Jump to content

Tablica ogłoszeń

AdaX

Sponsor
 • Content Count

  9
 • Posts on chatbox

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  18g 44m 23s

AdaX last won the day on July 28 2019

AdaX had the most liked content!

Community Reputation

18

About AdaX

 • Other groups Member
 • Rank
  None

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. AdaX

  Reset HlStats - Lipiec

  No cóż, jest to tylko twoja wina, zmieniałem tobie ranking na widoczny poprzez hlstatsy i mówiłem byś więcej go nie ukrywał, jak widać nie posłuchałeś. Przypominałem już kilka razy o tym żeby usunąć możliwość ukrywania rankingu, może tym razem ktoś z administracji się tym zajmie? Złóż propozycje w odpowiednim dziale ~ GarpeQ
 2. Dotychczasowa ranga: Opiekun TS3 Powód: Zgodziłem się zostać tutaj opiekunem pod jednym warunkiem, który został złamanym dlatego odchodzę.
 3. Na TAK: - spora aktywność na forum - znajomość regulaminu - miły i kulturalny Bardzo dobry kandydat, lux robote zrobi ?
 4. Obserwowałem twoją grę na serwerze, a także oglądałem 2 demka. Powiem tak, trzeba mieć naprawdę dobry refleks żeby po terro zabić kogoś kto przebiega na midzie na b... zaraz może to nie refleks tylko na wh zobaczyłeś, a może nawet jakiś aimbocik co? Conajmniej kilka twoich fragów na demkach wygląda bardzo podejrzanie, ponieważ byś musiał robić naprawdę szybkie flicki, ale mniejsza o to, może to po prostu wina demka. Głównie chodzi mi o takie fragi gdzie wcelowujesz w kogoś kto zaraz będzie wychylał zza ściany a nawet nie masz o tym kimś pojęcia. Kilka takich sytuacji wyglądało naprawdę podejrzanie, nagle się odwracasz w jakimś nietypowym miejscu i wcelowujesz się tam gdzie wychodzi przeciwnik. Tak tak, wiem napiszesz pewnie że wszyscy mamy zepsute słuchawki. Tak wgl. nie wątpie w to że miałeś wcześniej jakieś konto, ale nikt bez dowodów ci nie uwierzy że masz x tysięcy godzin i jesteś najlepszy. Jeszcze chciałbym dodać że oglądając demka jak i grę na serwerze tego gracza zauważyłem że używa on na voice-chacie conajmniej kilku przekleństw w jednym zdaniu - jest BARDZO niekulturalny. Prosiłbym kogoś o jakąś dodatkową karę dla tego pana jeśli jednak dostanie UB.
 5. Zwiększenie wartości komend typu sv_accelerate lub sv_airaccelerate ma jak najbardziej sens, ale tylko jeśli chodzi serwery takie bardziej 4fun typu bhop/surf/deathrun itp. COD Mod jest trybem, w którym chodzi bardziej o aim, dlatego nie widzę sensu zmieniania normalnej wartości.
 6. Na tak: - miły i kulturalny - był już adminem - ma sporo doświadczenie w grze - często gra na serwerze Liczę na to że wkońcu zrobisz jakąś mapkę na awp! ?
 7. Serwer/Forum: Serwery Czym zasłużył(a) na pochwałę: ksenooh zrobił grafikę, która będzie w przyszłości dodana na wszystkie mapki.
×
×
 • Create New...