(a) na pochwałę: Od jakiegoś czasu @Lothćwok zapierdziela przy forum i serwerach jak pojebany. Stara się i widać jego zaangażowanie w naszą sieć. Chodzi po serwerach, pomaga graczom, banuje cheaterów. Na serwerze TS3 przesiaduje praktycznie 24/7 i ciągle przyjmuje do siebie graczy, którzy są w potrzebie. Również na forum coraz bardziej wykazuje on swoją kreatywność, czy to w nasz tydzień czy w tematach czysto administracyjnych. Takie zachowanie i zaangażowanie zasługuje na pochwałę. A @ICD powinien brać z Ciebie przykład.
 7. Mapy dodane/usunięte. Temat zamknięty.
 8. 1. Najlepszy Administrator: ---- 2. Najlepszy Moderator: @RIKO 3. Najlepszy Opiekun Serwera: @Mordecaizero 4. Najlepszy Organizator: @ICD 5. Najlepszy Redaktor: @cytrus 6. Najlepszy Grafik: @3majsie1995 7. Najlepszy Serwer: Wszystkie ( Wiem, że się nie liczy ale wyszstkie są zajebiste ) 8. Najlepszy Admin Serwera: @Jerry 9. Najlepszy Gamer: @matig 10. Człowiek miesiąca: @Mordecaizero 11. Najbardziej pracowita osoba: @Mordecaizero 12. Najbardziej leniwa osoba: @ICD 13. Największy śmieszek: @matig 14. Największy no-life: @SeeQ ( Przez te nieprzespane nocki na robocie przy sieci ) 15. Największy hejter: @SeeQ 16. Największy płaczek: ---- 17. Największy mądrala: ---- 18. Najbardziej pomocna osoba: @Mordecaizero 19. Najbardziej lubiana osoba: ---- 20. Najaktywniejszy szarak: ---- 21. Miss: ---- 22. Mister: @Lothbrok
 9. @Lothbrok pierwszy raz widziałem, żebyś tak napisał gdziekolwiek. Fajnie, że temat założyłeś, lecz nie jest to aż taka wielka sprawa, że od razu trzeba przepraszać wszystkich. Każdy jest człowiekiem i takie rzeczy dla ludzi są czymś, może nie "normalnym", ale czymś co zdarza się każdemu, a jeżeli ktoś myśli inaczej i twierdzi, że takie rzeczy to od razu trzeba karać i wyolbrzymiać, to niech się rozpędzi i zdrowo przy***ie z główki w ścianę i dodatkowo spojrzy sam na siebie, bo nikt święty nie jest, a tym bardziej gdy chodzi o gry komputerowe, które miały być formą relaxu, a wychodzi na to, że część z nich potrafi nieźle wk***ić człowieka. Ale chciałbym jeszcze usłyszeć tu coś od innych i nie być jedynym, który normalnie się tu wypowie.
 10. Co tu dużo pisać. Sprawowałaś się świetnie na każdej z rang jaką u nas posiadałaś i nigdy nie mieliśmy wobec ciebie żadnych przeciwwskazań, także przyjęcie twojego podania to była tylko kwestia czasu. Witamy z powrotem na słonecznym . Gratulację! Zostałeś przyjęty. Temat zamknięty.
 11. Miszcz painta zrobił grafikem
 12. Siemanko! Jak możecie zauważyć bf2 świeci pustkami od dłuższego czasu i nie wiem co mogę zrobić dalej z serwerem by gracze się nim interesowali. Po prostu skończyły mi się jakiekolwiek pomysły. Dlatego też przychodzę do was, może wy będziecie mieć jakiś pomysł co zmienić / dodać / wyrzucić na serwerze co pomogłoby serwerowi ożyć. Wszelkie pomysły proszę zostawiać pod tym tematem, a na 100% się wypowiem o każdym z nich.
 13. PyNiO ™

  Donacja - matig

  Dziękuję bardzo za kolejną cegiełkę w rozbudowie naszej sieci. ? Top2 donator już jest, to teraz przymierzasz się do @Mordecaizero ? ? Temat zamknięty.
 14. Aktualizacja Zmieniono pulę nagród. 1 miejsce: 100zł --> 100 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze . 2 miejsce: 60zł --> 60 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze . 3 miejsce: 30 dni VIP na TeamSpek oraz 30 dni Vip na wybranym serwerze . --> 30 zł oraz 30 dni VIP na wybranym serwerze .
 15. Kolejny raz dziękujemy Ci za wsparcie. ? Top1 donator jest tylko jeden. Temat zamknięty.
 16. PyNiO ™

  Donacja - matig

  Kolejny raz dziękujemy za wsparcie @Mordecaizero uważaj bo chłop się rozpędza. Temat zamknięty.
 17. Aktualizacja 21.01.2020
 18. Wyglądy się pozmieniały, ale to nie wszystko. Szykujcie się na kolejne zmiany w nowym sezonie ? Temat zamknięty.
 19. Dzieńdobrywieczór! Dzisiejszego dnia stała się rzecz, na którą czekałem, hmm... no tak ze 2 miesiące, ale wreszcie jest. Na serwer zawitały nowe grafiki odznak, które pojawiają się przy wbiciu odznaki na jakiś poziom. Ich autorem jest nie kto inny jak @3majsie1995, jeden z najbardziej uzdolnionych grafików jakich mogłem poznać. A to jak one wyglądają, zostawiam wam do odkrycia. Jedyne co mogę powiedzieć, że według mnie są one świetne i pasują idealnie do BF2 MOD'a. Wbijcie i sami odkryjcie jak one wyglądają! PS. Błędy również zostały poprawione ?
 20. Dzieńdobrywieczór gracze, admini, opiekuni i wszyscy inni z naszej społeczności. Pewnie do dla was mało ważne, ale dzisiaj mija równe 4 lata od kiedy pierwszy raz trafiłem na Słoneczny-Dust. Nie będę robił z tego powodu żadnych konkursów ani niczego takiego bo to żadne święto nie jest, przynajmniej dla was. Chciałbym tylko podziękować wam wszystkim, którzy tworzycie wraz ze mną tą społeczność i pozwalacie rozwinąć się jej oraz ludziom, którzy pracują nad nią w poszczególnych dziedzinach. Sam wiele nauczyłem się przez ten czas spędzony z wami i jestem z tego powodu szczęśliwy. Poznałem też wielu ludzi, niektórych miłych, innych mniej i każdemu z was chciałbym podziękować za wszystko, w szczególności chciałbym podziękować: @Zbyniu - 4 lata temu poznałem cię na cod modzie i tylko dzięki tej ekipie, która tam była zostałem tu do tej pory. Nie znalazłem nigdy wcześniej takich ludzi jak na cod modzie. Także chciałbym podziękować tobie za wszystkie chwile spędzone na sieci. @kondzioo - Jeżeli dobrze pamiętam, sam przyjmowałeś mnie na admina COD MOD i pomimo moich początkowych wybryków, nie mówmy teraz może o nich ?, zawsze pomogłeś czy to na serwerze czy w późniejszym okresie nie tylko na serwerach. Więc również tobie chciałbym podziękować za czas, który spędziliśmy razem na serwerze COD MOD czy to też na TeamSpeak. @EMCE! - Poznaliśmy się 2 lata temu, może i trochę wcześniej, dałeś mi szansę rozwinięcia się pomagając przy sklepie czy to też przy forum, za co jestem ci dozgonnie wdzięczny. Przez te ostatnie 2 lata byłeś cały czas ze mną i pomagałeś mi w chwilach, kiedy nie mogłem sobie poradzić z sytuacją sieci, to dzięki tobie ta sieć tak na prawdę jeszcze istnieje i za to chciałbym tobie podziękować z całego serca. @maxb - Pogaduszki na ts, wspólne tworzenie nowego ts i ogarnianie administracji, to wszystko to tylko część tego za co chciałbym ci podziękować, lecz nie ma tu tyle miejsca żebym mógł się tak rozpisać. Dlatego chciałbym ci za wszystko podziękować ? @Blac_ks - O boże, jak ja za tobą tęsknię, i za tymi wspólnymi pogadankami (no dobra to ty gadałeś a ja słuchałem). Chciałbym żebyś do nas wrócił, żebym mógł podziękować ci nie tylko tutaj ale również powiedzieć ci to wszystko. @TouchMe - Również ciebie chciałbym tutaj widzieć i podziękować za wszystko co razem zrobiliśmy. @Blejlook - Może i mało robiłeś (według niektórych osób), ale co jak co, BF2 wyszedł ci świetny i tak na prawdę dzięki tobie nabrałem chęci do nauczenia się pisania pluginów dla naszych serwerów, za co jestem ci wdzięczny. @SeeQ - Pomimo, że wcześniej za bardzo się nie znaliśmy, teraz mogę powiedzieć tylko, że tego żałuję, że wcześniej ze sobą nie rozmawialiśmy. @Raksio @Kraxy - Kłótnie kłótniami, ale dziękuję, że przyjęliście mnie z powrotem na sieć i trzymaliście ją w czasie, kiedy ja nie mogłem nic zrobić. @Lothbrok - Tobie dziękuję za giereczki na surfie, pogaduszki na ts i pomoc dla całej sieci. @ICD - Niedawno się poznaliśmy, ale przyjemnie mi się z tobą rozmawia, jakbyśmy znali się już długo wcześniej. Dziękuję ci za pomoc w postawieniu wszystkiego na nogi w ostatnich złych chwilach. @3majsie1995 - Dobra dobra, teraz ból dupy dla wszystkich. Tak 3majsie tobie również chciałbym podziękować, pomimo iż inni twierdzą, że robienie grafiki to nie jest nic wielkiego, to chuj im w dupę, nie znają się, niech któryś z nich spróbuje zrobić coś takiego jak ty robisz, to się zapłaczą bo nie potrafią. Również za ogarnianie serwera ZM, który jest na takim poziomie również dzięki tobie. Za wszystko co dla sieci lub dla mnie zrobiłeś/robisz chciałbym ci szczerze podziękować. @Inext - Podziękowania ci panie, za całą twoją pomoc w ogarnianiu serwerów. Opiekunowie / Starsi Admini - Wszystkim opiekunom, aktualnym bądź byłym, chciałbym podziękować za cały swój czas, który spędzacie nad serwerami. Admini - Wam dziękuję, za pilnowanie porządku na serwerach, przez co wyglądają one tak jak wyglądają. Również chciałbym podziękować każdemu z graczy, bo to dzięki wam ta sieć istnieje. Jeżeli kogoś tutaj nie wymieniłem to przepraszam.
 21. To tak: Trochę mało jak na osobę na poważnym stanowisku. Prywatny serwer to nie jest bycie adminem. To tak samo jakby ktoś kupił firmę od innych ludzi, nie potrafi nic w niej zrobić, ale przecież prowadził i pracował już w firmie, więc dajcie mu pracę w kolejnej. Również czas jaki spędzasz na naszym ts jest bardzo mały, praktycznie cię tu nie widuję a jestem prawię cały czas. Dochodząc do sedna wszystkiego, jestem na NIE.
 22. Wielkie dzięki ci zacny panie. Nie pozostało mi nic innego jak po raz kolejny podziękować za tak dużego polskiego pieniążka, za wsparcie Słonecznego-Dust'a i za wszystko co robisz dla sieci. Temat zamknięty.
 23. Tej jak to seeq jest. @ICD
×
×
 • Create New...